Spannendverhaaltje.nl

na de massage

-
21-08-2010
Na mijn eerdere masseer avontuur bij Anja, kon een tweede massage beurt niet uitblijven. We hadden nu op een Zondag afgesproken en waren eerst naar een Zondagsmarkt geweest. Anja had daar een strakke spijkerbroek gekocht en deze had ze schaamteloos in het openbaar gepast. Haar harde kontje zat alleen verpakt in een kleine roze string en deze aanblik kreeg ik niet voor mijn ogen vandaan. Bij haar thuisgekomen begon Anja een beetje te “klagen” dat ze het koud had en dat dit toch wel kwam door het passen va n haar nieuwe broek.
Ik stapte op haar af en sloeg mijn armen om haar lekkere lichaam, ik begon haar rustig warm te wrijven en voelde hoe Anja zichzelf tegen me aandrukte. Haar stevige b-cupjes drukte tegen me aan en ik voelde haar keiharde tepels tegen mijn borst schuren, mijn lul begon direct te groeien en drukte tegen haar schaambeen aan. “Mmmmmmm, ik wordt al warmer, ga maar door, wrijf maar lekker”,kreunde Anja zacht en ik nam nu haar harde billen in mijn hand en drukte haar onderlichaam tegen me aan.
Rustig begonnen we tegen elkaar aan te rijden en werden we allebei geiler en geiler, ik knoopte haar broek los en trok hem langzaam naar beneden. Anja stapte eruit en stond nu in haar strakke truitje en string voor me en keek me geil aan. Ik duwde haar op de bank en met gespreidde benen ging ze zitten. “Kom bij me, maak me heet”, zei ze zwoel en ik knielde voor haar neer. Ik begon de binnenkant van haar slanke dijen te likken en ging langzaam omhoog, ik rook de heerlijke geur van Anja d’r kut en kuste het stof van haar string, ik proefde het kutsap erdoorheen. Anja lag zacht te kreunen en woelde met haar handen door mijn haar ondertussen mijn hoofd in haar kruis duwend. Met haar voet zocht ze mijn paal op en begon er zacht overheen te wrijven, een heerlijk geil gevoel was dat, haar kleine voetje over mijn keiharde staaf wrijvend. Ik trok haar string opzij en keek recht tegen haar gladgeschoren kut aan, haar schaamlippen opgezwollen van opwinding en druipend van geilheid.
Ik was niet meer te houden, ik drukte mijn mond tegen haar spleet aan en begon al het kutgeil eruit te likken, één hand gleed naar boven onder haar truitje en ik begon haar geile tietjes te bewerken. Met de andere hand begon ik rustig over haar druipende kut te wrijven en Anja reageerde als verwacht. ”Oooooh jaaaa, lik me, maak me klaar, stop je vingers in me, ooooh jaaaaaa doe het”, kreunde Anja geil en ik drukte twee vingers in haar, ondertussen likkend aan haar opgezwollen clit.
Ik begon mijn hand steviger in en uit haar te bewegen en Anja lag nu hijgend op de bank met haar heupen op mijn hand en mijn mond te rijden en ik voelde aan haar dat ze ging komen, ik haalde mijn vingers uit haar kut en drukte ze tegen haar openstaande anus aan, ondertussen heftig likkend en zuigend aan haar kut. Haar adem stokte even toen ik zacht mijn vinger in haar kontje drukte maar ze hervond haar geile ritme weer. Mijn vinger werd nu dieper in haar anus gezogen en Anja lag klaar te komen, haar kut en anus trokken samen en het ik drukte mijn mond steviger tegen haar schaamlippen. “Jaaaaa, ik kom, oooh jaaaaaa, lik me, lik me, ik wil dat je me proeft, oooh schatje je maakt me zooo geil”, schreewde Anja uit en ze kwam overweldigend klaar.
Nu was ik aan de beurt en stond op om me uit te kleden. Mijn paal was bikkel hard geworden en ik moest haar nu neuken. Anja zag mijn keiharde neukstok en nam hem meteen in haar hand, met langzame halen begon ze me af te trekken, ze boog haar hoofd naar voren en begon het voorvocht van mijn eikel te likken. Als ze zo doorging had ik niet lang meer nodig maar ik wilde haar geile soppende kut volpompen. Ik trok haar omhoog en trok haar truitje uit, ze had nu alleen nog haar kanten bh aan en ik liet haar op haar knieën op de bank plaatsnemen. Haar geile harde kontje draaide ze naar me toe en haar kut stond hunkerend open, te wachten op mijn keiharde lul.
Ik plaatste mijn paal in haar kruisje en voelde haar natte schaamlippen tegen mijn kloppende eikel, Anja drukte haar heupen naar achteren en haar geile kut zoog automatisch mijn staaf naar binnen. Ik hield haar vast bij haar heupen en begon met langzame maar lange halen Anja te neuken, mijn paal gleed soepel en soppend in en uit haar botergeile kut en we waren samen in volle geilheid aan het neuken.
“Ooooh Anja wat is je kutje lekker, mmmmm, je bent zo geil”, kreunde ik en stootte dieper in haar. Mijn paal stak tot mijn ballen in haar en Anja reikte met haar handen naar achter. Ze nam mijn ballen nu zacht in haar handen en ondertussen dat ik haar neukte was ze bezig mijn ballen te kneden en tegen haar druipende kut te drukken, Anja was een ware zeegodin, ze wist wat geil was.
Ik stond nu op volle kracht in het supergeile kutje van Anja te neuken en voelde dat ik klaar ging komen. Anja kwam ook weer in haar klaarkom ritme en drukte haar kontje steviger naar achteren, mijn paal helemaal in haar zuigend. Samen waren we bezig klaar te komen en ik voelde wederom hoe Anja d’r kut samentrok hoe ze klaarkwam. Dit was voor mij te veel en ik stootte mijn paal harder en dieper in haar, ik graaide naar haar geile borstjes en kneedde ze ruw, ik trok Anja omhoog en zoende haar stevig in haar slanke hals. “Ooooooh Jaaaaaaaa, Anjaaaa ik kom, ik ga je volspuiten, ooooohhh”, en met kracht spoot mijn warme sperma diep in het geilste kutje wat ik zou neuken.
Aantal keer gelezen:
83
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)