Schoonmaak schoonmoeder deel 2
Daar stond mijn schoonmoeder dan in de studeerkamer wijdbeens voorover gebogen, haar rijpe sensuele lichaam aanbiedend; twee grote melkwitte ronde billen keken me aan het leek haast wel alsof ze een beetje glommen alsof ze met babyolie ingesmeerd waren. Ze stonde zo bol dat haar piepkleine poepgaatje diep ertussen in verscholen zat. Daar kwam nog bij dat ik op mijn tenen moest staan om mijn snikkel op hoogte te brengen om haar anaal te kunnen neuken
Hanny keek naar me en glimlachte, haar lachje had iets moederlijks zo van: okee jongeman je mag hem wel in mijn kontgaatje duwen als je dat wilt hoor….
Maar de vrouw nu hiervoor mij herkende ik helemaal niet: Hanny is altijd een soort moederkloek voor haar kinderen geweest en ook een beetje voor mij en nu.. nu ze me had betrapt met het glas en op een of andere wijze we in de studeerkamer begonnen te sexen.
“Hmmmm kom Stef duw die plasser van je in mijn kontje…” kreunde mijn schoonmoeder geil.
“Okee…… “ zei ik enkel als ik mijn eikel tussen die ronde billen zag verdwijnen en ik zo een beetje op de tast op zoek ging naar de bruinrose ingang van haar anus!
“Jaaach daar jaaach!…..” riep de vrouw luid als ik klaarblijkelijk nu met mijn snikkel tegen haar rijpe kringspier aan duwde en ik voelde hoe deze week en ik in de zeer nauwe anale passage van mijn schoonmoeder gleed!
“Oooh ja jongen! Oooh ik voel je zo goed!….” kreunde de vrouw als ze naar het beeldscherm staarde naar de foto’s op de pornosite die ik aan het bezoeken was en ze me erop betrapte.
“Njaaach oh Hanny ik neuk je zoals op de foto’s he?…” hijgde ik geil.
“Oooh beter zelfs hmmm oooh ik kan het niet geloven dat we dit aan het doen zijn Stef je bent mijn toekomstige schoonzoon schatje! ooh! Wat een geile plaatjes zijn dit hmmm aaarch dieper ja dieper!” en naarmate ik mij lul dieper liet afzakken in die nauwe schacht van mijn schoonmoeder zo raakten we meer en meer verstrengeld in elkaar en in elkaars gedachten, we vergaten de wereld om ons heen. Hanny mijn schoonmoeder probeerde haar anusschacht zo soepel mogelijk te houden en iedere seconde met volle teugen te genieten het was wel duidelijk dat de rijpe vrouw ofschoon ze zo oud eigenlijk niet was allang geen fatsoenlijke anale seks had gehad en ik was zo opgewonden van het feit dat dit nota bene mijn schoonmoeder was die ik hier bij de ronde billen beet had en met lange halen in en uit haar kont aan het gaan was!
“Stef!!!! Mama!!?? Wat zijn jullie aan het doen!!??” hoorden we plots en geschrokken keken we naar de deuropening. Daar stond mijn verloofde en haar dochter Jolanda!
“Wat krijgen we nou! Jullie smeerlappen! Oh ik geloof het niet!……” riep ze boos met haar handen in de zij.
“Ik ben aan het werk en jullie lopen hier een beetje te neuken stelletje smeerlappen!…..”
Ik trok mijn lul uit haar moeder anus, slierten doorzichtig geil gingen er nog aan maar daar heven we nu niets om, ik kwam van de vrouw af en greep mijn verloofde bij haar arm.
“Schatje…. toe…. ik weet dat dit niet goed is…..” ik zei maar wat om ieder geval te voorkomen dat ze woedend het huis weer zou verlaten. Ook haar moeder was omhoog gekomen en hield haar dochter bij haar andere hand vast.
“Het spijt me zo schatje oh het spijt me zo… er is geen excuus voor het feit dat ik me aan zijn charmes heb toegegeven!……” verontschuldigde ze zich en staarde vervolgens schuldig naar de grond.
“En wat voor een excuus heb jij?!!!……” riep mijn verloofde.
“Eh….. dat hangt er vanaf schatje….. hoe lang stond je al naar ons te kijken?…..” zei ik brutaal. Jolanda wilde zich omdraaien.
“Nou?…. Lang genoeg hoor…. ik ga… ik moet hier weg, ik wil jullie even niet zien…..” maar ik hield haar tegen.
“Nee nee nee…. hier blijven schatje….. het is een ongelukje geweest… een samenloop van omstandigheden…… kom laten we in de slaapkamer erover praten…” en ik trok haar mee. Met tegenzin kreeg ik haar dochter mee en zette de slaapkamerdeur op een kier.
