Jan zat nu in de vierde klas van de middelbare school. Als 16 jarige scholier had hij het best wel voor elkaar. Zijn cijfers waren redelijk en hij had wat vrienden. Natuurlijk zaten er ook meisjes in zijn klas en dan zou je zeggen dat hij nou toch wel een vriendinnetje zou moeten hebben maar hij vond dat ze zo veeleisend waren. In het verleden had hij het wel geprobeerd met een meisje uit zijn klas maar ze verwachtte dat hij iedere avond op MSN was zodat ze kon controleren of hij niet vreemd ging. Dat trok hij niet dus ging die relatie al snel voorbij. Daar kwam bij dat hij niet iedere avond op MSN kon zijn omdat dat niet mocht van zijn moeder. Bovendien wilde hij dat ook niet want zijn (gescheiden) moeder kreeg regelmatig visite van zijn tante Toos. Toos is een vrouw van rond de vijftig, getrouwd maar naar verluidt niet echt gelukkig getrouwd. Daar kwam ook nog bij dat sinds een jaar, sinds tante Toos in de overgang was gekomen, er wel heel erg aantrekkelijk uit zag! De vrouw droeg de kleren die zijn klasgenotes droegen! Vanaf dat moment,… als hij dan in bed lag en met zijn pik speelde, dacht hij aan zijn tante Toos! Bijna huilend!, jankend! spoot hij zijn warme pap uit zijn lul in een doekje.
Terug op school,……
Hij maakte contact met een jongen uit zijn klas, Henk, hij werd tijdens de pauze gepest en hij kwam voor hem op. Zodoende werden ze vrienden en Henk nodigde hem uit om een keer op een zaterdag langs te komen om te gamen. Jan had eigenlijk niet zo een zin om een computerspelletje te spelen maar ach, het was zijn nieuwe vriend dus hij besloot om toch maar te gaan. Die morgen pakte hij zijn rugzak en pakte zijn fiets…..
“Jan?.........” hoorde hij zijn moeder nog roepen.
“Ja mam?.... “
“Ben je voor het eten thuis?....”
“Ja ik denk het wel”
“Okee, want tante Toos komt langs en ze eet mee, dan weet ik voor hoeveel ik moet koken! Veel plezier!” hoorde hij zijn moeder roepen als hij de poort van de achtertuin op slot deed.
Jan moest even zoeken waar het was, hij was nog niet eerder op bezoek bij Henk geweest. Hij reed door de straat en zag een groot huis en het huisnummer. Het was een omgebouwde boerderij en hij belde aan de voordeur aan……. DING DONG
Het duurde even en de deur ging open. Daar stond de moeder van Henk voor hem.
“Hey hallo ehm….. Jan was het he?....kom binnen..”
Jan zag wat de rijpe mooie moeder aan had: een mooie witte bloese, een lichtbruine corduroy plooirokje, bruine panties en bruine laarsjes met hoge hakken. Terwijl ze voor hem uit liep ze zei: “Eh Henk is even een boodschap doen voor me. Ik heb net thee gezet, heb je daar zin in?.....”
“Eh ja daar heb ik wel zin in mevrouw…..”
“Zeg maar Irene hoor, anders voel ik me zo oud! hihi” de vrouw leidde de jongen de woonkamer in en hij ging zitten. Even later verscheen de moeder met twee kopjes thee en ze ging tegenover hem staan. Ze boog zich voorover om zijn kopje op de tafel te zetten en tegelijkertijd viel haar bloese open zodat Jan nu een blik kreeg van de enorme borstenpartij die daar in dat bloesje gevangen zat! Meteen voelde hij zijn jongenspik als groeien, ze ging zelf ook zitten en sloeg langzaam haar benen over elkaar heen. Nu kon Jan even tussen de benen van de moeder van Henk kijken en zag een zwarte slip.
“Oh wat onhandig van me…… de koekjes….” ze pakte de schaal en boog weer voorover zodat hij alweer naar die heerlijke memmen kon kijken.
“Kies maar…… wat jij wilt Jan……mmm?” Jan bespeurde haast een ondertoon in haar stem.
“Zo eh…. hoe gaat het op school? Haal je goede cijfers?..... en hoe doet mijn zoon Henk het?” zei de vrouw geanimeerd.
“We doen het best goed hoor……” zei Jan en iedere keer als de vrouw niet in zijn ogen keek dan bekeek hij snel haar lichaam: haar borsten, die benen. Overigens om de moeder van zijn klasgenoot Henk, recht terug in de ogen te kijken was ook geen straf. Irene was een hele mooie vrouw voor haar leeftijd.
