Spannendverhaaltje.nl

met twee gezinnen samen. deel 1

-
21-08-2010
Het verhaal dat ik jullie wil vertellen zal in delen verschijnen, tenzij jullie deel 1 van het verhaal niet goed vinden. Aan de titel kan je opmaken dat op het einde twee gezinnen zullen sex hebben met elkaar. Moeders, dochters, zonen… iedereen met iedereen. Zelf speel ik de rol van een gehuwde man met een dochter en zoon die een centje wil bijverdienen bij een alleenstaande vrouw eveneens met een dochter en een zoon. Het is helaas een verzonnen verhaal.Deel 1.


'Klusjesman gevraagd voor kleine huishoudelijke werkjes' luidde een gedeelte van de advertentie waarop ik was ingegaan. Na het vervangen van een afvoerpijp en een deur die tegen de grond sleepte zat ik met de vrouw, die Silvia, heette in de salon een kopje koffie te drinken, in afwachting op de betaling voor het werk.
Nadat ze had ingeschonken ging ze voor me zitten op een stoel terwijl ik wat onderuit gezakt zat doordat de zetel versleten was. “Ik ben heel blij dat je deze werkjes heb willen doen” zei ze. “er zijn eigenlijk nog meer zaken die eens aangepakt zouden moeten worden, maar ik moet financieel een beetje uitkijken. Ik ben alleenstaande weet je”. Zonder op antwoord te wachten vervolgde ze: “mijn man en ik zijn al twee jaar uit elkaar”.
Terwijl ik zei, dat dit wel meer mensen overkwam, zag ik dat ze er eigenlijk niet slecht uitzag. Ik bedoel; niet oud uitzag, bijna vijftig schatte ik; ze was vrij slank, kastanjebruine haar dat netjes was opgemaakt en haar kledij vrij klassiek. Dat Silvia een paar flinke borsten had, had ik bij mijn aankomst al opgemerkt.
Even later merkte ik dat ik tegen een wit slipje aankeek. Ik leek uit een droom wakker te schieten, niet wetende hoelang ik tussen haar benen aan het kijken was.
Pas toen realiseerde ik me dat ze het expres geregeld had, dat ik recht tussen haar benen kon kijken zodra ze haar benen lichtjes spreidde. Wat ze ongegeneerd ook deed. Terwijl ik van haar gezicht naar haar slipje keek en terug, hoorde ik haar praten alsof ze ver weg was. Ik moest me echt concentreren op haar stem en om mijn blik omhoog gericht te houden. “ …. Ik nog enkele werkjes voor je heb, je vraagt wel niet zoveel, maar zoals ik al zei ben ik alleenstaande”. “Misschien zou je iets minder willen vragen en …” Ze spreidde haar benen nog iets verder uit elkaar, wat mijn blik omlaag liet glijden, en ik in m'n broek iets omhoog voelde komen.
“Wil je nog een kopje koffie” vroeg ze en zonder mijn antwoord af te wachten stond ze op en verbrak daarmee de betovering tussen mijn ogen en haar witte broekje. Silvia kwam voor me staan, met de rug naar me toe, haar benen lichtjes uit elkaar. Ze boog zich een beetje vooruit en schonk heel langzaam de koffie in. Op het moment dat ze de koffiepot neer zette, keek ze even achterom zonder te bewegen en glimlachend zei ze: “je wilt toch nog?”. Ik wist maar al te goed dat ze het niet alleen over de koffie had, en als antwoord legde ik mijn hand op de binnenkant van haar knie en schoof langzaam omhoog. Toen ik haar slipje naderde, hoorde ik dat ze de adem inhield en wachtte waar ze op hoopte: ik streelde afwisselend met mijn duim en vingers over haar kutje door de stof van haar slipje heen en hoorde haar zachtjes kreunen.
Ze bleek al flink opgewonden te zijn, want haar slipje voelde vochtig aan. Ik trok mijn hand terug en trok haar langzaam achteruit, tot ze naast me zat. Onze tongen vonden elkaar en ik begon haar borsten te masseren. Onze kus stopte en terwijl ze me geil aankeek, spreidde ze opnieuw haar benen. Opnieuw kusten we elkaar en opnieuw voelde ik haar natte slipje. Zij begon nu ook over mijn pik te wrijven en al snel ging ik in haar slipje op zoek naar de ingang van haar kutje om het te kunnen strelen. “Wacht even” zei ze terwijl ze snel opstond en met een verbazingwekkende snelheid haar slipje, trui en blouse uittrok. Ik kreeg de kans niet om ook maar iets te doen, ze drukte me achterover en terwijl ze tussen mijn benen op haar knieën ging zitten bevrijdde ze mijn pik die opschokte onder haar aanrakingen.
