Nadat Evelien alweer twee maanden thuis was na hun stevige sex avonturen, ging de telefoon. "'t Is met Tante Eline, ben je vanavond thuis?" "Euh, ja hoor. " antwoorde Ar. " Oke, dan kom ik straks even langs. "
Ar dacht bij zijn eige wat moet ie nou weer? Maar goed, hij ging snel douchen, want ja, na een dag te hebben gewerkt. Wil je je eige wel even schoon.
Ar was nog niet een tel onder de douche vandaan of de bel ging. Snel trok hij een boxer aan, een trainingsbroek en een T-shirt. en deed open. Het was zijn tanta al. Ze gaven elkaar drie kussen op de wang en liepen naar de bank. " Ook wat drinken? " vroeg Ar zijn tante. "Doe maar een thee." Zo gezegd zo gedaan. Niet veel later zaten ze beide aan de thee, niet zijn favoriet maar goed. Na eerst wat over van alles gepraat te hebben, zei Eline: " Ik heb de dagboek van mijn dochter gelezen en wat daar in stond deed me wel schrikken!" Ar keek haar aan en zei " Wat bedoel je?" Zijn tante zuchtte een keer, " Dat je haar ontmaagd hebt "
Ar shrok zijn eige te pletter en moest even slikken. "Ik heb alles gelezen, van het begin tot het eind. Hoe kon je?" vroeg ze kwaad. Ar moest zich eevn achter het oor schrapen. "Tsja, euh...... weet ik veel het kwam zo uit. Van het een kwam het ander, nadat we de stad in zijn geweest. Maar ze wilde het zelf, hoor?"
Weer zuchtte zijn tante, "Ja, dat heb ik ook gelezen. Ze genoot er van." Nou werd Ar wat brutaler, "Nou dan, ik zie het probleem niet." "Maar je bent zo'n negen jaar ouder!" Eline staarde naar de grond toen ze dat zei.
Ar keek naar zijn tante, ze had een leuk truitje aan, een rok met daar onder een pantie en leuke schoen. " Nou, dacht Ar, de borsten van Evelien heeft ze ook niet van een vreemde." Onder tussen staarde Eline nog steeds naar de grond, zuchtend. Ze was blij dat ze het had gezegd. "Nog thee?" "Ja, lekker." antwoorde ze. Ar stond op en schonk nog wat thee in. Ar stond achter haar en gaf zijn tante de thee aan over haar schouder. Zo keek hij recht in haar truitje en zag haar borsten in haar BH zitten. Zag hij het nou goed? Eline haar tepels drukte door het stof van haar BH en truitje. Ondertussen Pakte Eline haar thee aan en merkte dat Ar wat langer achter haar bleef staan. Ar rook de geur van haar parfum en door het zicht op haar borsten, wond hem enorm op. Ar ging nu recht achter haar staan, ging door de knieen en pakte Eline haar borsten met zijn volle handen. Kustte haar nek. Eline schrok " Nee niet doen!" Maar Ar trok er niks van aan. Eline wilde op staan maar door het gewicht van Ar op haar schouders lukte dat niet. Ar kneede haar borsten en voelde haar tepels harder worden. Eline probeerde toch met alle macht los te komen en tegen te werken. " Nee, Ar niet doen!" schreeuwde zijn tante hem toe. Ar pakte zijn Tante harder vast, sprong vanachter de bank over de rugleuning. Duwde zijn tegen spurtelende tante op haar rug en ging op haar liggen. Met zijn armen onder haar oksels langs pakte hij haar bij het hoofd beet en begon zijn tante op haar mond te kussen. Eline schudde wild haar hoofd heen en weer zodat Ar haar niet op de mond kon kussen. Onder tussen was er een aardige bult in zijn traings-broek ontstaan door het worstelen met zijn tante.