“Nou dat is fijn om te horen…. dan zullen jullie vast ook wel vriendinnetjes hebben he? hihi hmm?.... Ik heb het al een keer zo tussen neus en lippen door aan Henk gevraagd maar hij blijft dan altijd angstvallig stil……”
“Eh…… nee ik heb nog geen vriendin, en ik denk dat Henk ook geen vriendin heeft….. niet dat er geen leuke meisjes bij ons in de klas zitten maar ik vind ze persoonlijk nogal eh…. onvolwassen….”
“Oooooh?.... dus als ik het goed begrijp val jij meer op volwassen vrouwen mmmm?...” de ondertoon in de stem van de moeder was nu duidelijk hoorbaar.
Hij hoorde de achterdeur, dat was Henk.
“Ah daar zal je hem hebben…” riep Irene en Jan sprong op.
“Nou eh laat ik jullie maar verder je gang gaan eh…” de teleurstelling was duidelijk in de stem van de vrouw te horen. Hij bleef een uurtje of wat bij Henk om vervolgens weer naar huis te fietsen. Die avond stond Jan onder de douche. Het water was heerlijk heet en terwijl hij zijn lichaam insopte dacht hij aan mevrouw Irene.
“Hmmmm wat een vrouw wat een vrouw!... Die borsten, hmmm die benen……“ hij stroopte langzaam de voorhuid van zijn eikel van zijn reeds halfharde penis. Hij mocht zich gelukkig prijzen dat hij was geboren met een flink apparaat. Een lul waar menig volwassen man jaloers op zou zijn. Sinds een paar maanden had hij het ook aangedurfd om zijn teelballen te scheren zodat zijn pik er nu nog groter uitzag.
“Hmmmm Irene……” hijgde Jan onder de hete douche stralen en liet ook wat van het hete water over zijn lul spetteren zodat hij een massage ontving. Hierdoor werd zijn lul nog groter en dikker. Hij pakte de zeep en sopte zijn pik er flink mee in.
“Hmmmmm njaaccch Irene ooh Irene……. die tieten! die neukpoten van je hmmmm ik wil je neuken ooooh…..” kreunde Jan zacht en begon zich heerlijk af te trekken op de moeder van zijn klasgenoot. Het duurde niet lang of Jan voelde het opborrelen.
“Ooooooh ik aaaarch ik spuit op je borsten mevrouw Irene… aaarch…..” en heftig aan die enorme leuter van hem trekkend kwam het eruit! Jan spoot een paar dikke stralen sperma tegen het glas van het douchescherm.
Ineens vloog de badkamerdeur open. Het was zijn moeder die met de wasmand naar binnen kwam gelopen. “Sorry jan, ik moet nog even een wasje draaien voor dat ik ga slapen…. ik….” Verschrikt liet Jan zijn lul los. Zijn moeder staarde naar zijn nog steeds knoertharde lul en ze zag de dikke klodders sperma tegen het glas, die door de water langzaam omlaag sijpelden.
“……. eh zoals ik zei ik draai nog even een wasje…” hij zag dat zijn moeder snel de andere kant op keek en zo snel mogelijk de inhoud van de vuile-wasemmer leegde en de badkamer verliet. Jan keek omlaag, zijn lul was alweer slap. Hij pakte de douchekkop en spoelde het sperma weg.
De dagen vlogen voorbij en af en toe dan zinspeelde Jan bij Henk om zich uitgenodigd te krijgen om bij hem thuis langs te komen zodat hij tenminste die heerlijke mooie moeder weer zou zien. Hij verlangde zo erg om deze vrouw te zien dat hij in zijn vrije tijd op zijn fiets sprong en langs haar huis reed in de hoop een glimp van haar op te vangen. Hij was er inmiddels achter gekomen dat de moeder van Henk geen man meer had. De vader van Henk scheen een paar jaar geleden hun verlaten te hebben voor een meisje dat niet veel ouder was dan hemzelf. Hij vernam ook van Henk dat zijn moeder sindsdien nog geen vriend had gehad. Na veel zeuren mocht Jan eindelijk weer eens op visite komen. Hij kwam express een half uur te vroeg aan in de hoop dat Henk niet thuis zou zijn en hij wat tijd met mevrouw Irene door zou kunnen brengen. Hij belde aan de deur ging open. Daar stond ze dan, zijn godess,…. Irene….
