Mijn schoonzus Katja is een fox, ik vond haar altijd een babe van de eerste orde toen ze pas wat met mijn broer had. Nou is ben ik de jongste en mijn broer de oudste dus zitten er aardig wat jaartjes tussen ons in. Hoevaak kwam het niet voor in het begin dat Katja langs kwam van haar werk, ze droeg dan van die laarzen en een rok zodat ik, vooral als ze haar benen over elkaar sloeg, haar dijbenen kon zien en soms zelfs haar slipje! Als jonge puber krijg je van alles een stijve, ken je nagaan hoe opgewonden ik daar van raakte!
Door de jaren heen zorgde mijn schoonzus Katja heel goed voor zichzelf, soms dan waren er wel jaren dat ze wat dikker was, maar dan was dat meer voluptueus te noemen als een soort van rijpe tante die in de tijd een beetje was uitgedijt maar een afslankkuurtje zorgde er weer voor dat ze er super uit zag! Een van de spannendste, erotische momenten was een middagje tennissen met vrienden. Katja droeg die warme middag een wit rokje waarbij de wind ervoor zorgde dat ik af en toe haar slipje zag! Onder dat rokje zat een vuurrood slipje! Dat in combinatie met die benen waar altijd een beetje cellulitis aan zat,…. pfffft geil!
Als ze dan haar verjaardag vierde dan had Katja zich heel mooi opgemaakt en droeg een partydress, meestal een strakke zwarte tot de knieen en een plit erin zodat ze, als ze zat haar benen over elkaar heen kon slaan zodat een groot deel van haar marmerwitte pilaren zichtbaar waren die overgingen in een paar hoge hakken. Als ik dan een foto nam van haar nam dan zorgde ik er zeker voor dat ik die geweldige stelten op de gevoelige plaat vastlegde. Eenmal afgedrukt kon ik er op mijn kamertje naar kijken en erop masturberen. Hmmm de gedachte om je lul tegen haar benen op te rijden als een loops hondje of die benen om je heen gekruisd terwijl je je schoonzus eens lekker neukt, wat een fantasie, wat een geil idee als puber zijnde.
Ik was net een paar maanden in mijn eigen huisje ingetrokken toen ik vernam dat mijn broer en mijn schoonzus gingen scheiden; hij had mijn schoonzus ingeruild voor een piepjong ding en was zelfs bij die vrouw ingetrokken! Om Katja een hart onder de riem te steken besloot ik bij haar langs te gaan.
"Hoi…… kom binnen…… als je nog binnen wilt komen dat is….." zei Katja als ze de deur opende, de ogen nog een beetje rood van alweer een avond janken. De teleurstelling en het verdriet dropen van haar woorden. Katja droeg een joggingbroek, haar haren had ze voor het gemak in een knotje gedaan. Ik zag dat ze al zo vroeg inde middag aan de wijn zat, de fles was nog maar voor een kwart vol.
"Wil je ook misschien een glaasje wijn?…" vroeg ze.
"Hoe is het nou met je?….." zei ik als ik naast Katja op de bank ging zitten, ze staarde naar buiten.
"Wat denk je?… Klote…. Het huis is verkocht…. ik moet er over een week uit en ik heb nog niets gevonden… waar moet ik nou in hemelsnaam naartoe? Naar mijn ouders weer terug!? … boe hoe boe hoe…snik snik….." de vrouw legde haar hoofd in haar handen en snikte even.
"Och Katja… lieve meid……" zei ik troostend als ik een kans rook en me tegen haar aan vleidde en een arm over haar schouder sloeg. Meteen drukte ze zich tegen me aan en snikte een beetje uit op mijn borstkast als ik het aandurfde om een kusje op haar hoofd te geven.
"Het is al goed Katja….. kusssss….." fluisterde ik. Het leek wel alsof ze zich realiseerde dat ze lag te huilen op de borstkast van het broertje van haar ex-man want het huilen stopte en Katja kwam omhoog zodat ik me noodgedwongen en met tegenzin haar schouder los moest laten. Snel nam ze een flinke teug van haar glas.
"Uche uche…… ja sorry dat ik huil maar de situatie is een beetje wanhopig…." fluisterde ze als ze een sigaret opstak. Via mijn ooghoeken zag ik mijn schoonzus eraan zuigen…. god als dat mijn lul toch eens zou zijn…. Ik overwoog om mijn hand troostend op haar hand te leggen maar dat deed ik maar niet. Ik kreeg een ander idee,… een beter idee.
"Katja….. ik wil je wat voorstellen, het is een beetje raar misschien om het voor te stellen maar ik wil je graag helpen… je weet dat ik mijn eigen huis heb en er staan een stel kamers leeg….." ze wist waar ik naartoe wilde en schudde haar hoofd.
