Nadat mijn schoonmoeder Helen en ik voor de eerste keer met elkaar naar bed waren geweest, (lees: eindelijk.. mijn schoonmoeder !) bleef het een tijd rustig. Het kwam nu eenmaal niet zo vaak voor dat we elkaar alleen troffen, meestal waren mijn vrouw en/of mijn schoonvader wel in de buurt. Als ik de kans kreeg raakte ik bij deze bijeenkomsten even vluchtig haar benen of kont aan, als we elkaar in de keuken of de gang moesten passeren. Soms een knipoog en een ondeugend lachje was dan mijn beloning. Niettemin bleef ik verlangen om haar opnieuw te kussen, haar prachtige volle borsten te ontbloten, haar tepels te zuigen en haar heerlijke kut te proeven en te bezitten. Ook zij hunkerde naar mij maakte ik uit haar lichaamstaal op. Het wachten was alleen op de goede gelegenheid. En die kwam, op een ongelooflijke manier !
Op een mooie najaarsdag fietste ik langs de woonplaats van mijn schoonouders, mijn vrouw was een dagje winkelen met een vriendin zodat ik de tijd voor mezelf had. Heerlijk. De zon deed prima zijn best en mijn gedachten gingen uit naar mijn eerst bedavontuur met mijn schoonmoeder. Een geil gevoel maakte zich van mij meester en ik besloot de gok te wagen en te kijken of ze misschien thuis zou zijn. Alleen,hoopte ik. Na een minuut of tien stond ik voor de deur.
De achterdeur waarlangs ik gewoonlijk binnenkwam was echter op slot. Shit ! Ik gluurde door de ramen maar alles zag er verlaten uit. Teleurgesteld nu het niet leek te worden wat ik had gehoopt, stapte ik terug op de fiets en besloot van de nood een deugd te maken en oma maar eens te bezoeken. Zo haal je de familiebanden nog eens wat aan, en het was trouwens een heel lieve, aardige vrouw waar je altijd welkom was. Oma woonde een paar straten verder en daar aangekomen had ik meer geluk. “Hé, dag Hans, da’s een tijd geleden, kom binnen” begroette ze me verrast terwijl ze de deur opende. Ik zoende haar op haar wang en legde uit dat het er nu eenmaal niet zo snel van kwam om bezoekjes af te leggen.”Druk druk druk, je kent dat wel “. “Niet erg, hoor. Zet je lekker neer en drink wat” antwoordde oma. Ik nam een glas fris en terwijl ik oma nakeek terwijl ze naar de keuken liep, viel het me op dat ze er voor haar 79 jaar nog prima uitzag. Ze was ietwat gezet, liep niet meer zo snel en de tekenen van ouderdom hadden haar lichaam hier en daar al bezocht. Met dit warme weer had oma een jurk aangetrokken en terwijl ze het glas voor me zette, gleden mijn ogen naar haar weelderige boezem. De jurk had een redelijke inkijk terwijl ze bukte en ik kon net de welvingen van haar borsten ontwaren. “Je ziet er nog fantastisch uit oma, je wordt maar niet ouder lijkt het wel “complimenteerde ik haar. “Ach Hans, zei ze, dank je wel, maar ik voel de jaren anders wel tellen hoor. Mijn benen zijn stram en mijn linkerbeen doet steeds meer pijn. Slechte doorstroming van het bloed, zegt de dokter”. Ik vertelde haar dat dat met een goede massage al een stuk zou kunnen verbeteren en dat ze maar eens contact op moest nemen met een fysiotherapeut. “Ik weet het niet hoor, antwoordde ze, da’s allemaal zo’n gedoe en dat kost natuurlijk ook weer een rib ui t mijn lijf”.
Al verder pratende bleef ze over haar linkerbeen wrijven en ik zag dat ze echt last had. “Heb je iets van massageolie in huis ? vroeg ik, dat masseert beter”. “Ik heb nog een beetje baby-olie in de badkamer, dat gebruik ik om mijn huid tegen uitdroging te beschermen”. “Ik zal het even pakken” zei ik en liep naar de badkamer. Daar aangekomen had ik het flesje vlug gevonden en toen ik me omdraaide om naar haar terug te gaan, viel mijn oog op een slip die in de hoek te wachten lag op een stapeltje wasgoed. Mijn nieuwsgierige geilheid dwong me de slip op te pakken en eraan te ruiken. Ik merkte dat die nog niet lang geleden gedragen was, ik rook duidelijk de geur van een beetje urine vermengd met de typische, heerlijke geur van een kut…. Mijn pik groeide onmiddellijk terwijl ik de slip tegen mijn neus hield en alle aroma opsnoof. “Kun je het vindenn Hans ?”hoorde ik oma vanuit de woonkamer. “Ja hoor, ik kom eraan” zei ik en wierp de slip terug in de hoek.
In de woonkamer was oma ondertussen op de sofa gaan liggen. “Zal ik er een beetje aansmeren oma ? “vroeg ik niet zonder bijgedachte. “Da’s goed jongen, glimlachte ze, ik kan er zelf niet zo goed bij”.
