Spannendverhaaltje.nl

mijn moeder

-
21-08-2010
Ik begin te vertellen over een relatie die ik had met mijn moeder.

Het verhaal speelt zich af ongeveer 28 jaar geleden ik was toen 17jaar. Mijn vader was al een aantal jaren overleden en ik was nog thuis wonend met mijn broer.

Omdat mijn vader mijn moeders eerste vriendje en daarna man was geweest heeft ze, vertelde ze ons regelmatig, nooit met een ander sex gehad. Het enige waar ze na mijn vaders overlijden zin in had was op zijn tijd drank, ze dronk op een gegeven ogenblik zoveel dat ze dronken in slaap viel en dan haar roes uitsliep.

Om voor mijn broer wat afleiding te zorgen bleef hij soms slapen bij vriendjes zo ook die zaterdag.
Het was 11 uur en ik was met wat vrienden wezen stappen, maar ik wist dat mijn moeder helemaal alleen thuis zat en ik zei tegen mijn vrienden dat ik naar huis ging.

Thuis aangekomen was, zoals ik gewend was intussen mijn moeder weer aan de drank geweest, mijn moeder op de bank in slaap gevallen.
Ik kon haar niet zo laten liggen en ik besloot haar naar bed te brengen. Ik kon haar niet met haar kleren in bed stoppen en ik besloot voor het eerst van mijn leven mijn moeder uit te kleden.
Ze werkte niet helemaal mee maar het lukte me toch om haar, tot haar bh en slipje uit te kleden. Het viel me nu pas op dat ze er best goed uitzag en dat ze mooi ondergoed aan had.
Ik besloot de stoute schoenen aan te trekken en het laatste ook uit te trekken, eerst haar bh en een paar verschrikkelijk mooie borsten kwamen te voorschijn waar ik de verleiding niet kon weerstaan en er even aanzat, mijn pik reageerde meteen en stond stijf tegen mijn broek aan.
Toen haar slipje en wat ik toen zag overtroefde mijn stoutste dromen, mijn moeder had op een heel klein plukje boven haar klit haar kut kaalgeschoren ik kon mezelf niet meer bedwingen en ging met mijn gezicht richting haar klit.
Op dat moment dacht ik dat ze wakker werd en schrok hier zo van dat ik haar gauw aankleedde en de dekens over haar heen deed.
Ik was het zelf ook zat en wilde ook naar bed toe gaan, ik ging eerst douchen en voordat ik naar bed zou gaan ging ik nog even kijken bij mijn moeder. Daar aangekomen was wakker geworden en huilde, ik vroeg wat er was en ze zei dat ze niet alleen wilde zijn of ik naast haar wilde leggen, ik vond dat geen probleem dat het me wel opwond nadat ik haar naakt had gezien.
Ik zei tegen mijn moeder dat ik al wel een tijdje naakt slaapt en dat vond ze geen probleem ze zou zich wel omdraaien als ik het bed instapte.
In het bed aangekomen werd ik zo geil dat ik direct een verschrikkelijk grote paal kreeg en zo geil was dat ik haar gelijk wilde bespringen.
Mijn moeder kroop ineens tegen me aan en ik hoopte dat ze het niet merkte dat ik met een stijve naast haar lag, ze huilde nog wat en ik heb niet eens gemerkt dat we in slaap waren gevallen totdat…..
Ik wist niet meer of ik een natte droom had of wat anders maar het was net of ik in mijn droom gepijpt werd, ik opende mijn ogen en tot mijn grote verbazing lag mijn moeder me een verschrikkelijk lekkere pijp beurt te geven, ik schrok toch wel enigszins en vroeg wat ze aan het doen was.
Ze zei tot mijn verbazing dat ze helemaal geen drank ophad en hoopte dat wat ik deed ook zou doen, haar uitkleden en op bed liggen ze zei ook dat ze hoopte dat ik haar nou eens zou neuken daar ze daar nu eens aan toe was na al die jaren.
Ik liet haar verder gaan en mijn moeder gaf me een pijp beurt zoals ik die nog nooit heb gehad, ik voelde het opborrelen en dacht dat mijn ballen zouden klappen op dat moment wilden ik mijn moeders hoofd wegtrekken maar ze ging nog harde pijpen en voordat ik het wist spoot ik haar mond helemaal vol en slikte ze alles door.
Zo zei ze eindelijk……
Ik vroeg wat ze daar mee bedoelde.
Ze zei, jongen ik geilde elke keer op je en hoopte dat je nu eens een keer je moeder zou nemen.
Ik kuste haar en rolde haar op haar rug en zei blijf rustig liggen en geniet, ik kuste haar op haar mond en onze tongen vonden elkaar.
Ik ging met mijn tong naar haar borsten waar ik even op ging zuigen ze kromde haar rug en zei: ja jongen oooooh zuig maar aan die spenen van me zoals je 16 jaar geleden ook deed oh lieve jongen ooooh.
Ik ging verder naar beneden aangekomen bij het kleine plukje haar en likte zo verder aangekomen bij haar klit en zoog erop en haar rug kromde o lieverd wat lekker bef je moeder maar eens goed aaahhhh.
Ik befte mijn moeder wie had dat gedacht? Ik ging verder en haalde mijn tong van onder naar boven en stak een vinger in haar kont……

Wil je weten hoe het verder gaat lees dan deel 2

Aantal keer gelezen:
321
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)