"Nee Martin, dat lijkt me geen goed idee, echt heel lief van je dat je het aan biedt maar hoe denk je dat jou familie erover denkt als ze zien dat ik bij jou in ben getrokken?….. Nee Martin,… ik denk dat ik er zelf ook moeite mee zou hebben…." zei ze resoluut.
"Dat kan me niet schelen Katja….. wat ze denken… plus als ik erover nadenk denk ik dat ze het alleen maar toejuichen na al wat mijn broer jou aangedaan heeft. Je ook familie hoor Katja…." zei ik. Ze keek me aan "……. je bent niet alleen Katja…." zei ik tegen mijn schoonzus. Er verscheen een glimlachje op haar gezicht.
"Het zou wel een hoop problemen tijdelijk oplossen, ik bedoel totdat ik mijn eigen woning hier heb gekregen….." fluisterde ze in gedachten.
"Jazeker…. je zet de spullen in de ene kamer, die gebruik je dan als je eigen woonkamertje en de andere wordt je slaapkamer….." moedigde ik haar aan.
"Heb je dan zo een groot huis?…." vroeg ze.
"Het is een omgebouwde boerderij Katja, lekker rustig in het platteland…" zei ik. "… gewoon de komende dagen de spullen in de dozen doen, ik heb toch teveel vakantiedagen over dus ik kan je helpen Katja….." stelde ik voor.
"Nee dat hoeft niet, ik heb het meeste al ingepakt… vanwege die deadline, ik wist alleen niet wat ik ermee moest…. alleen mijn eigen kleren en zo en schoenen…."
"Nou dan….. wat zeg je ervan Katja…. het is maar voor tijdelijk toch?…. Trouwens ik vindt het fijn om iemand in dat grote huis te hebben, anders is het ook maar zo stil…." zei ik en Katja lachtte.
"Je houdt juist van stilte….!" en draaide zich naar me toe en kustte me op de wang.
"Dank je wel Martin….." zei ze als ze zachtjes over mijn hand streelde. Meteen speelde mijn lul op!
We namen afscheid, voor even, ik zou nu snel even de kamers vrijmaken want uiteraard stonden er nog spullen van mij in die kamers. Ik was op dat moment in het huis bezig met het installeren van een camera alarm installatie; als mijn schoonzus dan kwam inwonen dan wilde ik natuurlijk ook een beetje naar haar kunnen gluren dus dat kwam eigenlijk wel goed uit!
Een dag later, aan het einde van de middag sloot ik de poort van het erf nadat de verhuiswagen was vertrokken. Ik liep Katja's woonkamer in en zag Katja tussen alle spullen in staan, ze glimlachte, duidelijk opgelucht en blij.
"Hey…. hier mogen we wel een glaasje op drinken he?….." zei ik als ik de champagne fles omhoog hield.
"Proost Katja … op jou, op een nieuwe toekomst…"
"En op jou…. mijn reddende engeltje in nood…." zei Katja als ze me aankijkend een slok nam.
"Hmmmm okee Katja als jij nou verder nog wat uitpakt voor de avond, dan ga ik wat voor ons koken….."
"Nee ik help wel met koken…. " bood Katja aan.
"Nee nee…. ga voor mijn part effe douchen Katja, het is zo klaar……" zei ik.
"Dat lijkt me een goed plan, ik voel me helemaal plakkerig bah!….." zei ze. Ik snelde de keuken in een maakte in een mum van tijd een salade voor ons klaar. Ik hoorde de kraan van de douche aan gaan, hmmmm nu stond Katja, mijn schoonzus onder mijn douche hmmm. Oh het idee dat ze nu onder dat warme water zich streelde, zich insopt, die handen die over die benen glijden hmmm…. Ik sloop naar de douche toe en vanuit mijn slaapkamer keek ik door een gaatje wat toegang gaf tot de douchecabine. Oooh daar staat ze!
"oooh Katja toch…." fluisterde ik zacht als ik zag hoe Katja met de rug naar me toe onder de douche stond en haar borsten aan het inzepen was. Die billen! Groot, mooi en dan die dijbenen, die poten oooh…
Met de broek op de enkels trok ik aan mijn staalharde pik, het werd alleen maar geiler als Katja zich omdraaide en naar de muur starend haar handen over haar buik liet gaan, over haar borsten.. oooh ze is kaalgeschoren zag ik! Plots draaide ze het water uit en pakte een handdoek, shit nog voordat ik had kunnen spuiten stapte mijn schoonzus uit de cabine en ik moest maken dat ik snel weer in de keuken stond! Pfft net op tijd en met keiharde pijnlijke ballen stond ik in de keuken.