Haar mond ging open en zachtjes hapte ze m'n pik naar binnen. Ze pijpte me lekker terwijl ze zachtjes mijn zaadballen woog. Ondanks dat ze lekker pijpte en ik ervan genoot, liet ik haar stoppen om haar in de sofa te laten plaats nemen. Ik bevrijde één voor één haar tieten uit haar kanten bh en begon te zuigen op haar stijf staande tepels.
Even later trok ik mijn hemd uit en zag hoe ze, als een slet, met haar benen wijd open ging klaar liggen om geneukt te worden. Zonder haar blik tussen haar benen af te wenden leidde ze mijn pik naar haar kutje. Zodra ik mijn mannenzaad begon boven te pompen begon ze te kreunen: “O…ja, o ja neuk me, neuk mijn kut. Oei…. lekker, kruip maar op mij en steek me vol ! Steek me vol pik… Ooo je lekkere mannenpik in m'n kut. Neuk me maar!!!”.
Meer hoefde ze niet te zeggen om het tempo op te drijven en mijn pik sneller op en neer te schuiven in haar kletsnatte kut. Na een tijdje voelde ik mijn zaad komen en riep: “ hou je benen goed open, want ik ga spuiten…. Ik.. ga… je kutje….”
En terwijl ik mijn warme zaad diep in haar buik spoot gilde ze: “Ooo jaaa… spuit maar, spuit me maar lekker vol… met dat lekkere zaad.. spuit mijn kut vol!!”
Nadat de laatste druppel sperma geleverd was, bleven we hijgend nagenieten. Na een tijdje zei ze lachend: “ik denk dat je koffie nu wel koud zal zijn, ik zal je straks een vers kopje inschenken.” Bedankt om me te neuken, ik heb erg genoten want het was al een hele tijd geleden dat ik nog eens een echte pik in mijn kutje voelde”.
Een tijdje later, nadat we onze kledij terug aanhadden en echt van een kopje koffie genoten, zei ze: “ Ik zou graag willen dat je regelmatig eens terug kwam om wat kleine werkjes te doen en… mij te neuken. Dus als je wil, kan ik je gedeeltelijk in 'nature' betalen”. “ Je bedoelt toch niet met koffie, hoop ik” zei ik lachend.
Lachend kuste ze me en fluisterde zacht in mijn oor: “ Ik wil dat me elke keer neukt als je komt, je hebt een lekkere pik. Mijn kut heeft je pik nodig”.

Toen we later onze kleding aan hadden, en ze even naar het toilet was, keek ik de kamer eens rond en bekeek een foto waarop zij te zien was en twee tieners, een jongen en een meisje. “Dat zijn mijn kinderen” zei ze toen ze terug kwam. “De foto is al een paar jaar oud”. “ Ze zitten allebei op internaat”.
De manier waarop ze dit zei, voelde vreemd aan of misschien wenste ze er niet verder over te willen praten, wat ik dan ook niet deed. Iedereen op de foto zag er in ieder geval gezond en wel uit. Het meisje schatte ik 18 en de jongen iets jonger, maar niet veel.
In gedachte vroeg ik me af of de dochter net zo geil zou zijn als de moeder. In m'n verbeelding zag ik mezelf al de dochter neuken terwijl naast ons, 'mama' op de pik van haar zoon zit.
Mijn geest kwam terug naar de realiteit en terwijl ik de foto terug plaatste hoorde ik haar zeggen: “Ze komen om beurt in het weekend bij mij, en in de vakantie zijn ze hier af en toe samen”.
Enkele dagen later nadat ik opnieuw een klusje had opgeknapt, zat ze terug voor mij. De benen gespreid, zodat ik opnieuw goed zicht had op haar witte slipje. Af en toe ging haar hand onder het rokje om over haar hete spleetje te wrijven terwijl ze met de andere haar tepels stijf kneep. Ikzelf, naakt en onderuit gezakt, zachtjes aan mijn pik rukkend.