Wat een mooie vrouw! Blond, halflang steil haar, blauwe ogen, mooie mond, grote borsten, lekker figuur en ook nog eens opwindend gekleed!! Rokje, Truitje, Witte legging, witte laarsjes! ze had heel wat weg van de vrouw van zijn favoriete TV programma, die kenniskwis: Chaiza. Speciaal voor haar keek hij iedere week en zocht op internet naar fotos van haar om zich vervolgens op af te trekken.
“Hallo!..... Jan wat leuk om je weer eens te zien….. hai….” de vrouw reikte hem de hand…..en bekeek hem.
“Hallo….. mevrouw….” zei hij enkel en baalde dat hij geen volwassener antwoord had gegeven en bekeek de moeder van zijn vriend, wat een mooie vrouw! Wat een mooie moeder!!!
“Hoi Jan!! Je bent vroeg” riep Henk zijn klasgenoot die van de trap afkwam. Jan baalde ervan dat Henk ook thuis was.
“Nou eh… ik laat jullie je gang gaan, ik moet koken…..” zei de vrouw.
“Oh koken?... als u hulp nodig heeft? Ik heb van mijn moeder wel een paar dingen geleerd in de keuken….”
“Oh eh dat is lief van je maar ik denk dat ik het wel red…. gaan jullie maar fijn gamen…. eh denk ik….”
Hij moest wel met Henk mee naar boven en na een half uurtje gamen liet hij Henk aan de beurt en zogenaamd naar de wc liep hij de trap af, linea recta naar de keuken waar Irene moest zijn.
Hij opende de deur naar de keuken en daar stond Henk’s moeder! Ze was druk bezig aan het aanrecht……
“Hallo…. eh kan ik u misschien helpen?.....” zei hij.
De mooie vrouw keek om en lachtte: “Nou ik was bezig met wat deeg, ik wil pizzas maken voor jullie maar het lukt me niet erg ehm…..” Jan liep de keuken in en bekeek het deeg waar de moeder mee bezig was, het zag er niet uit.
“U moet meer meel gebruiken dan wordt het beter om te verwerken denk ik….. mag ik?....” hij nam het over en pakte de roller en begon het deeg klaar te rollen.
“Jeetje jij hebt ervaring Jan…. hoorde hij de moeder zeggen.
“Dank u mevrouw…..”
“Oh ik heet Irene… dus zeg maar Irene hoor….. dat weet je toch nog wel hmmm?”
“Irene… mooie naam……” zei hij in zichzelf.
“Dank je….. ehm mag ik het nou eens proberen?....” vroeg de vrouw
“Ja hoor… gewoon goed rollen… nee… meer meel ehm……” Jan wilde de rol overpakken maar de vrouw liet hem niet.
“Hey ik kan het heus wel hoor……” en duwde Jan achter zich maar Jan, in zijn enthousiasme probeerde toch de roller te pakken te krijgen en reikte om de moeder van Henk heen zodat ze nu samen de deegroller beet hadden.
“Jan…. het lukt me heus wel……” zei de vrouw maar nu voelde hij voor de eerste keer de billen van de moeder van zijn klasgenoot tegen zijn kruis aan duwen en meteen sprong zijn piemel omhoog!
En het leek wel alsof de rijpe vrouw dat ook voelde want er klonk een kreuntje.
“Hmm oh hmmm eh… kijk het lukt me wel Jan, dan kje voor je hulp ehmmm “
Jan deed een stap achteruit nadat hij de vrouw losliet en bekeek haar heerlijke lichaam terwijl ze zo bezig was het deeg te kneden. Daarbij gingen die ronde billen van die mevrouw zo lekker heen en weer en kon hij heerlijk genieten van de slanke benen van de moeder van zijn klasgenoot.
“Hey Jan jij bent aan de beurt!......” zei Henk die naar beneden was gekomen om hem te halen.
“Eh okee….. eh…….” riep Jan terug.
“Henk? schatje vind je het goed als Jan mij even helpt met dit deeg, ik kom er echt niet uit hoor… en hij heeft thuis vaker met deeg gewerkt okee?....” riep de vrouw naar boven.
“Okee mam….” riep de jongen teleurgesteld en de moeder keek hem aan.
“Ik dacht dat je het misschien wel leuker vond om mij te helpen? hmmm?...” hij zag hoe de oudere vrouw veelbetekend naar hem keek. Haar ogen gleden over zijn lichaam.
“Eh jazeker… en hoe kan ik helpen?....”