"He he dat was lekker….." zei Katja als ik me omdraaide en zag dat ze enkel een badjas aan had en de haren in een handdoek.
"Wat heb je gemaakt hmmm? Oooh salade lekker…." zei Katja als ze daarbij even speels over mijn rug streek. "Je vindt het toch niet erg als ik alleen mijn badjas aan heb hmmm?.." zei mijn schoonzus op een bijna verleidelijke toon.
"Eh nee hoor helemaal niet!…" riep ik "…. al liep je spiernaakt… beter….." fluisterde ik in mezelf.
"Wat zei je?….."
"Eh niets….. is prima zo…." zei ik snel.
"Waarom ga jij ook niet snel nog even douchen voordat we gaan eten……" riep Katja.
"Ja dat kan ik wel even doen….. " zodat ik even later de badkamerdeur achter me sloot. Daar lag in de wasmand de kleren die ze net aan had. De joggingbroek en ooooh haar onderbroekje! Ik snoof eraan oooooh de sappen van Katja, mijn schoonzus hmmmmm!… Mijn lul was keihard als ik de douche aan zette zodat ik een beetje kon kreunen als ik mijn pik haar onderbroek had gelegd en me aftrok.
"Oooh Katja… oooh Katja…."kreunde ik, het duurde niet labg of ik kwam klaar. Ik keek omlaag als ik kwam en "Jaaach…arch!….." dikke klodders van mijn zaad spoten eindelijk uit mijn ballen in het gebruikte slipje van Katja mijn schoonzus! Ik legde het onder mijn zaad zittende onderbroekje van Katja weer in de wasmand als ik vervolgens genoot van een heerlijke douche.
We zaten aan de eettafel en ik had net alles opgediend als Katja zich wat herinnerde.
"Oh ja ik moet nog even wat doen…. " ze sprong op.
"Wat dan?…." riep ik haar na als ze de hoek om was verdwenen.
"Mijn oude kleren die heb ik per ongeluk bij jou in de mand gegooid….. ik doe ze effe in een zak zodat we ze niet door elkaar halen straks…" Ik schrok! Shit! Zou ze het merken dat ik me afgetrokken heb op haar slipje? Nerveus wachtte ik af, geen geluid kwam uit de badkamer. Daar verscheen Katja weer omde hoek, ze keek me strak aan als ze tegenover me ging zitten. Ik schepte haar bord vol.
"Eet smakelijk…… Martin….." fluisterde Katja ingetogen "….. je zult wel moe zijn….. hmmm?" de ondertoon was merkbaar.
"Nee dat valt wel mee Katja……" zei ik en we aten zwijgzaam ons eten.
"Hmmmm dat was lekker……" zei Katja en keek op de klok, het was al 12 uur. "Ik ben moe….. ik denk dat ik er vroeg induik…." zei de vrouw.
"ja goed idee Katja, dan kunnen we morgen vroeg aan de slag…." zei ik. Laat de borden maar Katja, ik ruim en sluit wel af….."
"Nou….. eh welterusten dan Martin…." zei ze bijna een beetje streng en ik hoorde de deur van haar slaapkamer dichtslaan.
Nadat ik alles uitgedaan had betrad ik mijn slaapkamer en knipte het lichtje aan, daar zag ik het, bovenop mijn kussen: Katja's volgespoten onderbroekje, ze had het gezien en op mijn kamer gelegd ten teken dat ze het gezien had.
Met lood in de schoenen liep ik naar de kamer ernaast, Katja's slaapkamer, er brandde nog licht en klopte op de deur.
"Ja?… Kom binnen….." hoorde ik mijn schoonzus roepen. Daar zat Katja reeds op bed in haar badjas ze keek me streng aan, ze zag dat ik het slipje in mijn handen hield.
"Jaaaa ….. foutje he?….." zei ze.
"Eh sorry Katja…. sorry….. ik zal het…."
"Stil…. kom jij eens hier…." en klopte op het bed. Zonder haar aan te kijken ging ik naast haar zitten.
"Heb je me daarom in huis gehaald, om je af te trekken op me?…. Je weet niet half hoe geodkoop en gebruikt ik me nu voel!… Twee keer achter elkaar… eerst je broer en nou jij!…" riep ze. Ze griste het slipje uit mijn hand en gooide het in een hoek.
"Katja nee dat was helemaal niet de bedoeling,… ik was altijd al als jongetje verliefd op je…. ik ….." ik kon verder niets zeggen. Ineens pakte Katja mijn hand en kneep erin, het leek wel uit medelijden. Ik reikte naar haar toe, ik wilde haar kussen maar ze wendde haar hoofd weg.