Ik kroop naar haar toe en hielp haar bij het uittrekken van haar slipje. Even later lag ze naakt languit op het tapijt te genieten van mijn tong en vingers die over haar kutje gleden.
“Is het lekker aan je kutje ?” vroeg ik.”Oo.. ja… ja het is lekker” kreunde ze “streel en lik m'n kutje maar jongen.” Mijn vingers gleden sneller over haar klitje en met spastische schokken kwam ze tot haar hoogtepunt. Op het moment dat ik het warme kutsap voelde schokte haar lichaam krampachtig op en neer en gilde het uit: “Ooo jaaa… streel mijn kut… streel je mama maar…. Ik wil geneukt worden… Oooo …Oooohhhh jjjjaaa…streel je mama's kut… oojaaaaahhh.!!!
Nadat ze stuiptrekkend was klaar gekomen, keek ze snel even verlegen en blozend naar me op, beseffende dat ik haar woorden duidelijk had gehoord.
“euh, .. je zei…”meer hoefde ik niet te zeggen.
“Sorry” zei ze zacht, verlegen mijn blik ontwijkend, “Ik… euh.. “ Toen leek ze opnieuw haar zelfvertrouwen te hebben terug gevonden en vervolgde ze “ Enkele dagen voor jij kwam opdagen, heb ik… heb ik gezien hoe mijn zoon zich aan 't masturberen was”.
“Ik kon er niets aan doen, ik ging iets vroeger naar bed dan gewoonlijk en hoorde …geluid… de deur van z'n slaapkamer stond op een kier en ik… ik.. gluurde even binnen.., en daar lag hij… met zijn…met zijn stijve pik te spelen”. “Ik weet niet hoe of waarom, maar ik bleef gewoon toekijken hoe hij zich aftrok… ik wist dat hij niets in de gaten had dat ik… ik bedoel… ik denk of hoop het toch dat hij niet…hoe dan ook, ik voelde mijn kut nat worden… ik begon te trillen op mijn benen van geilheid toen opeens… ik zag zijn zaad eruit gutsen. Ik ben toen stilletjes weggegaan en eenmaal op mijn eigen kamer besefte ik… dat ik had gekeken hoe mijn zoon aan 't klaar komen was en dat ik er een natte kut van gekregen had”. “ Ik ben in bed gekropen en telkens ik mijn ogen sloot, zag ik steeds het beeld van zijn hand die op en neer ging en zijn zaad dat eruit spoot.”. “Ik …ik… ik ben mezelf beginnen strelen en … ik wenste … fantaseerde dat hij mij aan 't neuken was”. Even was het stil. Tijdens het gesprek was ik naast haar komen zitten en streelde haar borsten, haar tepels stonden helemaal stijf en zelf was ze opnieuw bezig haar kut te strelen. Ik zag dat ze opnieuw erg opgewonden was en dat het niet lang zou duren voordat ze opnieuw zou klaar komen.
“Ik fantaseerde iedere keer dat ik…. telkens ik mijn kut streelde, dat ik door hem geneukt werd”ze keek me aan en met geile ogen zei vervolgde ze: “Ja, ik wilde zijn zaad in mijn kut voelen spuiten, … maar nu jij gekomen bent om me klaar te neuken….”.
Een nieuw orgasme kwam aanzetten en haar onderlichaam schokte op en neer terwijl haar vingers tussen haar kutlippen bleven op en neer gaan.
“jjjaaaaahhh….” gilde ze. Ze gooide beide benen helemaal open en keek met grote ogen toe hoe haar kutsap uit haar hete kut spoot.”Oooo …; verdomme… ik… kom..
Ooohh.” Langzaam kwam ze tot rust en hijgend keek ze me met geile blinkende ogen aan.

“Nu jij gekomen bent, hoef ik over mijn zoon niet meer te fantaseren” zei ze lachend.
Zelf bedacht ik dat het best mogelijk zou kunnen worden dat ik haar dochter zou kunnen neuken terwijl zij op de pik van haar zoon zit te wippen. Als ik het goed en slim zou aanpakken zou dit wel eens mogelijk worden.

