Sletje 2a
Toen de mannen het huis hadden verlaten, samen met de camera’s en andere apparatuur, keek Eline (17 jaar) de band nog eens af. Ze vond het vreemd om zichzelf als een goedkope tienerslet te zien neuken met de drie mannen, maar er kwam ook een vreemd gevoel van opwinding over haar heen. Zij was niet degene geweest die de baas was. Dat waren de mannen geweest, en op een of andere manier geilde dat haar enorm op. Ze wist dat, hoewel haar hoofd ‘nee’ zei, ze de mannen zeker nog eens zou uitnodigen, zo niet vaker dan eens, al was het alleen maar omdat haar volgespoten kutje luidkeels ‘JA!’ schreeuwde. Gelukkig waren haar ouders elk weekend wel een dag naar haar grootouders, dus er waren genoeg mogelijkheden. Die avond vingerde het meisje zich in slaap.
Ze sliep onrustig die nacht. Meerdere malen schrok ze zwetend wakker, ontwakend uit weer een droom vol grote dikke mannenpikken, die haar van alle kanten wilden nemen. Het kostte haar telkens veel moeite om weer in slaap te komen, zeker omdat haar kutje elke keer weer onder het geil zat, alsof ze de hele nacht had liggen vingeren.
De volgende ochtend, of zullen we zeggen, middag, werd ze om 2 uur wakker omdat de zon in haar gezicht scheen. Als de zon ogen had, had hij (of was het toch een zij?) dit gezien. Een raam in een huis, waarachter bloemetjesgordijnen hingen. Door een kiertje tussen de beide gordijnen kon Zon naar binnen kijken, en binnen zag Zon een meisje op een bed liggen. Het spiernaakte meisje had duidelijk een onrustige nacht achter de rug, har dekbed lag naast het bed, en haar kussen halverwege het voeteneinde. Het meisje, dat niet ouder kon zijn dan een jaar of achttien, lag op haar rug op het matras, lang uitgestrekt met haar ogen nog niet geopend, hoewel duidelijk was dat ze al enige minuten wakker was. Als Zon nog wat beter had gekeken had hij/zij de glinstering op het geschoren poesje kunnen zien, en de aard van de dromen wel kunnen raden. Haar benen had ze in haar slaap, en onbewust, wat uit elkaar gedaan, waardoor het poesje een beetje openstond en Zon een glimp van de dieproze binnenkant gunde.
Eline werd dus wakker omdat de zon in haar gezicht scheen. Ze had geen idee hoe laat het was, en eerlijk gezegd kon het haar niet zoveel schelen. Haar ouders zouden ’s middags ergens thuis komen, maar waarschijnlijk niet ver voor het eten. Ze strekte zich nog eens uit. Eigenlijk wilde ze nog niet wakker worden, dus ze hield haar ogen nog gesloten. Terwijl ze een beetje lag te pijnzen kwam plotseling de herinnering aan de vorige dag in haar op. Hoe ze zich als goedkoop hoertje had tentoongesteld voor de drie mannen met camera’s en zich vervolgens als een loops teefje zich door de drie had laten dekken. Haar mondje, kutje en kontje hadden er allemaal aan moeten geloven, en ze had het heerlijk gevonden. Ze voelde de opwinding van gisteren weer terugkomen, en terwijl haar tepeltjes en schaamlipjes wat opzwollen voelde ze zich vochtig worden. De geilheid in haar kreeg de overhand en ze liet haar linkerhand tussen haar benen glijden. Als er nu iemand naar binnen zou kijken zou hij spontaan een stijve krijgen waarschijnlijk, en vreemd genoeg (althans, zijvond het vreemd), wond dat haar nog meer op. Terwijl ze met haar wijs- en middelvinger over haar knopje wreef, liet ze haar rechterhand naar haar borsten gaan. Dezelfde die gisteren de mannen zo hadden opgewonden. Ze kneep zachtjes in haar stijf omhoog staande tepeltjes, en ze liet haar vingers in haar poesje glijden, terwijl haar duim hun oude plek overnam. Ze genoot minutenlang van het geile gevoel dat door haar lichaam raasde, ondertussen fantaserend over groepen mannen die haar met z’n allen misbruikten, zich niets aantrekkend van haar gevoelens. Het wond haar zo op, nog nooit had ze zich zo gevoeld, zo pervers, zo stout en toch zo geil. Langzaam maar zeker werden haar bewegingen schokkender en ze kromde kreunend en hijgend haar rug toen een daverend orgasme door haar lijf trok. Het leek wel voor altijd te duren, en toen het eindelijk aan zijn eind kwam probeerde ze het zo lang mogelijk te rekken, maar het was echt over. Zuchtend liet ze zich weer terug zakken en viel weer in slaap.
De rest van de week was er weinig te beleven. School, huiswerk en ouders weerhielden haar van seksuele uitspattingen, en haar leven leek zijn normale gangetje weer op te pakken. Leek, want hoewel ze haar best deed haar hoofd erbij te houden, dwaalde ze keer op keer af. Ze wilde nog een keer, en volgend weekend zou ze ervoor zorgen.