En door het tegen stribbelen van Eline was haar rok omhoog geschoven en voelde ze hoe de stijve lul van haar neef over haar schaamlippen gleed. Nog steeds wild tegen stribbelend zag Ar kans om met één hand onder haar rok tegaan en haar panty bij haar kut stuk te trekken. En wreef met zijn vingers over haar slipje op haar kut. Ar trok wild het lapje stof van haar kut en voelde.......... geen haar! Zijn tante scheerde haar lipjes kaal en dat wond hem nog meer op. Met twee vingers stootte hij bij haar kut naar binnen. "Aaahhh!" kreunde Eline en kromde haar rug. De tranen liepen over haar wangen. Met zijn andere hand hield Ar haar hoofd recht en kustte haar op de mond. Nu liet hij zijn tong over haar lippen gaan en zette er wat krcht achter zodat Eline wel haar mond open moest doen. Wild begon Ar haar te tongen. Met tegen zin begon Eline terug te tongen.
Ar ging recht op zitten en zei " Liggen blijven!" Met de tranen in de ogen knikte ze van ja. Ar schoof met beide handen onder haar rok pakte de randen van de panty en string beet en trok het in één ruk van haar kont en gooide alles in een hoek. Snel schoof Eline haar handen voor haar kut zodat Ar niks kon zien. "Handen weg!" en kneep hard in een tepel zodat Eline haar handen voor haar eige kut weg haalde. Ar draaide Zijn tante op haar buik en ritse haar rok los en ook deze schoof hij van haar billen. Nu lag zijn eige tante met de billen bloot voor hem. Met twee vingers gleed hij tussen de billen door zo haar kut in. Weer kreunde zijn tante en kwam door een schok omhoog met haar kut van de bank. Ondertussen maakte Ar zijn trainingsbroek los en trok hem naar beneden met zijn boxer. Ar ging op haar liggen met zijn stijve lul op haar billen en begon tussen haar bilnaad te glijden. " Ar, niet doen!! Wil je ophouden!" riep ze huilend. Met zijn hand pakte hij zijn lul en stuurde zijn eikel voor Eline haar kut-opening en gleed met zijn eikel naar binnen. " Nee, nee!!!" Maar met één stoot ramde Ar zijn lul in haar kut. Eline beet op haar tanden om het niet uit te schreeuwen. Ar pakte zijn tante bij de schouders en begon wild in en uit haar kut te glijden. Eline huilde en smeekte om hem op te laten houden maar dat wond Ar nog meer op en begon steeds harder te stootten. Ook voelde Ar dat zijn tante haar kut natter begon te worden. " Je begint het lekker te vinden, he!" kreunde Ar in haar oor. Ar gleed uit haar kut.
"Ga recht op zitten!" commandeerde Ar. Met tegenzin deed ze het. "Kleed je verder uit!" Ook dat deed Eline en nu zat ze bloot op de bank. Met nog steeds een stijve lul stond hij voor haar. "Open je mond!" Maar dat weigerde zijn tante. Ar pakte met zijn hand haar mond beet drukte op haar kaken. Nu moest ze wel haar mond openen. Met zijn andere hand nam hij zijn lul en liet zijn eikel in haar mond schuiven. "Ooh Wee, als je bijt!" sistte Ar haar toe. Ar legde zijn handen op haar hoofd en duwde zijn lul verder haar mond in. Langzaam begon hij zijn tante in haar mond te neuken. De ene keer snel en dan weer langzamer. "Hoever kun je hem hebben?" lachtte Ar naar haar. Langzaam maar zeker zat hij er tot de stam in haar keel. "Kijk me aan!" zei Ar. Moeizaam keek Eline hem met betraande ogen aan. Daarna liet hij haar hoofd los en liet zijn lul uit haar mond glijden. Zijn tante moest haast overgeven en slierten slijm hingen aan haar lippen.
