me buuf
het speels zich af 21 jaar geleden, ik ben nu 37 en was toen een jongen van 16 die niet precies wist hoe alles ging.
al heel lang zat ik elke dag als me buuf de was ophing te kijken naar die grote tieten van der, dat doen alle jongens wel op die leefijd dacht ik , ik dus ook .
toen de dag er was dat ik eindelijk 16 werd ging er een wereld voor me open letterlijk en figuurlijk (zeg maar)
je weet hoe dat gaat eindelijk op de brommer geweldig , tot ik een beetje uit geraast was en naar de visite ging .
na een tijdje kwam me buuf marjan binnen WOW dacht ik weer die grote ballen van der brrrrrrrrrr,
als ik er naar keek kreeg ik al een harde pik, ze kwam binnen en kuste me op allebei de wangen en op me mond en zei gefeliciteerd je kadoo kom je later op de dag maar halen.
ik wist niet wat ik denken moest een zoen op me mond van me geile buuf , me dag kon niet meer stuk.
nadat alle bezoek een beetje weg was ging ik dus naar de buren, we woonde in zo een schijt dorp in zuidholland waar iedereen de deur niet op slot had want iedereen kon iedereen.
ik binnen gekomen riep marjan ,ik ben boven hoor ff het bed afhalen.
zo zo dacht ik in de slaapkamer, me stoutste dromen gierden door me hoofd maar meer als dat echt niet .
tot marjan zei wat zie ik elke keer als ik buiten loop , zit jij naar me borsten te gluren, ik met een rood hoofd antwoordend , ja sorry marjan ze zijn ook zo groot ze lachte en liep op me toe, en gaf me een zoen.
hoe is het eigenlijk met de meisjes zei ze , ach niet zo best en meer durfde ik niet te zeggen
plots liep ze naar de badkamer en liet het bad vol lopen ik zei ik maar weer want jij gaat in bad,
ze zei je zou toch je kadoo komen halen vanmiddag ,je kadoo gaat zo in bad .
ik wist niet waar ik het zoeken moest en liep achter haar aan de badkamer in ,ze kleden zich uit en ik zag de grote borsten die ik gelijk in me handen nam, rustig strelen zei ze en ik volgde al haar raad op.
toen we in bad zaten zei ze tegen me zo zo je heb een grotere pik als buurman en voor ik het wist werd er lekker met mijn pik gespeeld ik likte der grote tieten waar ik al jaren aan dacht ,
nadat we zo een half uur in bad hadden gezeten en elkaar al heerlijk verkent hadden zei ze of ik wel eens geneukt had,helaas moest ik daar nee op antwoorden , en voor ik het wist kwam ze heel zachtjes op me schoot zitten,doordat der kut al heel nat was floepte hij zo der warme doosje in het gevoel wat ik toen kreeg is met geen pen te beschrijven.
langzaam heen en weer rijend zat ze op me stijve pik terwijl der dikek tieten lekker heen en weer gingen ,
echt waar ik kwam handen en tongen te kort wat heerlijk was dat nadat ze even op me had gezeten kreeg ik een warm gevoel in me buik en voor ik het wist spoot ik de eerste lading in de warme kut van mijn geile buurvrouw , ze kreunde zelf ook alsof er een hond geslagen werd (wat een vrouw me buurvrouw)
nadat de eerste lading er in zat en we elkaar afgespoeld hadden liepen we samen naar de slaapkamer .
in de slaapkamer aan gekomen kon ik niet van der grote borsten afblijven we gingen op bed leggen en zoende en speelde toen ze vroeg of ik der kut wilde likken en gewilleg als ik was deet ik dat met alle ervaring die in me zat (niets dus) al likkent werd me alles uitgelegen en het ging steeds beter .
ze werd er weer bere geil van en kreeg een orgasme dat wilde je niet weten,aangezien ik van dat gelik alweer een hele stijve pik had zei ik dat ik der weer wilde neuken ik gleed tussen der benen zo der kut in die nog na glom van het sap van de der orgasme na een paar stoten wilde dat ik het op zijn hondjes deet dat kwam ik nog dieper zei ze na der omgedraait te hebben gleed ik weer naar binnen en pakte haar bij der lekkere heupen, en stote lekker hard der natte kut in en uit wat een genot en jankent kreeg ze weer een orgasme een paar stoten daarna spoot ik weer de hele kut van me buuf vol ...................
wat er die middag nog meer gebeurd is dat vertel ik in het vervolg maar wel kan ik vertellen dat alle gaten gevuld zijn die middag.