“Nou wat heb je nog te zeggen?….. Hoe heeft dit kunnen gebeuren?…..” zei mijn vriendin als ze voor het raam ging staan. Het zonlicht scheen door haar kleren. Jolanda had die morgen een kort rokje aan getrokken en een witte bloese zodat de contouren van haar borstjes, haar ronde kontje duidelijk zichtbaar werden. Maar even kon ik er van genieten want met een wilde beweging sloot ze de gordijnen en draaide zich om en ging aan de rand van het bed staan.
“Nou….. eh…… zo…” zei ik zachtjes en ging achter mijn vriendin staan, tilde haar rokje omhoog en legde mijn lul tegen haar bilspleet aan, greep haar middel beet en begon als een loops konijntje in de bilspleet van mijn vriendin, de dochter van mijn schoonmoeder op te rijden.
“Stef? Nee! Nee nee! Je denkt toch niet dat je er met seks vanaf komt he!? Schei zeg man!….” en ze wilde me wegduwen maar ik had haar stevig vast.
“Ah kom op nou Jolanda schatje…..” zei ik en terwijl ik haar met een hand om haar middel stevig vast hield trok ik met de andere hand de string opzij zodat mijn lul nu over het kaalgeschoren gleufje van mijn vriendin gleed!
“Aaarch nee Stef dit is niet eerlijk….. Je bent een bastaard! Een smeerlap een viespeuk! Het is wel mijn moeder verdomme die je net hebt zitten neuken, mijn moeder! aaach…..” protesteerde mijn vriendin nog die langzamerhand geiler en geiler begon te worden.
“Hmmm volgens mij vond je het een heel opwindend gezicht toen je ons zo bezig zag….hmm kom op Jolanda schatje je weet hoe lekker dat standje is….” fluisterde ik in haar oor als ik steeds nadrukkelijker over haar kutje begon droog te neuken.
“Hmmm njaaach dat weet ik ook wel maar dat neemt niet weg dat ik niet boos ben….. jaloers ben…. dan hmmm ooh stop Stef… stop…” kreunde mijn vriendin en ik zag in mijn ooghoeken dat haar moeder Hanny door de deurkier keek en vervolgens deze langzaam verder opende.
“Op het bed…..” commandeerde ik mijn verontwaardigde vriendin op een bluffende toon en het werkte! Gehoorzaam kroop Jolanda op het bed op handen en voeten en knoopte haar bloesje los en ik volgde haar en knielde tussen haar lelieblanke benen in en hield mijn lul voor haar rose kutje.
“Goed zo Jolanda hmmmm……” zei ik kreunend en duwde mijn snikkel in het vertrouwde gleufje van mijn verloofde.
“Aaarnnnnn! ooooh Stef njaaach oooh neuk me…” kreunde mijn aanstaande vrouw als ik haar zachtjes over haar ronde billetjes streelde. Inmiddels was haar moeder naast me komen te staan en duwde de rijpe vrouw hartstochtelijk haar tong in mijn mond en voelde ik haar vingers over mijn borstkast en onderbuik strelen!
Jolanda keek om en zag haar moeder zo met mij bezig. “….. Verdomme mam wat ben jij een klote trut!… kun je niet je eigen man vinden?….hijg hijg…” kreunde mijn vriendin tegen haar moeder.
“Hmmp nee Jolanda nee die vent van jou is veel te lekker…. daar kan niemand toch tegen?.. hmmp hmmp!….”
“Ja dat is waar…..” kreunde mijn vriendin en keek weer vooruit als ik met lange halen haar nauwe natte gleufje neukte. Haar moeder stimuleerde me.
“Hmm njaaach neuk mijn dochter maar eens lekker door hmmmmm oh wat ben ik jaloers hmmm jij kunt iedere keer weer deze heerlijke seks hebben!…” kreunde mijn schoonmoeder jaloers als ik haar handen over mijn billen voelde gaan. Ik boog me naar mijn schoonmoeder toe en nam een van haar dikke tepels in mijn mond en zoog eraan als een pas geboren lammetje. Geil kromde de rijpe vrouw haar rug om haar rijpe meloenen aan mij aan te bieden en gefascineerd keek ze omlaag naar haar dochter. Met een vinger begon mijn schoonmoeder kringetjes te draaien om het bruinrose sterretje van haar dochter.
Ik vond dat het tijd werd om Jolanda’s moeder nog meer in ons spel te betrekken en langzaam haalde ik mijn lul eruit en tikte ermee op haar kont!
“Oooh Stef je plaagt me zooo met je pik…” kreunde mijn vriendin en ik deed een stap achteruit en bood zo het kutje van mijn vriendin aan haar moeder aan. Met een duivels glimlachje op haar gezicht knielde Hanny achter haar dochter en trok haar billen wat uit elkaar om vervolgens haar met lange natte halen te gaan likken en dat zonder ze er erg in had wie haar zo likte!