Enkele dagen nadat ik opnieuw enkele klusjes had gedaan, lag ik tussen de benen van Silvia. Ik likte haar kutje terwijl ze genietend haar borsten streelde. Ik probeerde dit werkje ook zo goed mogelijk te doen, wat me blijkbaar lukte, want enkele ogenblikken later begonnen haar benen weer spastische stuiptrekkingen te maken terwijl ze aan 't klaar komen was. Haar ogen glinsterden van genot en mijn kin van haar sap.” Weet je wat ik me al dikwijls heb afgevraagd?” zei ze en vervolgde zonder op antwoord te wachten: “hoe het eigenlijk aanvoelt om een kutje te likken?”
“Gewoon..lekker” antwoordde ik “je zou dat eigenlijk zelf eens moeten doen” flapte ik eruit.
Silvia leek het gelukkig niet te shockeren, integendeel.” Mmm, ja, misschien wel”.sprak ze met een geheimzinnig lachje. Nu zag ik haar in gedachte al tussen de benen van haar dochter zitten. Als ik dat eens voor elkaar zou kunnen krijgen… maar ik mocht niets overhaasten.
Toch gebeurde het sneller dat ik dacht.

Want enkele dagen later werd de deur voor me geopend door een meisje die ik meteen herkende als het meisje van de foto; Cindy, de dochter van Silvia. 'Een knappe meid, oud en rijp genoeg om geneukt te worden' schoot het even door m'n hoofd. Blijkbaar wist ze wie ik was en wat ik kwam doen, want zonder vragen te stellen liet ze me binnen. Zodra de deur dicht was viel het me op dat haar intelligente blik verdween, en ze een wat dom gezicht trok. Ze lachte grollend als een idioot, dom, achterlijk meisje terwijl ze voor me uitging en zei: “Ik weet wat je komt doen”. Ik was even verward, niet alleen van de woorden, maar meer van de gespeelde 'kinderlijke' rol die ze leek te spelen.
“Je komt de keukendeur verven….grooahahahaa” 'gromde ze opnieuw terwijl ze haar hoofd luid lachend in haar nek gooide.
Tijdens het schilderen kwam ik te weten dat Silvia bij familie op bezoek was en dat het laat kon worden. 'shit' dacht ik 'daar gaat mijn neukbeurt voor vandaag'.
'Mmm, misschien kan ik dochterlief zo ver krijgen dat ik haar….'

“Ai !!! “ riep ik uit toen Cindy me een harde klap op mijn achterste gaf en luid lachend gromde. “Zeg, stop dat, straks laat ik de verfpot vallen” riep ik haar boos na. “Ik zou je eigenlijk ook op je kont moeten slaan “. Zei ik nu iets minder boos klinkend.
Met het domste gezicht dat ze maar kon opzetten draaide ze haar rug naar me toe en tilde ze haar rok omhoog en 'gromlachend' antwoordde ze “ doe maar”.
Ik zag haar lekker kontje zitten in een kinderlijk slipje met stripfiguurtjes erop, en bedacht 'dit is een kans.
Net toen ik wilde toeslaan, liet ze haar rokje zakken en verdween.
Twee minuten later gebeurde opnieuw hetzelfde en stond ze terug uitdagend met haar rokje omhoog. “Als straf zou je bovenop een stoel moeten staan en heel de tijd je rok op houden” zei ik boos omdat ik eerst de verfspatten moest opkuisen in plaats van toe te slaan. Opeens was het stil en toen ik klaar was met opkuisen merkte ik dat ze stilletjes bovenop een stoel was gaan staan met de rok hoog in de lucht. En ditmaal stond ze niet met haar kont naar mij gericht!

Ze keek me strak aan, ditmaal zonder haar domme achterlijke blik of gelach, zodat ik besefte dat ze de hele tijd komedie had gespeeld en dus verre van achterlijk is.”Ooohh” zei ik de komedie verder spelend “je hebt een broekje met figuurtjes erop, wie is het?” “Minie mousse “ antwoordde ze, en vervolgend sprak ze terug als een dom achterlijk meisje: “maar ik noem ze mieke muis”.
“Ik denk dat mieke muis in je broekje zit” zei ik zacht mompelend. Toch moet ze gehoord hebben wat ik zei, want ze gooide haar hoofd achterover en lachte opnieuw als een idiote en antwoorde; “ja, ik heb een mieke”
Ik kwam voor haar staan zodat ik recht tegen haar slipje keek en met de achterzijde van de kwast wreef ik haar slipje tussen haar kutlipjes. Ze stond te schokken op haar benen van genot zodra het houten stokje van de kwast haar kutje aanraakte. Ze sloot de ogen en bleef haar rokje optillen terwijl ze af en toe opschokte. Nu het slipje 'aangedrukt' zat, kon ik zien dat ze een kaal kutje had, iets wat ik snel met zekerheid wou weten.