“Nou wat je zonet deed…. kom es achter me staan?...” Jan ging weer achter de moeder van zijn klasgenoot staan en legde zijn handen op de handen van de vrouw; hierdoor moest hij dus weer zijn kruis tegen de kont van de mevrouw aan duwen waarop ze direct reageerde.
“Hmmmmmmm eh Janssssss erghhhh erghhh hmmm eh ik denk dat ik het snap arch,,,,,, eh dank je…..” het was dat Jan tegen haar op zat te rijden maar de vrouw voelde zijn kruis en begon bijna instinctief tegen hem op te rijden,
Dat is wat vrouwen normaliter uit gewoonte doen! Ze kunnen het niet helpen, vrouwen willen vanachteren genomen worden!
“Jan! Jan! Ik heb het record kom kijken! kom kijken!” hoorde ze plotseling van boven….” alsof de vrouw ineens uit een droom ontwaakte, stapte ze opzij.
“Eh ik denk dat het beter is dat je nu maar even naar Henk gaat hoor……”
Jan zei niets, hij liep met een halfharde pik de trap op. Een uurtje later stopten ze met spelen en Henk vroeg of hij bleef eten. Dat wilde Jan wel en ze gingen aan de eettafel zitten. Daar verscheen mevrouw Irene met twee dampende pizza’s. Ze boog zich voorover en legde uitgebreid uit wat ze allemaal op die pizza gelegd had, zodat Jan nu weer door die moeder een lange blik gegund werd van haar heerlijke borsten.
“Ja ja mam… we geloven het wel…” onderbrak Henk.
“Ik moet naar fitness Henk, ruim jij verder op?... Oh en je hebt mijn 06 als er iets is he?..... het is …. “ en ze noemde haar 06-nummer terwijl ze Jan aan keek. Nog nooit had Jan zo goed opgelet en herhaalde de nummers in zijn hoofd nog een keer.
“Nou eh Jan?... was leuk om je eh weer gezien te hebben…” zei mevrouw Irene tegen hem en draaide zich om. Jan volgde haar iedere beweging. Hij stond op en liep naar de wc zodat hij daar het nummer van mevrouw Irene meteen in zijn eigen mobieltje kon opslaan. De pizzas werden snel verorberd en ze gingen weer naar Henk zijn kamer om verder te spelen. De grote hoeveelheden cola die ze dronken zorgde ervoor dat Jan naar de badkamer moest en terwijl hij zo zijn blaas ledigde keek hij om zich heen. Daar stond de wasmand. Zou het?.... Zou daar het gedragen ondergoed van mevrouw Irene in zitten? Hij spoelde nog niet door, anders zou Henk weten dat hij klaar was. Stilletjes haalde hij de deksel van de mand en zag het: rokjes, truitjes, bh’s en yes, een kleine zwarte string! Hij pakte het stukje stof en snoof eraan. Meteen rook Jan de geur van de gleuf van mevrouw Irene! Onmiddellijk sprong zijn lul omhoog, zo opgewonden werd hij ervan. Zonder ook maar een moment te twijfelen stopte hij de string in zijn broekzak en zette de deksel weer terug. Hij spoelde door en verliet de badkamer. Hij speelde nog een klein uurtje met Henk en ging weer naar huis.
Eenmaal thuis ging hij meteen naar boven. Hij hoorde zijn moeder nog roepen.
“Hey Jan, hoe was het?....heb je daar gegeten?”
“Leuk mam!.... en ja eh ik heb pizza gegeten…..”
Hij haalde de gedragen string uit zijn broekzak en bekeek het. Heel teder snoof hij eraan en rook de geuren van de rijpe moeder Irene.
“Ooooh dit is zo geil,……..” kreunde Jan en trok snel zijn kleren uit en ging onder zijn dekbed liggen. Zijn pik was inmiddels keihard geworden. Hij pakte uit zijn nachtkastje een paar pornoblaadjes en legde deze voor zich. De string op zijn hoofdkussen en hij snoof eraan terwijl hij langzame neukbewegingen begon te maken op zijn matras.
“Hmmmmmm oooooh wat is dit geil…. zo geil ooooh ik kom ik kom Irene!.........” voordat hij het tegen kon houden spoot het sperma uit zijn pik, in de lakens.