“oooh Stef!….” kreunde haar dochter geil als Hanny haar bloedeigen kind likte! Geruisloos was ik om het bed heen gelopen en ging voor Jolanda staan die nu zag wat er aan de hand was; met grote ogen keek ze om en zag haar moeder aan het werk, met een open gevallen mond van verbazing keek Jolanda me weer aan waarop ik mijn snikkel meteen tussen haar lippen propte zodat de vrouw geen kans kreeg om hiertegen te protesteren!
“Hmmm! Hmmp hmmmmmp!…….” mompelde ze enkel als Hanny’s dochter nu van beiden kanten verwend werd! Hanny kwam even omhoog en zag dat haar dochter in haar mondje genaaid werd.
“Hmm njacch neuk mijn dochter maar lekker in haar mondje!….” kreunde de rijpe vrouw “… dat vinden wij lekker….slurrrp lik lik…..”
“Hmmmp hmmpach mam! nou je kop!.. aaarch oooh wat lekker! mijn gleufje jeukt zo mama!….” zei de vrouw tegen haar moeder!
“Hmm lik lik……. de mijne ook Jolanda….” kreunde mijn schoonmoeder geil tegen haar dochter waarop ik mijn lul uit haar mondje trok en ze teleurgesteld naar me keek.
“Ik vindt dat jullie elkaar dan maar even moeten likken…..” zei ik en duwde mijn vriendin tegen haar schouders waardoor ze omviel en meteen doorrolde op haar rug. Meteen kroop haar moeder op het bed, draaide zich om en ging zo bovenop haar dochter liggen zodat de dames nu elkaars kutje konden gaan likken! Er leek even een twijfeling bij Jolanda te zijn maar zodra ze het wilde tongetje van haar moeder over haar kutje voelde flitsen, greep ze de billen van haar moeder en begon op haar beurt dat kutje leeg te slobberen!
“Hmmm njaaaaachhhh wat een geil plaatje is dit!…” kreunde ik als ik naast hun op bed op mijn zij was gaan zitten en met mezelf speelde.
“Hmmmm hmmmm lekker mam…. hmmmm oh ik ben zo geil!…” kreunde mijn vriendin tegen haar moeder.
“Hmmmm jij ook Jolanda…. hmmm ik wist niet dat je zo lekker smaakte hmmm…..” kreunde mijn schoonmoeder. Ik ging op mijn rug liggen en keek zijlings naar dit geile plaatje: moeder en dochter, elkaar likkend af en toe naar me kijkend dit was zo opwindend dat ik het sperma al voelde komen.
“Oooh mooie vrouwtjes ik ga komen… ik hou het niet meer…..” kreunde ik en dat trok de aandacht van de twee geile vrouwen. Meteen kwam Hanny van haar dochter af en samen knielde ze naast me neer en begonnen elkaar te tongen en te strelen over elkaars borsten! Ik geloofde niet wat ik zag!
“Oooh geile wijven zijn jullie oooh ik ga komen!…” kreunde ik luid.
“Hmmp hmmp… kom maar dan…..” kreunde Jolanda en omklemde mijn lul en begon me af te trekken. Meteen boog mijn schoonmoeder zich voorover en legde haar hoofd zijlings op mijn buik zodat haar dochter mijn lul op de mond van haar moeder richtte en me aftrok!
“AAAARH!!!!!!” gilde ik als mijn lul in het gezicht van mijn schoonmoeder explodeerde en er een straal sperma tegen haar lippen en in haar mond spoot! Ik zag de vrouw schrikken en iedere haal van Jolanda zorgde voor een verse straal sperma in de mond van haar moeder!
“Ohhh wat een straal! hmmm……!” kreunde mijn vriendin als ze zich voorover boog en op haar beurt haar lippen om mijn lul sloot om zo zelf ook wat van het kostbare romige sperma in haar mond te bemachtigen. Iets te lang naar de smaak van haar moeder want ze begon meteen te klagen.
“Hmmmm oh Jolanda nou ik… hmmmm…..” en gehoorzaam bood Jolanda de pik van haar toekomstige man aan haar moeder aan die gulzig al de klodders door slikte!
“Aaarch rustig schatje er is genoeg voor beiden hoor… hmm ooh ga door vrouwtjes van me!…..” kreunde ik als nu beiden vrouwtjes hun tongetjes aan mijn snikkel zetten en mijn pik begonnen schoon te likken!
“Oooh hmmmmp dat was heerlijk he mam?……” ik hoorde dat we elkaar even tongden.
“Hmmm njaaach heerlijk Jolanda je hebt een heerlijke man en dank je wel dat ik hem even mocht gebruiken……”
“Hmmmm ik vond het best wel een geil gezicht hoor man van zonet dus…….” kreunde mijn vriendin geil en keek me aan en zo ook mijn schoonmoeder.
“Ja Stef haha nu heb je vanaf nu twee vrouwen te bevredigen!……” zei Hanny lachend als ze door haar dochter geknuffeld werd.
“Dat vind ik een geweldig idee!…..” riep ik als nu tussen de twee vrouwen in ging liggen en we elkaar begonnen te strelen….
Vervolg op verzoek via de mail.