"Hey…. Martin?… Dat kunnen we beter echt niet doen…." zei ze. Maar ik sloeg mijn arm om haar middel en trok haar tegen me aan en kustte haar wang, daar ze me niet wilde.
"Wat nou Katja….. ik mag je toch wel even omarmen om een kuffel te geven?…." fluisterde ik maar de vrouw bleef tegenwerken.
"Nee, Nee Martin… nee niet doen…. dit is nou juist de reden dat ik aanvankelijk niet bij je in wilde trekken… ik nee Martin……" stribbelde mijn schoonzus tegen. Maar ik trok ons naar achteren zodat Katja op haar rug lag ik me half op haar kon storten en probeerde haar op de mond te kussen.
"Hmmm Nee Martin nee……" stamelde mijn schoonzus nog steeds, we hadden elkaars handen vast en ik spreidde uitnodigend mijn vingers terwijl ik haar teder kustte. De bedoeling was dat mijn schonzus d'r vingers ook zou spreiden als eerste teken van welwillendheid.
Yes! Nu opende Katja haar vingers zodat ze in elkaar gestrengeld raakten terwijl we nog een beetje stoeiden. Ik rolde me nu helemaal bovenop Katja en door al dat tegengestribbel raakten onze badjassen los zodat ik nu delen van haar lichaam tegen de mijn aan voelde
Nu ging het hard zodat we kort daarna onze naakte lijven tegen elkaar voelden.
"Katja… alsjeblieft….." fluisterde ik als Katja nog steeds probeerde onder me uit te komen en mijn kussen op haar mond ontweek.
"Nee…….. ga van me af alsjeblieft Martin… niet doen….. hmmm…" ik stopte even en Katja keek me aan, nog een poging om haar op de mond te kussen en ditmaal lukte het!
"Hmmmmm! hmmp hmmp……." ik opende mijn mond en duwde mijn tong tegen haar lippen aan. Al tegenstribbelend op de mijn schoonzus Katja nu haar mond en gleed ik naar binnen.
"HMMMM!!! hmmmmm!……" alsof er berusting kwam, als of Katja, mijn schoonzus zich gewonnen gaf, alsof ik haar overwonnen had! Alsof ik als een giftige slang haar met mijn gif had gebeten en het gif nu begon te werken! Ze ontspande zich als we in deze hartochtelijke houding elkaar nu begonen te tongen!
"Hmmmm hmmp…. oh Martin toch… oh jongen toch.,…. ik ben veel te oud voor je…" droeg Katja verbaal nog als zwak excuus aan om dit niet te doen maar ze verwachtte geen overtuigend tegenargument meer als haar vingers in de mijne zich nu ontspanden en ze haar benen wat spreidde zodat ik nu ertussenin lag.
"Hmmm hmmm Katja oooh Katja……" kreunde ik als mijn pik steeds groter opzwol en merkbaar over de binnenkant van de dijbenen van mijn schoonzus gleed. Mijn badjas bedekte ons beiden als een soort van dekentje als Katja haar handen over mijn rug gleden en ik op mijn beurt haar gezicht streelde als we kustten, Ik wist niet of deze vrouw nu zich aan me overgaf omwille van haar gevoelens voor mij of dat ze gewoon getroost wilde worden; eerlijk gezegd kon het me ook niet zoveel schelen. Eindelijk, mijn droom mijn fantasie kwam eindelijk uit!
Ik kwam wat omhoog om mijn pik tegen de schacht van mijn schoonzus aan te prikken ten teken dat ik haar wilde gaan neuken en Katja's ogen werden groot als ze dat merkte.
"Zouden we dat nu wel doen Martin hmmm…" zei ze tot slot een beetje moederlijk. Ik knikte, geil als ik was bleef ik zachtjes op en neer gaan en prikte keer op keer tegen haar aan. Alsof ik op de deur van de hemel klopte. Katja's mond viel open als ze tijdens een van mijn stoten mijn snikkel over haar klitoris voelde schuren, schijnbaar zat ik heel dicht nu bij de ingang van de neukgrot van mijn schoonzus!
"Ja Katja, ik wil je,…. hmmp hmmp hmmp…. ik heb je altijd al gewild…. oh als je eens wist hoe opgewonden ik was als je een jurk of rok droeg…" kreunde ik. Bijna automatisch voelde ik hoe Katja haar neukpilaren introk zodat de ervaren vrouw haar neukopening nu in een ideale ontvangsthouding had.
