Spannendverhaaltje.nl

Één week droog staan...

-
21-08-2010
Erik had een baalweek achter de rug. Na het fantastische weekend was de maandag gekomen als een kater, Moeder was na op kantoor te zijn gekomen al snel vertrokken op zakenreis. Vrijdag zou ze pas terug komen. Dat was nog niet het ergste ze had haar secretaresse echter meegenomen. En zo had Erik geen van zijn nieuwe dames in de buurt om eens lekker te sexen. Wel was er een hoop geklets wat verstomde als hij in de buurt kwam. Toch ving hij wel wat op. Diverse mensen hadden hem bij het feest zien weggaan met Carolien en dat voedde de geruchtenmolen. Het was nu vrijdag en tot overmaat van ramp moest er juist vandaag overgewerkt worden. Het was al snel elf uur en ze hielden het voorgezien.
Erik reed snel naar huis en verlangde naar een vrouwenlijf. Als hij de sleutel in het slot stak merkte hij dat de deur niet op slot was. Dat betekende dat moeder al thuis moest zijn. Hij liepdirect door naar de huiskamer en zag daar Moeder onderuit gezakt zitten. Ze was in slaapgevallen in de hoek van de bank. Erik liep naar de keuken en pakte een biertje uit de koelkast. Hij liep terug naar de huiskamer en ging in de stoel tegenover zijn moeder zitten. Hij nam haar eens rustig op. Ze had een witte blouse aan die hoog gesloten was. De blouse stond wat strak en haar mooie dikke tieten staken er in af. Haar haar had ze nog opgestoken zoals ze dat altijd opkantoor droeg. Haar rok was wat opgeschoven en als Erik wat bukte keek hij tegen haar rode stringetje aan. Haar jasje van het mantelpakje lag netjes opgevouwen over de rugleuning van de bank. Haar schoenen had ze uitgeschopt en lagen wat slordig op de grond. Erik werd geil alleen al van het aanzicht van zijn bloedmooie lekkere moeder. Hij kroop naast haar op de bank en drukte een zoen op haar voorhoofd. Ze reageerde een beetje. Hij legde zijn hand op haar volle borst en streelde hem door dhaar kleding heen. Hij voelde en zag haar tepel verstijven. Erik drukte nu zijn mond op de hare en kuste haar zacht. Als een doornroosje werd ze wakker door die kus. Ze voelde zijn hand op haar borst en zuchtte. Ze zei dat ze lekker had gedroomd en nu begreep waarom het zo geil eindigde. Erik keek inhaar ogen die straalde van geilheid. Snel drukte hij zijn mond op de hare en ze tongde harttochtelijk.
Ondertussen maakte zijn handen de knoopjes van haar blouse los. Al snel lag het op de grond. Erik verbrak hun worsteling en bekeek zijn moeder eens. Wat een mooie dikke tieten. Zijn handen omvatte zoveel mogelijk en streelde en kneedde. Moeder sloot haar ogen en genoot van deze behandeling. Erik deed de bandjes van haar BH naar beneden en tilde de twee zware jongens uit hun mandje. Zijn mond ging naar haar tepel en hij sabbelde aan Moeders tiet. Moeders ademhaling versnelde en Erik’s vrije hand draaide rondjes op haar buik terwijl zijn vinger in haar navel drukte. Dan trok ze hem los van haar borst en vroeg hem haar te likken. Erik ging op de grond zitten en drukte haar rok omhoog . Ze spreidde haar benen zover mogelijk en Erik boog zich voorover. Met zijn neus tegen haar string rook hij haar muskus lucht die opsteeg uit haar kruis. Hij drukte zijn neus verder naar voren en drukte zo haar stringetje lichtjes tussen haar lippen. De geur was nu zo intens dat Erik dacht dat zijn hoofd uit elkaar zou klappen. Met zijn vingers trok hij de string opzij en aanschouwde haar naakte poes. Ze was al aardig op temperatuur merkte Erik. Niet alleen had hij een zeiknatte string opzij getrokken, haar kut glom van het wijvengeil. Erik bedacht zich geen seconde en begon haar ijverig te likken. Wat was wijvengeil toch lekker. Moeder kreunde hard. Hij plaatste twee vingers tegen haar poort en ze verdwenen als vanzelf in de vleesmassa. Erik ze tong likte door in haar spleetje en verwende haar klitje. Moeder begon al te schokken. Erik gooide er nog wat vonken bij en zoog aan haar klit en roerde met zijn vingers lekker langzaam rond in die lekker vagina. Dan rolde erik met zijn tanden over moeders geazwollen omhoog staande klitje. Gelijk kwam ze heftig klaar. Ze kwam met haar billen los van de bank en drukte haar kut tegen Erik zijn mond. Haar sappen vloeide rijkelijk en Erik deed zijn best om alles op te likken. Zijn gezicht zat onder het wijvengeil.
