Verrassende ontwikkelingen thuis (deel 6)
Ronnie
Heerlijk ontspannen ging ik in een luie stoel zitten toen we de tv uitgedaan hadden. Ongelooflijk eigenlijk dat vanavond Studio Sport niet belangrijk is. Ik voelde een soort spanning voor wat er te gebeuren stond. Mama zou ons voorlichten. Margreet was in haar badjas op de bank gaan liggen. Ik zag dat ze bloot was onder haar badjas. Haar borstjes waren deels zichtbaar. Geil werd ik ervan. Ik zat alweer met zeer veel plaatselijke spanning in mijn joggingbroek.
Mama vertelde over opa en oma. Spannend, geilmakend. Toch was het eerst wel een zielig verhaal over oma, die maar met de benen wijd moest als opa zin had. Als je het goed beschouwd is dit gewoon verkrachting binnen het huwelijk. Raar dat het me zo opwind. Maar toen het gebrek aan kennis van opa boven tafel kwam, keek ik er toch heel anders tegen aan. Opa had gewoon nooit beter geweten. Waarschijnlijk zullen zijn ouders ook niet anders met elkaar om zijn gegaan. Dan is er voor de vrouw van tegenwoordig toch een boel veranderd. En maar goed ook. Oke, een verkrachting is niet verkeerd zolang het een fantasie is. In werkelijkheid is het natuurlijk nooit goed te praten, ook niet binnen een relatie.
Wat een lief moment tussen mama en opa toen opa eenmalig zijn grote handen op mama’s kleine titjes had gelegd. Ik kan me zo voorstellen dat die van mama net zo groot waren als de borstjes van Margreet nu zijn. Even kijk ik naar mijn zusje en zie dat ze heel ontspannen op de bank ligt. Haar ene borst hangt heerlijk in het zicht. Ik kom in de verleiding om er snel even een kusje op te geven maar weet me te beheersen. Wie had dat twee weken geleden kunnen denken: Margreet, die heel relaxed met blote tieten op de bank ligt terwijl ik in de buurt ben! Ik ben een gelukkig mannetje, met twee zulke exhibitionistische vrouwen om me heen. Ze laten zich bekijken en bevoelen. En het kan ook niet lang meer duren eer ze zich laten neuken. Hoewel, over Margreet twijfel ik niet maar mama … Ik weet niet of ze voor zichzelf al duidelijk heeft hoever ze wil gaan. Soms lijkt het net of ze niet te houden is. Op zich ben ik er wel gelukkig mee dat ze is gestopt met de wekelijkse neukbeurten met Herman. Deze uurtjes zal ze toch gaan missen. En ik ben toch veel closer met mama dan Herman? Ik denk dat het wel goed komt tussen mama en mij.
Ineens zie ik Margreet opstaan en ze zegt dat ze gaat slapen. Ze heeft morgen het eerste uur les. Ze zoent mama teder op de mond en komt naar mij. Haar tietjes hangen nog steeds buitenboord en ze buigt zich over me heen terwijl mijn gezicht tussen haar memmetjes verdwijnt. Heerlijk zacht voelt dit. Even verdraai ik mijn gezicht en zuig ik op haar linker tepeltje. Ze slaakt een zucht van genot maar draait toch weg. “Ik ben kapot van het volleybalweekend. Ik heb weinig geslapen en moet morgen vroeg op. Morgenavond maak ik het goed met jou, broertje. Slaap lekker en spaar je gereedschap een beetje…” Ik grinnik even en wens haar welterusten. Dan sta ik op en kruip bij mama tussen haar benen. Ik leg mijn hoofd tussen haar tieten en mama streelt mijn haar. Zo blijf ik een tijdje op mijn knieën liggen. Ik geniet van het moment. Maar voor mij is het ook bedtijd geworden. Terwijl ik opsta, gaat mama de vaatwasser aanzetten en ze doet de lichten uit. Ik loop achter haar aan, haar kamer in. Ik weet eigenlijk niet goed waarom maar mama lijkt niet verbaasd. Ik vraag haar of ik haar mag uitkleden. Ze stemt toe. Ik maak haar jeans open en laat die langs haar stevige benen zakken. Haar slipje pak ik middenvoor en terwijl ik dat naar beneden schuif, glijdt mijn hand langs haar schaamheuvel. Ik voel haar schaamhaar ik druk even iets harder om haar lippen te voelen. Ze is kletsnat. Zo geil als boter. “Hebben de herinneringen jou geil gemaakt?” vraag ik haar. Ze knikt en begint mij ook uit te kleden. Door haar bewegingen schudden haar borsten in haar shirt. Daar kan ik geen genoeg van krijgen, van schuddende borsten. Heerlijk. En dan nog zonder beha ook. Ze kleed me niet alleen uit maar voelt ook zo hier en daar. Even later sta ik met een enorme staander voor haar. Ze omhelst me en mijn stijve stoot tegen haar navel. Ik trek haar t-shirt over haar hoofd en laat me weer in haar armen vallen. Weer stoot mijn piemel tegen haar buik. Mijn piemel wil helemaal niet tegen haar buik, hij wil lager. Ik duw mijn kont naar achter en probeer zo mijn stijve te herschikken. Het lukt niet zoals ik dat wil. Hij is eenvoudigweg te stijf! “Zit er iets in de weg, lieverd? Wacht maar, ik zal je helpen.” Mama pakt mijn geslacht en duwt het tussen haar benen. Lichtjes spreidt ze haar dijen om wat ruimte te maken. Dan voel ik mijn piemel tussen haar warme schaamlippen ingesloten worden. Als een worstje van een hotdog zit mijn piemel tussen haar lippen. Langzaam begint mama een beetje te stoten. Ik voel haar vocht over mijn piemel sijpelen. Wat is ze nat! Ik hoor haar kreunen en ze beweegt steeds wilder. Op deze manier kan ik niet in haar kutje komen met mijn piemel.