"Ga op het bed liggen op je rug. Spreid je benen en begin je eige te vingeren. Eline stond op, liep naar zijn bed. Ging liggen,spreide haar benen en gleed met de vingers door haar eige kut. Ar trok zijn T-Shirt uit en ging tussen haar benen zitten op de knieen. Ar pakte haar handen van haar kut en ging op haar liggen. Kustte de tranen van haar wangen, richting haar mond. Begon zijn tante weer te tongen die nu wel mee werkte, want het had toch geen zin om tegen te werken. Ar bewoog wat met zijn heupen en gleed weer met één harde stoot in haar kut. "Aaaaahhhh!!!" kreunde zijn tante en kromde weer haar rug. Ar begon steeds harder in de kut van zijn tante te stootten. op zijn viusten stootte hij harder en harder en Ar zag de borsten van zijn tante heen en weer slingeren. Eline had haar hoofd weg gedraait en voelde hoe haar neef haar hard neukte.
Ze voelde hoe Ar harder begon te hijgen en gelijker tijd hoe zijn lul dikker werd in haar kut. "Niet in mijn kut klaarkomen!! Ik ben gestopt met de pil!!" Maar het was te laat. Met nog één krachtige stoot spoot Ar zijn lading sperma diep in de kut van zijn tante. "Neee!!"huilde nu zijn tante met dikke tranen. Na nog een paar stootten was Ar helemaal leeg. Gleed uit zijn tante. Die zich gelijk op haar zij draaide met de rug naar Ar toe. Ook Ar draaide zich op zijn zij en keek naar de blote rug van zijn net vers geneukte Tante. De gedachtte wat hij had gedaan wond hem op en in no time had hij weer een stijve.
Ar ging tegen haar aan liggen en wurmde zijn stijve lul tussen haar bene door zo weer haar kut in. "Nee, niet weer! Alsjeblieft! Stop!" huilde zijn tante Eline. Maar Ar gleed lekker rustig in haar kut dat was vermengd met zijn sperma en haar vocht. Ondertussen pakte hij zijn telefoon van het nachtkastje en belde het huisnummer van zijn tante. "Zeg maar, dat je bij zijn zus en zwager blijft logeren." Eline nam de telefoon over en ze begon haar man te vertellen dat ze bij haar schoonzus enzo bleef slapen. Ondertussen gleed Ar nog steeds rustig in haar kut heen en weer. Zodat het gesprek niet lekker liep met haar man. Snel hing Eline op en voelde dat Ar zijn handen nu op haar dijen had gelegd en nu steeds harder begon te stootten.
Het geluid van haar soppende kut vulde de kamer, samen met het gekreun van Eline. Ar gleed uit haar kut en zei: "Op je knieen!" Zijn tante huilde nog steeds maar deed het toch. Ar ging op zijn knieeen achter haar zitten, stopte zijn vinger in haar kut en smeerde het geil over haar sterretje. "Nee! Niet in mijn kont!" " Waarom niet! Die dochter van je lustte er wel pap van!" En Ar gleed met zijn vochtige vinger in haar kont. "AAh!"riep zijn tante.
Ar bewoog wat heen en weer in haar kont om daarna weer zijn vinger vochtig te maken. Daarna Pakte hij zijn lul en drukte zijn eikel in haar maagdelijke kont. "Ah! Stop! Ik kan het niet!" Maar drukte zijn eikel iets verder dan zijn eikel en haalde daarna zijn eikel uit haar kont. Ar zag hoe haar kringspier open bleef staan. En plaatste zijn eikel weer in haar kont. Nu iets verder om daarna in één stoot toot zijn stam door te dringen in haar kont. "Aaahh!"kreunde zijn tante. "Stop, stop!" Ar bleef even stil in haar kont en voelde hoe haar tante met haar kringspier begon te knijpen. Ar spuugde op haar kontgat en lul en begon in haar kont te neuken. Eline begon te kreunen en te hijgen. Steeds harder begon hij te stootten. En voelde al snel zijn tweede orgasme komen. En niet veel later spoot hij haar kont vol met zijn laatste sperma. Ar trok zich terug uit haar en zag dat nu ook weer haar kont open bleef staan. En er liep sperma uit haar kont en kut.
Hij draaide nu Eline op de rug en gaf haar een tongzoen.
"weltrusten tante! Tot morgen!" Snikkend viel ook zijn tante in slaap, wachtend wat er morgen te wachten stond.