Eenmaal bekomen van het genot stond ze op en voerde Erik mee en zei hem dat er boven een verrassing op hem wachtte. Erik volgde haar en keek naar die deinende borsten en die draaiene kont. Hij kon zich niet inhouden en pakte vanachter haar borsten vast en kneep er eens lekker in. Haar tepels drongen zich tussen zijn vingers door naar buiten. Moeder kreunde hard en voelde zijn harde lat tegen haar kont. Ze maakte haar rok los en deze viel op de grond. Ze boog zich voorover en spreidde haar benen iets. Erik had zijn broek inmiddels los gemaakt en deze hing op zijn enkels. Hij trok haar slip opzij en plaatste zijn eikel tegen haar drijfnatte scheur. Moeder zette zich schrap tegen de leuning van de bank en voelde hem keihard naar binnenkomen. Een harde kreun ontsnapte haar keel. Erik pakte haar bij de heupen en beukte volgas ophaar in. Ze begon te trillen op haar benen als voorteken van een naderend orgasme. Erik voelde dat ook en werkte met diepe slagen hard aan zijn eigen orgasme. Dan voelde hij zijn ballen borrelen en drong het zaad door zijn staaf. Harde striemen sperma schoten er in haar baarmoeder en dat was de druppel die haar geil liet spuiten.
Erik voelde zijn pik verslappen en uit Moeders kut glijden. Ze draaide zich naar hem om en keek hem eens geil in de ogen. Dan zocht haar mond de zijne en begonnen ze heftig te tongen. Dan makte ze zich los en pakte zijn hand weer en trok hem mee naar boven. Erik keek achter haar lopend omhoog en zag zijn sperma uit haar kutje sijpelen en haar dijen glommen van het wijvengeil en sperma. Erik voelde zijn pik alweer steigeren.
Voor haar slaapkamer legde ze haar hand op zijn borst en zei hem veel plezier met zijn verrassing te hebben. Erik deed de deur open en op bed lag Carolien gekleed in lingerie, fijne zwarte kousen opgehouden door jarratels. Erik zijn pik stond al fier maar hij voelde hem nog harder worden. Ze werd wakker van de geluiden in de slaapkamer. Erik liepnaar haar toe en kuste haar. Ze beantwoorrdde door haar tong diep in zijn mond te steken en een gevecht aan te gaan met zijn tong. Zijn handen gleden naar haar borsten en hij genoot van haar harde nippels. Hij reikte achter haar en maakte haar BH los. Haar borsten vielen wat naar voren maar haar tepels bleven stijf overeind staan. Erik beet er meteen zachtjes in. Ze kreunde zacht. Caraloien keek naar Moeder die om het bed was heen gelopen en op haar knieën op bed zat. Carolien zag het glimmen van haar dijen en vroeg of ze al zonder haar waren begonnen. Moeder vertelde dat ze in slaap was gevallen op de bank en was overvallen door Erik wat uitgelopen was op een lekkere likbeurt en een harde veeg. Carolien liet zich achterover vallen op bed en reikte naar Moerder en trok haar dichterbij. Ze begon Moeder geheel schoon te likken, genietend van de spermaresten en het wijvengeil. Al snel voelde Moeder haar tong door haar spleetje gaan. Haar klitje begon weer op te steken en werd heerlijk verwend door de tong van Carolien. Erik keek het al sabbelend aan de tieten van Carolien eens aan. Zijn hand had zich inmiddels verplaatst naar haar kruis en was onder haar slip geschoven en streelde haar lippen. Ze was al pittig nat. Erik maakte zich los bvan haar borst en gleed naar onder. Hij pakte de zijkant van haar slip en trok deze vlotjes van haar kont. Carolien begreep wat er van ging komen en spreidde haar benen. Erik kroop tussen haar benen en zijn handen streelde de binnenkant van haar benen. Expres mijdde hij haar kruis. Carolien pakte hem bij de haren en drukte hem met zijn gezicht op haar flamoes. De vochtigheid was pittig toegenomen merkte Erik en hij begon zich ijverig te goed te doen aan haar nectar. Hij likte haar diep met zijn tong in haar gaatje. Zijn neus drukte hij tussen haar lippen en genoot van haar lucht. Met de punt van zijn neus beroerde hij haar klitje. Ze begon al snel te draaien met haar heupen en hij moest haar stevig vastpakken om haar goed te kunnen verwennen. Ze drukte haar kutje omhoog om zijn dtong en neus maar zo diep mogelijk te voelen. Erik keek eens omhoog en zag haar borsten zwoegen en heen en weer zwaaien onder de uitwerkingen van haar heupbewegingen. Hij zag dat Moeder zich ook best vermaakte. Ze had haar ogen gesloten en har hoofd in de nek liggen. Aan haar ademhaling te zien en het schokken van haar heupen was haar orgasme niet ver weg. Op dat moment kwam Carolien gierend klaar. Haar tong schoot daardoor nog dieper Moeders kut in en ook zij kwam heftig klaar.