“Oooooh shit…. ooooh tering!....” vloekte hij zacht. Nu moest hij het schoonmaken…. maar dat was voor later zorg, hij was nu even heerlijk aan het genieten van zijn trofee en zijn orgasme. En ja hoor, hij hoorde zijn moeder de trap op komen. Snel verborg hij de boekjes en verstopte de string onder de matras. Geen tijd meer om zich aan te kleden dus deed hij net alsof hij sliep.
“klop klop…. Jan?.... Oh je ligt in bed… ben je ziek jongen?......” vroeg zijn moeder.
“Huh?.....” deed hij zich slaperig voor “eh nee mam ik was gewoon moe gaaaap….” zijn moeder ging op de rand van het bed zitten en legde haar hand in zijn nek.
“Nou je voelt inderdaad wel nogal heet aan jongen….. draai je eens om…..” maar als Jan dat deed dan zou hij zich in zijn eigen sperma omwentelen en daar hij had geen zin in.
“Nee mam, laat me nou maar….. laat me nou maar ff slapen… okee?....”
“Onzin…… draai je om…. je gloeit helemaal….. heb je wel je dikke pyama aan?....” zijn moeder pakte de rand van het dekbed en tilde deze op. Nu zag ze dat haar zoon helemaal naakt was.
“Jan!... je hebt helemaal niets aan!...... “en hij voelde de hand van zijn moeder tegen zijn heup aan die hem op zijn zij duwde. Nu moest hij wel draaien zodat de enorme poedel sperma en zijn nog steeds keiharde lul zichtbaar kwam!
“Ooooh mijn hemel Jan!..... oooooh….. jongen toch… hijg hijg…….” Jan schrok bij het voelen van de hand van zijn moeder rondom zijn lul. Ze bewoog haar hand op en neer, wat een heerlijk gevoel.
“Aaarch jongen toch….. wat een pik!..... als je eens wist hoe lang het geleden is dat ik er eentje gezien heb, laat staan in mijn handen…… sinds ik je in de badkamer eh… eh…….” Jan wist waar ze het over had.
“Sorry mam… ik eh……”
“Is niet erg…… dit!.... is toch niet erg? hmmm? vind je het lekker?....” kreunde zijn moeder.
“Nee mam hmmmm heerlijk……” Jan had zich nou op zijn rug gedraaid en lag naast het poedeltje sperma. terwijl zijn moeder hem aftrok boog ze zich vooover en likte zijn sperma op!!!!!
“Hijg hijg mam oh mam…. ik denk dat dit niet goed is hoor… hijg…….” kreunde Jan terwijl zijn moeder zijn lul compleet hard kreeg.
“Hmmm lik lik slurp slurp hmmm wat heb je lekkere sap hmmmm” kreunde zijn moeder en voor hij er erg in had had de vrouw haar lippen om zijn lul gesloten en zoog er keihard aan!
“Hmmp hmmp hmmp! hmmp!!.....”
“mam!! mam!! aarch oooh wat doe je!... ah aaah” kreunde Jan en sloot zijn ogen, meteen zag hij Irene voor zich en kreunde luid.
“Oooooh jaaaa lekker niet stoppen…. Oooh Irene… Irene!!... ik wil je!....” stamelde hij.
“Hmmmm Irene? hmmmm mmm is dat een meisje uit je klas?.. mmmmm wil je haar neuken? mmm?...” vroeg zijn moeder.
“Eeeeeh ja mam…. ze is zo lekker…….” zei hij maar. Meteen dook zijn moeder weer op zijn lul en pijpte hem.
‘Mam…. arh ik kom zo hoor ik ik… aaaaah!!!!.....” gilde Jan ineens, hij werd zo geraffineerd afgezogen dat hij een tweede lading sperma door zijn pik voelde spuiten, direct in de mond van zijn moeder!!!
“Hmmmmm!!!!!! hmmmmmmmmmmm!!!.....” klonk het goedkeurend uit zijn moeders mond die haar lippen strak om de eikel van haar zoon gesloten hield die zijn ballen leegde in haar keel.
Ze kwam omhoog, gaf nog een likje met haar tong over zijn eikel en keek hem aan terwijl ze zijn borstkast streelde.
“Hey…… ons geheimpje?.......” vroeg de vrouw en Jan knikte.
“…. Nou slaap lekker dan he?..... en eh als je je eenzaam voelt dan mag je best bij mama weer in bed liggen hoor……” Zijn moeder zag er beslist niet slecht uit. Kort haar, wel een beetje mollig, nou zeg maar dik, grote kont, enorme borsten, maar ja…. het was altijd zijn moeder geweest. Wie geilt er nou op zijn eigen moeder!?..... Een beetje in de war bleef Jan achter in bed. Het duurde even alvorens er een glimlach op zijn gezicht verscheen en hij viel heerlijk in slaap.