Daarvoor zit ik te hoog. Zou ik proberen iets door de knieën te gaan? Iets te zakken zodat ik mijn stijve in haar holletje kan schuiven? “Ga door Ronnie, ga door. Blijf met je eikel mijn klitje strelen. Ik kom bijna …” gromt mama bijna niet verstaanbaar. Laat ik maar even wachten. Eerst mama laten komen. Dan kan ik het alsnog proberen. Ik draai wat met mijn middel om mama nog meer genot te geven. Intussen til ik haar rechterborst op om op haar tepel te zuigen. Haar borsten zwoegen van de inspanning. Dan ineens komt ze. Ze klemt haar bovenbenen om me heen en ik moet haar vasthouden. Met knikkende knieën komt ze snikkend klaar. Ik houdt haar stevig in mijn armen en zak iets door mijn knieën. Ik pak met beide handen haar billen en duw ze in de richting van mijn stijve pik. Mama heeft haar ogen dicht. Ze hijgt nog na en opent haar dijen weer. Ze werkt niet tegen als ik haar kut tegen mijn piemel zet. Ik buig nog iets voorover om mijn stijve paal in de juiste positie te krijgen maar het lukt niet. Zou mama niets doorhebben? Ik pak haar onder haar billen en til haar iets op. Dan voel ik dat ze haar dijen verder uit elkaar doet en haar kutje naar voren duwt. “Heel even jongen, heel even mag je erin. Toe maar, het is goed.” Ze pakt mijn piemel en laat mijn eikel tussen haar schaamlippen verdwijnen. Ik stoot voorzichtig naar voren en voel me langzaam haar kutje binnen glijden. Beetje na beetje verdwijnt mijn piemel in haar dikke, warme, natte kut. Ik heb het gevoel dat ik helemaal bij haar naar binnen wil. Niet alleen mijn stijve lul maar met mijn hele lijf. Het gevoel is onbeschrijflijk. Ik voel mama’s kutje samentrekken rond mijn piemel en ik weet van geilheid niet wat ik moet doen. Ik zit nog maar voor de helft in haar kut maar mijn zaad komt opborrelen op een manier zoals ik nog nooit heb gevoeld. Ik sta op het punt om de kut van mijn eigen moeder vol te spuiten! Een fractie van een seconde voor ik kom, stoot ik met al mijn kracht diep in mama’s kut. Dan komt de ontlading. Deze laatste stoot veroorzaakte een lange, doordringende gil bij mama. Ik sta te shaken en kan bijna niet meer blijven staan. Mama ondersteunt me en laat me zitten op haar bed. “Nu heb je voor het eerst een kutje volgespoten lieverd. Je hebt een vrouw geneukt! En wat heb je dat lekker gedaan! Hoe vond jij het?” “Mama, ik heb hier geen woorden voor. Dit is echt het einde. Dit is wat ik echt wil. Neuken!” Helemaal leeggeneukt verliet ik mama’s kamer. Terwijl ik misschien een half minuutje in haar grotje had gebivakkeerd. Langer niet. Maar wat een genot! Wat een ervaring! Nu zal mama wel over de streep zijn. Er komen nog mooie tijden! Helemaal voldaan viel ik in slaap en in mijn dromen heb ik mijn ontmaagding nog eens dunnetjes overgedaan.
Mama Johanna
Inmiddels was Margreet naar bed gegaan, nadat ze me vol op mijn mond had gekust. Ik kon me er nog net van weerhouden om haar nog even stevig te pakken. Maar het was inderdaad beter dat ze naar bed ging. Ze was moe. Niet alleen van het weekend maar zeker ook van alle indrukken en ervaringen thuis. Per slot van rekening zijn het nog kinderen, ook al denken ze daar zelf wel eens anders over … Voor Ronnie zou het ook goed zijn om op tijd te gaan slapen en ik was ook wel aan mijn bedje toe. Niet om direct te gaan slapen maar om nog even de hand aan mezelf te slaan. Ik had nooit kunnen vermoeden dat een mens zo vaak en zo intens geil kan zijn! Heb ik dat dan altijd onderdrukt? Of ben ik echt nooit zo in de gelegenheid geweest? Ik weet het allemaal niet meer. Ronnie ligt nog steeds op mijn schoot, met zijn hoofd tussen mijn beha-loze borsten. Het voelt veilig. Toch sta ik op om even af te sluiten en ik doe de lichten uit. Ronnie loopt met me mee naar mijn kamer. Zou hij nog wat willen? Hij vraagt me of hij me mag uitkleden. Tja, daar kan ik geen bezwaar tegen hebben. Ik wil eigenlijk niets liever dan dat hij aan me zit, dat hij me klaarmaakt, dat hij me gewoon neemt. Ik schrik van mijn eigen gedachten. Dat kan niet de bedoeling zijn. Ik mag niet neuken met mijn eigen kind! Nu niet, nooit niet! Dat is niet goed. Het zou de verhoudingen in huis misschien wel op een onnatuurlijke manier in de war gooien.