Terwijl de dames rustig bijkwamen van het klaarkomen, genoot Erik van Carolien haar geile nectar. Moeder stapte van het gezicht van Carolien en boog zich verover om te tongen met Carolien. Erik zag dat en keek eens omhoog naar dat mooie geile lijf van zijn moeder. Hij ging naar haar toe en pakte achterlangs haar borsten vast en masseerde haar tepels. Moeder keek het naakte lijf van Carolien eens af en zag dat Erik goed werk had geleverd. Niet alleen glom de kut van Carolien van het geil maar ook stonden haar lippen lekker open. Moeder zei Carolien op haar knieën te gaan zitten zodat Erik haar eens lekker achterlangs kon vullen. Carolien draaide zich gretig om en Erik ging achter haar zitten. Hij plantte zijn eikel tegen haar lippen en drukte ze nog iets van elkaar. Tergend langzaam drukte hij zijn pik het hete kutje in. Carolien wilde hem sneller en drukte haar kontje naar achter. Erik had dit verwacht en ving haar beweging met zijn handen op. Carolien kreunde grommend als protest. Eenmaal volledig in Carolien begon hij haar langzaam te neuken. Moeder was ondertussen onder Carolien haar buik door gekropen en likte nu aan de pik en ballen van ERik afgewisseld met het spleetje van Carolien. Soppende geluiden vulde de kamer. Erik voelde Carolien haar kutje al snel beginnen te knijpen. Achterlangs greepErik haar bij de tepels en trok er eens lustig aan. Dan pakte hij haar volledige borsten vast en melkte ze eens lekker. Carolien sloeg wild met haar hoofd als ze de dempel van genot naderde. Erik richtte zich op en pakte haar heupen en begon steviger te stootten. Carolien zat echt dicht tegen een orgasme en als moeder haar tong het clitje van Carolien beroerde kwam ze heftig gillend klaar. EErik neukte stevig door en voelde zijn zaad borrelen. Dan spoot hij haar baarmoeder met vijf stralen sperma vol. Dit was genoeg om Carolien nog een keer heftig te laten komen.
Na uitgehijgd te zin keek Erik opzij en zag dat zijn Moeder zichzelf lag te vingeren. Hij trok zijn halfslappe pik uit Carolien haar kut en trok Moeder aan haar enkels onder Carolien vandaan. Na een snelle tong zoen trok hij haar vingers uit haar kut en likte ze af. Zijn mond zocht de hare en in een innige tongzoen voerde hij haar overeind. Dan nam hij achter haar plaats. Één hand omvatte al snel een borst terwijl van de andere hand twee vingers diep in de spleet van Moeder verdwenen. Hun monden vonden elkaar weer en al tongend vingerde hioj haar en kneedde haar borsten. Na zo een minuut of tien te hebben gezeten. Voelde Moeder de pik van Erik weer verstijven. Ze maakte zich los uit hun tongzoen en zei dat hij hun tweeën ook tegelijk kon neuken. Erik keek haar vragend aan. Carolien begreepwat ze bedoelde en reikte naar haar weekend tas. Daaruit kwam een grote zwarte dubbele voorbindlul tevoorschijn. Erik keek verbaasd naar het gevaarte en vroeg zich af wat er zich van de week allemaal had afgespeeld tussen die twee. Hij was er zo mee bezig dat hij vergat dat hij Moeder aan het vingeren was. Moeder pakte zijn hand en bewoog hem weer in en uit haar kut. Ze zei hem dat hij ook haar kontje moest bewerken zodat hij haar daar straks lekker in kon nemen. Erik begreep wat er ging komen en verplaatste zijn vingers naar haar sterretje. Eeerst met een vinger maar al snel met twee vingers neukte hij haar in de kont. Carolien duwde inmiddels de neplul in de natte kut van Moeder. Erik voelde de vijfentwintig centimeter langs zijn vingesr glijden met alleen een dun wandje Moedervlees tussen hen in. Carolien maakte de riem vast om moeder haar heup. Dan plaatste ze zich op handen en voeten voor moeder en stak Moeder de kunstlul in een stoot diep in haar kut. Ze wierp haar hoofd in de nek en blies stoten d haaar adem uit. Moeder liet zich voorover leunen en spreidde haar benen zover mogelijk. Erik keek naar het sterretje en plantte zijn pik tegen het gaatje. Langzaam drukkend kwam hij dieper in Moeder. Hij zag dat ze moeite had met twee staven in haar onderlijf en liet hem dan ook even zitten om haar te laten wennen. Dan begon hij haar met lange halen te stoten. Ieder keer als hij zich terugtrok schoof ze een stukje mee zodat hij bij het naar binnen stoten haar voorover duwde en zo de kunstlul weer dieper in Carolien verdween. Zo neukte hij de twee vrouwen tegelijkertijd. Omdat hij al een paar keer gespoten had, kon hij het lekker lang vol houden en de daqmes genoten dan ook van het lange stootwerk .Beide kwamen een paar keer klaar terwijl hij lekker doorstampten. Dan voelde hij een grote hoeveelheid zich omhoogpersen door zijn pik en spoot hij Moeder diep in de darmen. Uitgeput viel hij over haar heen en ze bezweken allen onder het gewicht en het gevoel van genot.