“Mag ik je mieke eens zien?” vroeg ik zacht.
“Ja, maar ik kan niet… ik moet mijn rok omhoog houden” zei ze scherp.
Ik zette de pot verf en de kwast even opzij en kwam zodicht mogelijk tegen haar staan,
nam haar slipje bovenaan beet en schoof het langzaam omlaag.
Enkele seconden later zag ik het mooiste geschoren kutje dat ik ooit gezien had.
Mijn duim verving de kwast, iets wat Cindy zeker niet erg vond, want opnieuw schokte haar jonge lichaam op bij iedere aanraking.
Plots hoorden we een sleutel in de voordeur schuiven en snel trok ik haar broekje omhoog en siste:” Snel, van die stoel af” Enkele seconden later stapte Silvia de kamer binnen en zei : “Hier ben ik al. Tante Corrie was niet thuis, dus ben ik maar een half uurtje bij oom Wim gebleven” meer tegen dochterlief gericht, dan tegen mij.
Cindy scheen niet te weten welke houding ze moest aannemen en ging naar de salon. Even later kwam Silvia naar me toe en zei zachtjes: “ Sorry dat ik je niet kon waarschuwen, dat ze thuis zou zijn “.
“We moeten haar zo snel mogelijk hier buiten zien te krijgen, ik sta heet en ik wil geneukt worden” fluisterde ze.
Het leek wel of Cindy het gehoord had, want twee tellen later stak ze het hoofd binnen en zei: “ Mams, ik ga even kijken of Frieda thuis is, tot straks” en even later hoorden we de voordeur dicht klappen.
Geen seconde later stond Silvia voor me en terwijl we onze tongen tegen elkaar draaiden, wreef ze met een hand over de bult in mijn broek en zat ik met een hand onder haar rok.
Ik ging door de knieën en trok snel haar slipje uit, tilde haar op en zette haar bovenop de keukentafel. “Oohh… ja..maar lik mijn kutje eerst” gilde ze toen ik al tussen haar benen op zoek ging naar de ingang van haar kutje”. Terwijl ik haar kut uitlikte haalde ik mijn pik uit mijn gulp zodat ik haar snel zou kunnen berijden. “Ooohh.. jaaa.. O, da's lekker….Oohh verdomme.. kom neuk mij…. neuk mijn kut… “ gilde ze hijgend.
Ik ging tussen haar benen staan, die ik omhoog hield terwijl zij mijn pik geleidde naar haar kut. Zodra mijn pik erin zat en ik begon te pompen gilde ze opnieuw: “Ooohhh jaaa…
Neuk me…pik mijn kut…spuit me vol… neuk me…wil je”. Ik had liever gehad dat ik mijn broek helemaal had laten zakken, want nu voelde ik mijn ballen niet kletsen tegen haar billen.

“Mama, wat zijn jullie aan 't doen?” hoorde we opeens de kinderlijke stem van Cindy zeggen. Ik schrok me rot, Silvia blijkbaar iets minder. We waren beiden zover gevorderd dat we onze neukbeurt niet zomaar wilden stopzetten, dus bleef ik staan waar ik stond en liet zitten wat zat.
Silvia bleek de gespeelde 'kindmanieren' van Cindy niet vreemd te vinden, noch waarom haar dochter zo snel terug was, of waarom we de deur niet hadden gehoord want ze antwoordde Cindy op een toon alsof het nog een klein meisje was.” Ooh, Cindy'ken… kind, je laat ons schrikken…”.
”Wat doen jullie?” vroeg Cindy opnieuw terwijl ze naderbij kwam.
“Wij zijn aan 't neuken” zei Silvia, het woord neuken articulerend uitsprekend, net of ze haar dochter de eerste woordjes aanleerde.
“Grote mensen doen dat soms…”vervolgde ze. “Is dat plezierig…neuken” vroeg Cindy die nu ook de nadruk op het 'neukwoord' legde.
“Mag ik dat ook eens doen, ik ben toch ook al groot” kirde ze.
De hele tijd had Silvia met haar handen voorkomen dat ik mijn pik uit haar kut zou halen, iets waar ze eigenlijk niet bang voor hoefde te zijn.
