Spannendverhaaltje.nl

Peter's rape

-
21-08-2010
Peter is een man die door zijn scheiding en de gevolgen daarvan niet in staat is om normaal lief te hebben. Hij vindt alleen zijn gerief als hij een vrouw in zijn macht heeft en vernederd…..

Peter had zijn besluit genomen, vandaag moest het gebeuren, hij moest af van de spanning die hem al weken in zijn macht hield. Het gevoel een vrouw te nemen tegen haar wil had hem volkomen in zijn macht. Zijn ex had hem uitgekleed en vernederd, nu zou hij in haar plaats een andere vrouw nemen. Hij was met de trein naar een grote plaats gegaan en had bij het station een van de vele fietsen gejat die daar stonden. Hij stond nu bij een lagere school in een voor hem onbekende buitenwijk naar de moeders te kijken die hun kroost wegbrachten. De meeste kwamen en gingen per auto en de parkeerplaats was hem te druk. Een groepje vrouwen stond nog even te praten en Peter zijn interesse werd gewekt door een blond vrouwtje met een fiets in haar hand, ze zei de andere gedag en fietste weg, Peter fietste er direct achteraan. Ze had een kort zwart zomerjurkje met spaghettibandjes en hoewel Peter zijn best deed om niet te dicht achter haar te rijden zag hij ook duidelijk de bandjes van haar zwarte bh zitten wat hem hevig opwond! Plots sloeg ze rechts af het fietspad af een zijstraat in, Peter schrok even maar kon er nog net achteraan. Ze leek niets in de gaten te hebben en reed een paadje op tussen twee huizenblokken, Peter gooide zijn fiets tegen een schutting en zag nog net het achterwiel van een fiets een tuin in verdwijnen. Hij liep zo rustig mogelijk en goed om zich heen kijkend naar de tuin en toen hij daar aankwam opende de vrouw net de deur! Ze bukte zich even om de kat te aaien en gaf Peter onbedoeld een goed zicht op haar stevige achterwerk, zij pik steigerde in zijn broek. Met een korte sprint stond hij achter haar en duwde haar naar binnen, de vrouw schrok hevig en wilde gillen maar Peter had de deur al dicht en duwde zijn hand voor haar mond.
Met zijn vrije hand begon hij meteen haar borsten te betasten en realiseerde toen dat hij zijn masker nog niet op had. Hij duwde de vrouw voorover op het aanrecht en siste dat ze stil moest zijn en terwijl hij met zijn onderlijf haar strak tegen het aanrecht duwde pakte hij snel het leren masker uit zijn tas en schoof het over zijn hoofd en ritste het vast. Haar gekronkel over het aanrecht maakte hem bijna gek van geilheid, hij moest haar nu hebben! Hij bevrijdde zijn keiharde staaf uit zijn broek en rukte haar jurkje over haar billen omhoog en trok haar slipje opzij. Hij smeerde wat spuug op zijn paal en trok haar kont naar zijn kruis, zonder veel omhaal stootte Peter zijn pik in haar droge kut en begon haar heftig stotend te neuken. Haar gekerm en gegil wordt gesmoord door zijn hand die voor haar mond zit en ze worstelde hevig om los te komen wat Peter nog meer opwond en al snel voelde hij zijn orgasme naderen! Met lange stralen spuit hij zijn zaad tegen haar baarmoeder aan en laat zich kreunend op haar zakken, even is hij uitgeteld maar dan beseft hij razend snel waar hij is en wat hij aan het doen is en hervind zijn grip op de vrouw.
Uit zijn tas haalt hij een rubber bal en met veel moeite propte hij deze in haar mond en bond de riempjes die er aan vast zaten vast achter haar hoofd. Met haar arm achter haar rug gedraaid duwde hij haar naar de trap en dwong haar deze op te lopen. Geen geintjes of je kinderen zien hun moeder nooit meer gromde Peter terwijl hij onder haar jurkje naar haar billen keek die in een zwart slipje verpakt zaten, ze waren niet heel mooi, een beetje plat maar mooi genoeg om de opwinding weer bij Peter terug te brengen!
Boven gekomen draait hij haar om en zie voor het eerst haar gezicht, een gebruind koppie met een wipneusje, blauwe ogen en omgeven met blond haar tot op haar schouders. Haar borsten zijn niet echt groot maar wel stevig en ze had brede heupen boven een paar gebruinde benen. Angstig keek ze naar Peter die uit zijn tas een paar handboeien haalde en haar daarmee aan het bed vast maakte. Peter liet zijn handen van boven in haar jurkje glijden en betaste haar tieten en kneep even in haar tepels. Blijf rustig liggen teef gromt Peter ik ben zo terug, geen kik, heb je dat begrepen? Met grote bange ogen knikte ze ja en de tranen liepen langs haar wangen naar beneden. Peter begon het huis te doorzoeken, zorgvuldig zocht hij met rubberhandschoenen gewapend het hele huis, hij vond wat geld en een digitale camera, die hij onmiddellijk mee naar boven nam en wat foto´s van de bange vrouw nam.