Al snel verbraken ze de de magiche verbintenis. Erik maakte de riem van de kunstlul los maar moeder hield hem tegen toen hij die uit haar schacht wilde trekken. Ze gaf aan dat ze in slaap wilde vallen met de kunstlul nog diepin haar begraven. Erik kroppachter Carolien die al half sliep. Erik legde zijn hoofd op haar borsten en sabbelde nog wat aan haar tepels. Carolien woelde met haar hand door zijn haar. Zo vielen allen in een diepe slaap.
Als Erik wakker werd was Moeder al weg. Hij keek opzij en zag Carolien naast zich liggen. De kunstlul lag op Moeder haar kussen. Erik kustte Carolien haar borsten en hij voelde haar tepels verstijven. Dan voelde hij haar hand op zijn odol. Hij keek haar aan en zag dat ze wakker was. Hij drukte zijn lippen op de hare en ze tongden even heerlijk terwijl hij haar borsten met zijn handen beroerde en zij zag aan zijn pik trok. Dan verbrak zij de tongzoen, keek hem geil aan en vroeg of hij haar wilde ontmaagden. Hijkeek haar aan en het muntje viel. Hij mocht haar als eerste in haar kontje nemen. Hij draaide van haar af en zij ging op handen en knieën zitten. Erik ging aachter haar zitten en voelde zachtjes aan haar kano. Ze dreef al van geiligheid. Even speelde hij met haar spleetje en wreef hij over haar clitje. Dan doopte hij zijn vingers in haar natte flamoes en drukte ze tegen haar sterretje. Moeizaam drong hij door in haar kontje. Langzaam gleed hij in en uit en draaide hij voorzichtig rondjes om haar wat op te rekken. Dan drukte hij zijn vingers weer tegen haar kutje om nog wat smeermiddel opte halen en drukte nu twee vingers voorzichtig voorbij haar sluitspier. Al ras ging het makkelijker. Hij vond dat het tijd was om haar dan te nemen. Hij plantte zijn pik eerst tegen haar lippen die direct weken en drong snel door in de doorweekte kut van Carolien. Na een paar stootjes trok hij zijnpik uit haar en zette hem tegen haar sterretje. Hij pakt haar heupen en drukte langzaam maar zeker door. Hij zag dat het haar pijn deed en stopte even. Ze keek achterom en zei hem door te gaan. Hij drukte door en begon zachtjes te stoten. Zijnpik zat voor dse helft in haar krappe kontje. Met iedere stoot kwam hij weer iets dieper in haar tot zijn volle twintig centimeter in haar zat. Nu voerde hij zijn tempo op en Carolien voelde zijn zak tegen haar spleetje slaan. De pijn was nu voorbij en het genot nam toe. Ze kon de verleiding niet weerstaan en vingerde haar zelf. Dan viel haar oog op de dildo. Ze pakte hem en vroeg hem even te wachten. Langzaam vulde ze haar kutje met de dildo. Een gevoel van volledig opgevuld zijn over viel haar. Erik voelde de dildso in haar glijden en als hij er volledig in zat begon hij haar weer te stoten. Al snel kwam ze heftig gillend en spuitend klaar. Erik was ook zo ver en spoot zijn ochtend zaad lekker diep in haar kontje. Hierna zijn ze samen gaan douchen en Erik maakte haar hele lijf soppend schoon. Hij vergat ook haar twee gaatjes niet. En als ze lekker schoon waren besmeurde hij er eentje door zijn pik er weer diep in te begraven. Het soppen ging door maar nu in de kut van Carolien. Al snel kwamen ze beide weer klaar.
Aantal keer gelezen:
129
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)