Maar dan duwde ze me achteruit, ik ritste snel mijn broek dicht, omdat ik dacht dat ze niet zou willen dat Cindy mijn pik zou zien.
Met een gespeelde stem zei Silvia: “ Ja.. je bent wel al een groot meisje, maar dat gaat zo maar niet. We moeten eerst eens zien of jouw kutje ook al groot genoeg is.” En terwijl ze van de tafel af kwam en een stoel klaar schoof zei ze:”Kom….ga maar even op die stoel staan”. Cindy ging bovenop de stoel staan en wachtte op verdere instructies.
“Vooruit hou je rok even omhoog” sprak Silvia tegen haar dochter.
En opnieuw zag ik Cindy op een stoel staan met de rok hoog in de lucht, haar slipje ter bewondering zichtbaar. Mijn pik zwol opnieuw helemaal stijf toen ik dochterlief zo zag staan terwijl haar moeder voor haar stond en haar kut enkel bedekt werd door een rokje.
Silvia herhaalde de bewegingen bij haar dochter, die ik voordien al had gedaan, ze nam het slipje van haar dochter vast en schoof dit langzaam omlaag.
“Mmm..het ziet er naar uit dat je al een mooi groot kutje hebt, Cindy.” Zei Silvia.
Ze streek met enkele vinger tussen de benen van haar dochter “Wat denk jij ervan
Ed?” Ik kwam erbij en wreef op mijn beurt met m'n duim over het naakte kutje.
“Eigenlijk kunnen we dat zo niet goed onderzoeken” sprak Silvia, “Kom, ga eens op tafel liggen”. Met een kloppende pik in m'n broek keek ik toe hoe Cindy van de stoel stapte en bovenop de tafel ging liggen.”Goed zo, nu gaan we eens kijken of je kutje al rijp is om geneukt te worden” zei Silvia en meteen streelde haar duim over de gleuf van haar dochter. Zelf was ik niet van plan werkloos toe te kijken, dus kwam ik helpen.
Om beurten wreven we over het kutje of staken er een vinger in, terwijl Cindy luidop aan 't genieten was “Oooo… mmm..jaa.. dat doet deugt, mama. Ooo ..lekker aan mijn kutje wrijven” Dankzij onze behandeling duurde het niet lang of Cindy's gekreun werd heviger en kwam ze klaar. Silvia besloot dat het nu tijd was om haar te leren neuken. Terwijl ze haar dochter van de tafel hielp en beiden op een stoel gingen zitten, trok Silvia me voor haar en begon mijn broek te laten zakken.
“Kijk, Cindy, meisje hebben een gleufje en jongens hebben dit hier” zei Silvia net op het moment dat ze mijn pik vrij maakte. “Ooo… zo'n grote piemel” antwoordde Cindy met haar kinderlijke gespeelde stemmetje. “Ja “zei haar moeder, “en hij kan nog groter worden als je dit doet” de daad bij het woord voegend nam ze voorzichtig mijn paal beet en begon me langzaam te masturberen, voor de ogen van haar dochter. Na een tijdje, nam ze Cindy's hand en zei: “Kom, probeer dat nu zelf ook eerst eens”. Cindy's leek (gespeelde) schrik te hebben om een stijve pik in de hand te nemen, want heel voorzichtig nam zij mijn pik vast en liet meteen los. Moeder Silvia nam de hand van haar dochter en begeleide deze om mijn stijve genotstaaf. Ze hielp de hand op en neergaande bewegingen maken terwijl ze zelf met de andere hand verdween onder haar rok.
Silvia moest wel heel erg opgewonden zijn, want plots stond ze op, ging met gespreidde benen op de tafel liggen terwijl ze zei: “Kijk nu goed, want nu ga ik laten zien hoe je je moet laten neuken” ze knikte in mijn richting ten teken dat ik op haar moest kruipen.