"Hmmp lieve Martin….. weet je het echt zeker?…." kreunde mijn schoonzus Katja onder me als ze haar handen op mijn schouders legde. Ik knikte en duwde naar voren.
"OOOOOoooooOh Martin!!!! OOOH Martin!…." schreeuwde ze als mijn dikke paal nu de neukgleuf van Katja mijn schoonzus binnen gleed en haar kutwanden zich om mijn paal vastzogen!
"Ooooh Katja!!! Katja! schatje oooooh!…." jankte ik geil als ik verder duwde en mijn lul centimeter voor centimeter in mijn schoonzus gleed. Haar ogen werden groot van verbazing, misschien ook van tevredenheid dat ik een grote pik had. We tongden als ik nu me terugtrok en weer naar voren stootte!
"Hmmp hmmp! Njach njach… hmmp…." de eerste stoten waren ongelovelijk! Maar steeds natter en natter werd Katja zodat ik met steeds langere halen mijn stang tot bijna de volle lengte uit haar schacht kon halen om vervolgens er tot aan mijn teelballen er weer in te rammen!
"OH!? OH? Oh!? …. OH?! jongen toch wat doe je allemaal met me!!…" stamelde Katja als ze haar ogen sloot.
"Fijn zo Katja?…." vroeg ik hijgend.
"Oooh yes Martin ooooh jaaach ik ben nog nooit zo genomen oooh ga door ja lekker heerlijk diep! Oooh ik voel je zo diep in mij! Ooooh nu pas leer ik was genieten is ooooh…." stamelde mijn schoonzus onder mij als ze haar benen nog meer om mijn kont kruiste zodat mijn pik nog een paar cm. in haar voort konden komen.
"Martin! Ik kom! Ik kom!,….." riep ze ineens en ongecontroleerd schokte Katja onder me als ze klaarblijkelijk haar eerste orgasme in haar leven kreeg!
"AAAH AHAAAH NIET STOPPEN Martin! OOOH!" zei schokte en trilde de mond van mijn schoonzus viel open, ze kneep haar ogen samen als ik een golf van warm sap langs mijn staalharde buis voelde stromen! Er verscheen een traan, ze huilde gewoon, Katja mijn schoonzus huilde van dankbaarheid als ze me kusste.
"Oooh hmmp hmmp snik snik ooh Martin nog nooit ben ik zo klaar gekomen… ik dacht altijd dat ik al eerder…. oooh snik snik….." vol passie stootte Katja haar tong diep achterin mijn keel als ik het ritme weer oppakte en Katja weer begon door te raggen.
"Oooh jaaaa heerlijk ooh heerlijk!… ik voel je ballen tegen mijn kontje aan klotsen Martin heerlijk gewoon!…arch…." stamelde Katja mij aankijkend.
We bleven elkaar diep in de ogen aankijkend en haar ogen glinsterden en ze glimlachte als ik mijn ballen voelden jeuken.
"Katja?….. hijg hijg….. ik ga zo komen….." en ze knikte als we elkaar strak aan bleven kijken.
"Oooh Katja… ik verlang zo naar je… ik wil je zo erg……" kreunde ik.
"Kom maar jongen hmmm ooh kom maar Martin hmmm ooooh jaaaa oooh wat wordt tie dik! Ooh Rchard spuit maar kom in me!.. oooOOOH!" gilde Katja en terwijl ik op het punt stond om in haar te komen kreeg mijn schoonzus haar tweede orgasme!
"Oooh my God Martin!!!!!" schreeuwde Katja als ik nu ook kwam!
"AAARCH!! KATJA!!!! HIER!!!….." gilde ik en duwde mijn lul helemaal erin als ik aanspande en met kracht de stralen sperma uit mijn snikkel spoten, zo direct voorbij de baarmoedermond van mijn schoonzus diep in haar baarmoeder! Onze lichamen beiden aangespannen, schokkend op elkaar klaarkomend, en weer sproeide ik een warme romige straal sperma diep bij mijn schoonzus naar binnen in haar neukgleuf, elkaar aan blijven kijkend.
"Oooh wow! Oooh Martin! Ooooh als ik geweten had wat voor een geweldige lover jij bent dan oooh…." kreunde Katja lachend.
"Hmmm beter laat dan nooit Katja kussss hmmp hmmp…."
"Dat is waar…. beloof je me dat je mij niet zult verlaten?…" fluistertde Katja een beetje onzeker.
"Ik zal je nooit verlaten Katja,…. ik niet…. eindelijk ben je van mij…." fluisterde ik als ik mijn ex-schoonzus nu langs de binnenkant van haar dijbeen droogneukte. We kropen samen onder het dekbed… om omarmd in slaap te vallen……