Hij maakte de handboeien los en trok de bal uit haar mond, ze wilde gillen maar Peter smoorde deze poging in zijn hand. Stil wijf houd je kop met je gegil, als je luistert en gehoorzaamd zal je niets gebeuren gromde Peter. Zijn handen gingen tastend over haar lijf en even kneep hij in haar borsten. Met ruk trok Peter de voorkant van haar jurkje open, geil keek hij naar haar tieten die gehuld in een zwarte bh uit de gescheurde jurk staken. Na nog een stevige ruk vielen de resten van het kledingstuk op de grond. Peter likte zijn lippen en hijgde, haar te zien in haar zwarte bh en de hoog opgesneden zwarte slip wond hem mateloos op! Ruw gingen zijn handen over haar borsten en hij kneep hard in haar tepels en scheurde daarna de cups van haar tieten. Hmmm, ze zijn best lekker mompelde Peter en hij likte aan haar tepels en zoog ze daarna naar binnen tussen zijn lippen. De vrouw probeerde zich los te rukken en kroop van het bed, Peter greep haar beet aan haar slip en rukte deze ook naar beneden en hij trok haar weer op het bed.Peter keek haar kwaad aan en siste: speel met je zelf, ga op bed liggen en maak je zelf klaar teef. Aarzelend liet de vrouw zich achterover op het bed zakken en begon zich zelf te strelen, eerst haar borsten en toen met een hand haar kutje terwijl ze Peter bang aan keek. Goed zo teef, speel met je klit, stop die andere vinger in je kut hijgde Peter die zijn broek uit trok en voorzichtig aan zijn paal begon te trekken.

Hoe heet je eigelijk? Vroeg Peter. Marja fluisterde ze zacht. Oké Marja nu wil ik eens lekker gepijpt worden, niet zo lullig aan mijn eikel zuigen, maar lekker diep in je mond, schat. Peter kroop naar het hoofdeind van het bed en hield zijn paal voor de mond van Marja en duwde hem tegen haar lippen. Even hield ze haar lippen stevig op elkaar maar bezweek toen onder de druk van Peter en liet zijn eikel toe in haar mond. Dieper wijf en had ik gezegd dat je op kon houden met je zelf te spelen! schold Peter. Kokhalzend zoog Marja de stijve leuter dieper in haar mond en ook haar vingers gingen weer aan het werk in haar kutje. Lekker doe je dat, ga door gromde Peter terwijl hij zijn handen over Marja haar lijf liet glijden. Doodsbang pijpte ze Peter of haar leven er van af hing, Peter betastte haar tieten en trok ruw aan haar tepels. De angst in Marja haar ogen wond Peter nog meer op en hij stootte zijn lans diep in de vrouw haar keel, hij trok haar hand uit haar flamoes en bracht hem ruw naar zijn zak. Masseer mijn ballen, teef gromde hij. Aarzelend begon Marja met zijn ballen te spelen wat Peter luid deed grommen en toen de top van haar vinger per ongeluk zijn anus raakte spoot hij meteen zijn lading diep in haar mond. Aaaah, slik het door, drink mijn zaad schreeuwde Peter terwijl hij zijn pik diep in Marja haar keel gedrukt hield. Kokhalzend werkte de vrouw het meeste naar binnen maar een dun sliertje zaad gleed langs haar kin naar beneden.

Peter zijn pik bleef hard en ruw trok hij Marja naar de rand van het bed. Met grote bange ogen keek ze naar hem, iets wat hem juist opwond, zonder veel omhaal stootte hij zijn lul diep in haar neukgrotje. Marja kreunde van angst en pijn toen Peter haar woest penetreerde, met harde stoten begon hij haar te neuken. Tranen van pijn en afschuw biggelden over haar wangen maar Peter kende geen mededogen. Haar kutje was nu lekker vochtig van het vingeren zodat Peters paal soepel in en uit gleed. Opeens trok hij zich terug uit haar kutje en trok haar iets omhoog en duwde vervolgens zijn leuter tegen haar sterretje aan. Nee, alsjeblieft dat niet smeekte Marja en dat had ze beter niet kunnen doen. Ze nam daar mee Peter zijn laatste aarzeling weg, een vrouw vernederen en in zijn macht hebben was immers zijn kick! Peter duwde zijn pik die glad was van Marja haar geil hard tegen haar aarsje en langzaam gleed hij naar binnen. Marja wilde gillen maar haar poging werd gesmoord door de hand van Peter. Stil teef anders zie je die meisjes nooit meer gromde Peter met een hoofdknik verwijzend naar de foto die boven het bed hing. Gelaten liet Marja zich anaal gebruiken terwijl de tranen over haar wangen biggelden. Ruw kneedde Peter haar tieten terwijl het kwijl langs zijn masker naar beneden liep. Opeens stopte hij met in haar darmen stoten en kwam zwaar hijgend klaar, de laatste druppels zaad die hij nog had spoot hij in Marja haar darmen. Versuft liet hij zich boven op haar zakken, even had hij nodig om op adem te komen, toen trok hij zijn lul uit haar darmen en veegde deze schoon met haar slip. Ruw duwde hij deze in Marja haar gezicht en lachte: hier teef ruik je dat, je eigen stront! Marja snikte alleen nog. Peter ordende zijn kleren, rukte de telefoon uit de muur en pakte zijn spullen. Zo wijfie ik ga er vandoor, ik hoop dat het voor jouw net zo fijn was als voor mij enne je blijft hier 15 minuten zitten en dan mag je pas bewegen anders weet ik je te vinden en je kinderen ook. Doodsbang knikte Marja van ja en kroop in een hoekje van het bed. Beneden zag Peter een bosje auto sleutels liggen en toen hij op de afstandsbediening drukte flikkerden de lampen van een Mercedes A even. Mooi dacht Peter dat is beter dan een oude fiets terwijl hij zijn masker afdeed en naar buiten liep.
Aantal keer gelezen:
618
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)