Cindy was er als de kippen bij om van dichtbij toe te kijken hoe ik m'n pik in haar kut stak en haar begon te neuken. Onder het gekreun en gegil van Silvia pompte ik zo snel mogelijk mijn pik op en neer in haar kut terwijl Cindy de borsten van haar moeder bevrijdde en de tepels stijf kneep.”Ooo….jaaaaa…Oh zuig op mijn tepels meisje…. Toe maar…. Zuig er maar aan… Ooohhh ik word lekker geneukt…. Oooo jaaa. Steek je pik er maar helemaal in tot het eind….. neuk me maar…. Ooojjaaa… ik ga klaar komen…
Ooo… lik me” gilde ze. Mogelijk waren deze laatste woorden tegen Cindy en op borsten bedoeld, maar ik voelde dat ik niet langer mijn zaad in het zakje kon houden dus trok ik me terug en verving mijn pik door m'n tong. Ik was vast besloten mijn zaadlozing zo lang mogelijk uit te stellen om langer van het spel te kunnen genieten. Silvia vond het blijkbaar niet zo erg dat nu mijn tong over haar klitje flitste, want enkele tellen later kwam ze gillend klaar.
Cindy had gemerkt dat ik nog niet klaar was gekomen, iets wat ook zichtbaar was door de nog rechtstaande pik. “Mag ik nu eens op tafel liggen” zei ze, haar moeder wegjagend.
En even later stond Silvia naast me, nam mijn trillende pik en wreef de kloppende kop tussen de kutlellen van haar dochter. Net op het moment dat mijn pik in de juiste lijn zat, duwde ze met een hand op m'n kontje, zodat ik in het kutje gleed.
“Jaaaa… steek 'm maar lekker diep in haar kutje, neuk haar maar eens goed” Ze liet mij de gekende bewegingen alleen verder uitvoeren en terwijl ze op haar beurt de borsten van Cindy begon te kneden vroeg ze”En… vind je 't lekker… voel je zijn pik goed in je hete kut?... neukt hij je goed…” de ogen van Cindy draaiden helemaal weg van genot zodat antwoorden overbodig was. Silvia hield mijn ritme goed in de gaten zodat ze zou weten wanneer ik ging spuiten. Na enkele minuten wist ze dat het zover was en kwam snel mijn balzak vasthouden terwijl ik ging spuiten. Ze trok me een einde achteruit zodat de grootste lading zaad vooraan in haar dochters kutje terecht kwam. Na een kusje op m'n mond zei ze zacht “ ik wil het er allemaal kunnen uitlikken, begrijp je” En na de laatste druppels zaad uit mijn pik te hebben gepompt, trok ik me terug om Silvia de kans te geven het zaad te kunnen proeven terwijl het nog warm was. Cindy leek helemaal van de kaart te zijn geweest en kwam nu terug in actie “Ooo.. ja mama, lik nu mijn kutje uit… zuig er dat zaad allemaal uit…. Kom Ed, ik ga de rest er bij u ook uit zuigen” Dit zou ze me geen twee maal moeten vragen, want snel stond ik naast haar om mijn pik tussen haar lippen te laten nemen. Het gevoel van haar zachte lippen, haar hete mond en het zicht en geluid van Silvia die een kut likte bleef me een stijve behouden. En hoewel ik direct nog niet in staat zou zijn om alweer te spuiten, ging ik toch achter Silvia staan, stak mijn pik tussen haar benen en begon haar lang achter te berijden terwijl ze de laatste zaaddruppels opslurpte uit de kut van haar dochter en bleef mijn pik in en uit schuiven tot beide 'dames' nog een keer gillend en stuiptrekkend klaar kwamen.
Naar wat rust verlangend trok ik me terug uit de kut van Silvia, die opmerkte dat hij nog stijf was, waarop Cindy lachend antwoordde dat de verfkwast waarschijnlijk ook al stijf zou staan.
Alsof er niets gebeurt was, werden de kledingstukken aangetrokken en ging ieder zijn weg. Silvia kwam bij me en zei: “Gisterenavond is Cindy erachter gekomen dat we samen neuken, en ze bleef maar vragen en…… en terwijl ik alles vertelde zijn we opgewonden geraakt en heb ik voor het eerst haar kutje gelikt… en zij het mijne”
“Nadien vertelde ze me dat ze ook geneukt wou worden, en dat het haar een enorm kick geeft indien zou spelen dat ze nog een jong meisje was die alles nog moet leren. Vandaar…;”
Lachend zei ik dat ik het helemaal niet erg vond, en dat ik met plezier heb meegespeeld.


Volgende keer gaan we nog een stapje verder.(zie: met twee gezinnen samen:deel 2)
Mochten er alleenstaande dames dit lezen die een klusjesman zoeken, mogen best mailen.
Ook voor een kopje koffie mag u me altijd uitnodigen
Aantal keer gelezen:
194
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)