“Doe je jurk een beetje omhoog, dat is makkelijker”. Ze trok de jurk tot boven haar knieën en ik deed wat olie in mijn handen en masseerde zachtjes haar zere been. Het was geen been meer van een jonge deerne, maar toch zag het er stevig en vol uit. Ik gleed met mijn handen over en weer, zachtjes drukkend en met mijn duimen masserend. “Heerlijk, dat doet goed, zei oma die haar ogen al genietend had gesloten. Ik ging even verzitten en een onbedwingbaar gevoel bekroop me. Ze had haar benen iets van elkaar en toen ik voorzichtig bukte kon ik dieper onder haar jurk kijken. Terwijl oma nog steeds met gesloten ogen mijn massagebeurt onderging, gingen mijn handen héél langzaam, stukje voor stukje hoger. “Is het fijn oma, vroeg ik ? Ze knikte slechts glimlachend en vergiste ik me of gingen haar benen een stukje verder van elkaar ? Zou ze….
Ik ging voorzichtig nog iets verder en voelde haar dijen bij elkaar komen. Twijfelend of ik nu niet te ver gegaan was, antwoordde ze met haar lichaam en deed haar benen nog iets verder uit elkaar ! Zou een vrouw van 79 nog te verleiden zijn, nog zin hebben in lichamelijk contact, nog hunkeren naar een mannenlichaam ? “Ga verder Hans, fluisterde ze. Ik kon mijn oren niet geloven en lieten mijn handen het verdere werk doen, terwijl mijn lul groeide bij de gedachte aan deze oude, maar aantrekkelijke vrouw. Mijn duimen raakten nu de rand van haar slip, ik keek op en haar borsten gingen nu zwaar op en neer. Ze genoot blijkbaar met volle teugen ! Gesteund door dit teken masseerde ik nu met de muis van mijn handen zachtjes haar schaamlippen door haar slip heen. Ze had haar benen nog verder van elkaar en hierdoor was haar jurk omhoog geschoven en kon ik haar slip zo voor mijn ogen zien. “Wil je dit nog steeds oma , vroeg ik voor de zekerheid. “Ze knikte en fluisterde: “Het is zo heerlijk, het is zo lang geleden…”. Dit gaf me eindelik de zekerheid dat ze door wilde gaan. Iets brutaler schoof ik met mijn vingers de rand van haar slip opzij, totdat haar schaamlippen bloot kwamen. Ik zag oma’s kut en het wond me verschrikkelijk op. Ik wreef met mijn vingers zachtjes door haar lippen en ik merkte zowaar dat ze vochtig werd. Nog steeds met gesloten ogen hoorde ik haar af en toe kreunen. Plots tilde ze haar kont omhoog wat voor mij het teken was dat ik haar hinderlijke broekje moest uittrekken. Ik talmde niet en toen haar slip naast me lag besloot ik gelijk door te pakken; ik spreidde haar benen nog verder en kwam met mijn gezicht vlakbij haar heerlijk ruikende kut. Mijn tong raakte de bovenkant van haar kut zachtjes aan en ik liet hem zachtjes heen en weer door haar gleuf gaan. Ze werd natter en natter en raakte duidelijk opgewonden aan haar gekreun te horen. Ik zocht haar clit en toen ik die gevonden had, zoog ik er zachtjes op, ondertussen liet ik een vinger langzaam in en uit haar kut gaan. “Fantastisch, wat doe je dat lekker! kreunde oma. Het leek niet meer lang te gaan duren of ze zou klaar komen leek het. Ik duwde er nog een vinger bij, likte en zoog haar clit en dit werd haar teveel.’Aaahhhhhhhh…..aaaaahhhhhhhhhhhhhhh” haar gekreun zwelde op en ze kwam direct daarop met een zware, harde schreeuw klaar ….”AAAHHHHHHHHHHH..