Het voelt heerlijk zoals Ronnie’s handen over mijn heupen glijden als hij mijn spijkerbroek laat zakken. Dan is mijn slipje aan de beurt. Hij laat zijn handen over mijn buik en schaamhaar gaan. Onwillekeurig stoot ik mijn middel even naar voren. Zakken met die handen, gaat het door me heen. Ik wil hem ook naakt hebben. Terwijl ik me buk om zijn broek los te knopen, grijpt hij mijn volle tieten. O wat ben ik geil. Heb ik mezelf nog wel in de hand? Ik heb wel iets anders in mijn hand nadat ik mijn zoons broek heb verwijderd. Hij droeg geen slip. Snel trek ik zijn trui uit en neem een naakte Ronnie in mijn armen. Ik voel zijn paal tegen mijn buik drukken. Zakken met dat apparaat, denk ik instinctief. Maar mijn verstand denkt er anders over. Het is goed zo, enkele centimeters boven dé plek. Ronnie trekt mijn shirt uit en bevrijd mijn borsten. Gelijk pakt hij er een en begint te zuigen. Er gaat een golf van genot door mijn lijf. Dan neemt hij even afstand en probeert zijn stijve lul lager te positioneren. Wat zal hij gaan doen? Zal het hem lukken om zijn piemel voor mijn kut te krijgen? Nee gelukkig, zegt mijn verstand. Jammer, klaagt mijn gevoel. Ik voel twee handen tegen mijn billen en ze duwen mijn kutje naar voren. Ik kan ook voor een tussenweg kiezen: zijn eikel kan heel lekker mijn klitje verwennen!
Mijn gevoel en mijn verstand hebben een compromis gesloten. Ik help hem door mijn benen iets te spreiden en leg zijn stijve leuter tussen mijn dik opgezwollen schaamlippen. Ik zorg er goed voor dat zijn eikel tegen mijn klitje komt en beweeg langzaam heen en weer. Ik denk dat Ronnie wel in de gaten heeft dat ik zeiknat ben. Ik schaam me er niet meer voor. Ik kreun en steun en voel dat ik bijna kom. Ineens ben ik bang dat Ronnie nog een poging zal doen om mijn kut te bereiken. Ik moedig hem aan om me met zijn eikel klaar te wrijven en hij begint ook te stoten. Het voelt overheerlijk. Hij glijdt gemakkelijk tussen mijn boterzachte lippen. Dan overdondert het orgasme me volledig. Ik kom beestachtig klaar. Trillend op mijn benen en hardop snikkend neemt Ronnie me stevig in zijn armen en legt zijn handen onder mijn billen. Ik voel me iets opgetild worden. Hij wil zo graag in mijn kut. En ik wil hem er zo graag in hebben. In mijn van geil doordrenkte dikke kut. En dan gebeurt het onwaarschijnlijke: Ik geef hem toestemming om even bij me naar binnen te gaan. Even mijn kut te verkennen. Me even door mijn zoon te laten neuken. Ik hoor het mezelf zeggen. Maar ik denk veel meer dan ik zeg. Ik denk: ploeg die geile, natte kut van mij maar eens even flink door! Ik bevestig dat het goed is en open mijn dijen. Dan pak ik zijn zware, stijve piemel en zet hem tussen mijn schaamlippen. Zachtjes duwt hij en ik voel me beetje bij beetje opgevuld worden. Wat is dat lekker! Ronnie kijkt me met grote ogen aan. Ik voel zijn lid hard kloppen in me en knijp mijn kut samen. Dan ineens stoot hij als een beest diep achter in mijn kut en ik gil het uit van genot. Dikke klodders spuitend vult hij mijn kut. Met mijn ogen dicht vraag ik me af waarom ik dit toch tegen wilde houden. Iets lekkerders, iets intiemers, een nog meer gelukmakend moment kan ik me niet voorstellen. Dit is ultiem.
Langzaam trekt Ronnie zich terug en gaat naar zijn kamer. Ik zoek het toilet op en ledig mijn bevredigde kutje. Dan komt toch weer het besef dat het niet goed is om je als moeder door je zoon te laten neuken. Ook al willen beide personen het nog zo graag. Ik neem het besluit om het niet weer zo ver te laten komen. Even later lig ik in bed. Helemaal tot rust gekomen. Helemaal tevreden. Zeker omdat ik nu een besluit heb genomen waar ik vanmiddag blijkbaar nog niet aan toe was.