Vrijdagavond vertrokken haar ouders weer eens naar opa en oma. Normaal gesproken vond ze het heel vervelend dat ze elk weekend weg waren, maar dit keer was een uitzondering. Ze waren nog geen vijf minuten weg, of ze hing alweer aan de telefoon met Robert, een van de fotografen van de volgende keer. Hij was zeer te spreken over haar prestatie, en hij was niet de enige, de site was nog nooit zoveel bezocht als de afgelopen week. Toen Eline dan ook een nieuwe shoot voorstelde, was dat precies wat hij wilde horen. Hij vroeg nog of ze nog speciale wensen had, aangezien vorige keer ook volgens haar droom was gegaan. Ze had ontkennend geantwoord: “Zolang er maar veel mannen zijn”. Hij had haar nog toevertrouwd dat hij nog wel een verassing mee zou brengen... Voor ze had kunnen vragen wat voor verassing, had hij al opgehangen. Ze was vroeg naar bed gegaan, en had zichzelf verboden zich nog klaar te laten komen, dat kwam morgen allemaal wel.
De volgende ochtend werd ze niet laat wakker. Ze wilde eigenlijk nog blijven liggen, maar toen ze de deurbel hoorde rinkelen. Ze schrok, zouden dat ze al zijn? Zonder erbij na te denken sprong ze uit bed en rende naar de voordeur. Toen ze opendeed zag ze 7 paar ogen naar beneden dwalen. Ze keek en realiseerde zich dat ze zich nog niet aangekleed had! In haar haast om de voordeur open te doen was ze dat volledig vergeten, en nu stond ze daar in haar witte, weinig verhullende bh en string, terwijl 7 mannen haar van top tot teen bekeken. Of... toch niet? Er was ook 1 vrouw bij, die haar met dezelfde blik van verholen opwinding bekeek. Ook de drie mannen van de vorige keer, waaronder Robert waren er weer bij. Zonder veel te zeggen stormde de hele horde langs en vestigde zich in de woonkamer, waar weer, zoals ze zo langzamerhand wel gewend was, de nodige apparatuur werd opgesteld. Ze haastte zich naar boven, om snel wat aan te trekken. Een kort spijkerrokje en een lichtblauw topje dat nauw om haar borsten sloot. Ze deed net als de vorige keer weer laarzen aan, maar dit keer met hoge hakken, om er nog opwindender uit te zien. Snel bracht ze hier en daar nog wat make-up aan, en haastte zich weer naar beneden.
“Ah, Eline, we waren net klaar voor je!”, Robert stond al klaar om haar te verwelkomen. “Je weet hoe het gaat, we geven je wel instructies.”
Al gauw stond ze verleidelijk in de camera kijkend te dansen. Haar truitje trok ze over haar hoofd, en haar rokje viel op de grond.
“Ok, hou de rest aan, ga op je knieën en hou je benen maar wat uit elkaar.”
Ze deed het. Waarschijnlijk zou ze op dit moment alles hebben gedaan wat Robert tegen haar had gezegd.
“Leun wat achterover en blijf zo even zitten, maken wij even wat foto’s van je lichaampje”
Ze bleef een aantal minuten zitten, naakt op haar licht doorschijnende stringetje, witte bh en zwarte laarzen met hoge hakken, zichzelf blootgevend, toegevend aan de geile lusten van de websitebezoekers, terwijl de camera’s keer op keer flitsten, Ze genoot er enorm van, en kon de rukkende mannen al bijna voor zich zien.
“Kom maar een stukje omhoog met je hoofd en vinger jezelf maar eens lekker klaar voor de camera. Laat nog steeds je string aan, de rest mag uit.”
Met haar ogen gesloten deed ze haar bh los, die op haar bovenbenen viel en daar bleef liggen. Ze kneedde haar borsten met beide handen en kreunde zachtjes. Ze voelde haar stijve tepels in haar handpalmen prikken en trok er langzaam aan. Haar kutje droop zo langzamerhand van opwinding en geilheid, ze kon zich niet meer inhouden. Ze vergat de camera’s die aan alle kanten klikten en duwde haar linkerhand tussen haar benen. Door haar dunne string voelde ze haar lipjes opgezwollen uit elkaar staan, terwijl haar kutje zelf een grote natte plek was.
“Erin”, hoorde ze een van de mannen zeggen.
Zonder dat ze het doorhad deed ze meteen wat hij zei, alsof ze het zelf bedacht had. Ze stopte haar hand in haar onderbroekje en duwde 2 vingers naar binnen. Ze was drijfnat. Met haar duim masseerde ze haar clitje, terwijl haar vingers diep in haar vagina bleven zitten. Ze kreunde luidruchtig, en begon al vlug sneller te bewegen. Ze opende haar ogen en zag dat een aantal mannen hun pik al uit hun broek hadden gehaald en er flink aan stonden te rukken.
Wordt Vervolgd...