Ik haalde mijn vingers uit haar kut, rook eraan en stak ze een voor een in mijn mond. Eindelijk opende oma haar ogen en glimlachte naar me. “Hans, dit is fantastisch, ik wist niet dat ik dit superheerlijke gevoel nog kon krijgen.. Even keek ze bedenkelijk. “Is dit niet ontzettend fout wat we gedaan hebben, een oude vrouw met de man van haar kleindochter ?” “Absoluut niet” antwoordde ik verzekerd. Een mens moet genieten zolang en zoveel hij kan, je moet halen uit het leven wat je kunt. Ze lachte. “Je hebt gelijk”zei ze. Ze kwam rechtop, streelde me door mijn haar en bracht haar mond dichtbij de mijne. Automatisch opende ik mijn mond en even later voelde ik haar tong de mijne beroeren. Ik tongde terug en secondenlang gaven we elkaar een tongkus. Ik voelde haar hand over mijn benen gaan en richting mijn pik strelen. “Ik wil je belonen”zei ze. Dit liet ik mij niet twee keer zeggen. Ik stond op ontkleedde me helemaal en kwam met mijn stijve pik vlakbij oma’s gezicht. Ze opende haar mond en ik duwde mijn harde lul langzam in haar openstaande mond. Ze bleef me aankijken terwijl ze me pijpte. Met haar andere hand had ze het flesje babyolie gepakt en liet een paar druppels op haar middelvinger glijden. Die verdween vervolgens tussen mijn benen en ze streelde tot mijn geile verrassing mijn kontje. Ze duwde zachtjes haar vinger een eindje naar binnen en haalde hem zachtjes op en neer, terwijl ze me bleef pijpen en met een geile blik aankijken. “Ik hou het niet meer”waarschuwde ik. Onmiddellijk stopte ze. “Wil je niet meer…”vroeg ze veel betekenend. Mijn ogen zeiden blijkbaar genoeg. Ze stond op en vroeg : “Help me even..” Ik moest haar jurk uitdoen en toen die op de grond lag stond ze voor met alleen haar b.h. nog aan, die haar volle borsten nauwelijks kon verbergen. Het was een b.h. met een sluiting vooraan en geil glimlachend verloste ze zich van haar laatste kleding stuk. Mijn god, een vrouw van 79 met een paar heerlijke tieten, grote bruine tepels ! Ik kon me niet meer houden en kuste en likte haar borsten terwijl ze mijn hoofd vasthield.
“Ik wil je neuken, ik wil je stevig neuken”kreunde ik tussen mijn likken door. “Kom liefje”ze ze, Ze ging op haar rug liggen op de bank, opende haar benen zover ze kon en zei”geef me je heerlijk pik, neuk me ..”. Ik gleed over haar heen, bracht met mijn hand mijn keiharde pik voorhaar kut en ik gleed naar binnen alsof het boter was. Ze was heerlijk nat en langzaam voerde ik het tempo op. “Neuk me harder, laat me eindelik weer genieten van een stevige lul, fluisterde. Terwijl we heerlijk bezig waren kreeg ik een idee. “Zullen we een ander standje, op zijn hondjes ? vroeg ik. “Tuurlijk schat, ik vind alles goed ik wil door jou helmaal gevuld worden” Ze knielde, steunde op haar handen en stak haar bejaarde, maar mooie ronde kont uitnodigend naar me toe. Ik pakte mijn pik en leidde hem weer in die fantastisch vochtige kut. Ik pakt haar dijen en neukte nu alsof ik met mijn vrouw neukte, flink hard, maar het scheen haar alleen maar meer op te winden. Ik keek neer en zag haar anus uitnodigend omhoog steken. Ik pakte het flesje baby-olie, liet er paar druppels uitvallen en smeerde het goedje over haar kontgaatje. Ze kreunde hierdoor nog harden en daarom besloot ik wat verder te gaan. Ik duwde een vinger in haar kont, terwijl ik haar stevig in haar kut neukte. “Hans, Hans, ik kom weeeeeerrrr……….en inderdaad bereikte ze opnieuw schreeuwend haar hoogtepunt. Ik besloot het tempo terug te draaien, maar bleef wel haar kont vingeren. “Oma, ik zou heel graag…” “Ik weet het jongen, probeer het maar..”We wisten allebei wat we bedoelden. Ik haalde mijn natte pik uit haar kut, rekte haara anus nog wat op en goot nog een beetje olie op haar kont en mijn pik .Ik legde mijn lul voor haar kontgaatje en duwde hem toch nog vrij gemakkelijk diep in haar darmen. Ze kreunde………Haar kont was strakker dan haar kut en langzaam liet ik haar aan mijn gevaarte wennen. “Toe maar. .. neuk me maar harder”kreunde ze. Aangemoedigd pakte ik haar dijen vast en begon mijn lul steeds steviger in en uit haar kont te rammen. Ik hield het niet meer, een nieuwe droom was werkelijkheid geworden. Na mijn schoonmoeder naaide ik nu oma. En in nog wel haar heerlijke kont !
Ik besloot niet in haar kont klaar te komen en kon me nog met moeite inhouden toen ik me terugtrok. “Draai je om , geil ding”, en ze kwam voor me zitten. Ik hield mijn pik weer voor haar mond en onmiddellijk zoog ze mijn keiharde lul naar binnen, waarbij ze ongetwijfeld de smaak van haar poepgaatje zou proeven. Haar hand verdween ondertussen naar haar kut en ze vingerde zichzelf opnieuw naar een hoogtepunt. Mijn pik in haar mond, haar heerlijke tieten en haar vingers in haar kut, die combinatie was voor mij teveel. Ik voelde mijn zaad vanuit mijn ballen zijn weg vervolgen en met een schreeuw spoot ik een geweldige lading in haar mond. Wat fantastisch, wat een supergevoel, wat een droom !!!!!!
Geheel bevredigd, er waren eigenlijk geen woorden voor, haalde ik mijn pik langzaam uit haar mond. Ze likte mijn stam nog langzaam af terwijl mijn zaad in een straaltje langs haar lippen liep. Om wat voor reden dan ook, ik weet het niet, draaide ik mijn hoofd om richting het keukenraam en ik zag…………..mijn schoonmoeder !
Vervolg ?