Het was maar een kort dutje en die avond kroop hij bij zijn moeder op de bank. Ze hadden een serieus gesprek. Zijn moeder had er spijt van dat ze hem had misbruikt en had er spijt van maar haar lusten hadden de overhand genomen sinds ze hem in de badkamer had gezien. Jan vond het niet erg en innig knuffelend gingen moeder en zoon slapen. Jan lag in bed en pakte zijn mobiel en wilde een SMS naar mevrouw Irene sturen, gewoon iets onschuldigs….
“Hallo mevrouw Irene, Jan hier… hoe is het met u?” hij twijfelde even voordat hij op send drukte maar hij verlangde zo erg naar deze mooie rijpe vrouw dat de keuze al snel gemaakt was. Vol spanning wachtte hij af, zou er een antwoord komen of zou de rijpe vrouw hem negeren?
“Piep piep!!......” bijna meteen kreeg hij een SMS terug. Hij opende het bericht.
“Met mij gaat het prima Jan. Ben TV aan het kijken op de slaapkamer. Wat leuk om wat van je te horen. Hoe is het met jou?” las hij. Meteen stelde een nieuwe SMS samen.
“Met mij gaat het goed dank u, ik hoorde uw nummer en dacht ik stuur een sms.”
“Dat dacht ik wel, ik deed dat ook met opzet, ik hoopte al dat je mijn 06 zou onthouden. Nu kunnen we buiten mijn zoon om contact met elkaar houden, leuk toch?.... en noem me aub Irene xxxxx”
Jan was opgewonden bij het ontvangen van deze berichtjes. Hij ging naakt onder zijn dekbed liggen en genoot hier van
“Idd … Irene…. ik zou het ook leuk vinden als ik een keer langs mag komen als Henk er niet is, voor een kopje thee? ;-)” dit was de ondeugendste sms die hij had opgesteld maar wat kon het hem ook schelen.
Binnen een minuut kreeg hij een sms terug.
“Lijkt me hartstikke gezellig, thee. Henk is altijd op maandagavond en woensdagavond sporten, in het weekend is hij bij zijn vader dus zeg maar. Je zou vrijdagavond langs kunnen komen dan is Henk al weg. Rond acht uur? xxxxx” Jan zijn pik sprong op van opwinding, morgenavond al!!!
“Okee ik je dan… welterusten xxxxx” smstje hij terug en meteen erop weer een berichtje.
“mmmmm wat een hoop kusjes…. ik hoop dat ik ze ook in werkelijkheid krijg van je…. xxxxx”
Van opwinding kon Jan niet slapen. Op school was hij compleet niet met zijn gedachten erbij. Hij had tegen zijn moeder gezegd dat hij vrijdagavond bij Henk zou zijn en hij misschien zou blijven slapen.
Het was schemerig als hij aanbelde en deur ging open daar stond ze dan: Irene de vrouw van zijn dromen. Ze droeg een kort ruiten minirokje, witte pumps en witte bloese en een schooldas. Ze leek wel op een rijpe britney spears!
“Wow mevrouw Irene, wat ziet u er mooi uit!...”
“Dank je…. kom binnen Jan…. haha…” het was wel duidelijk dat de rijpe vrouw het niet gewend was om op zulke torenhoge hoerige pumps te lopen want ze leek wel een pasgeboren bambi-hertje die moeite had om erop te staan.
“Ehm… heb je trek in thee Jan?... hmmm? of misschien een biertje?.....”
“Wat u drinkt dat wil ik ook wel……” zei hij zelfverzekerd. Hij hield zijn verlangen om deze rijpe moeder te bespringen in controle.
De vrouw liep naar de hem zo bekende keuken en schonk voor hem zowel als haar een borrel in.
Ze kwam terug en boog voorover nu kon Jan alweer die spannende decolleté zien en deze keer ging mevrouw Irene naast hem zitten en sloeg haar benen over elkaar en keek hem aan.
“Vind je dat ik mooie benen heb Jan? Mmmmm?....” je mag er best wel even over wrijven hoor……” ze pakte zijn hand legde die op haar knie en langzaam liet Jan zijn hand omhoog gaan over haar dijbeen. Meteen draaide de rijpe vrouw naar hem toe en zoende hem vol op de mond.
“Oh Jan!.... hmmp hmmp hmmmp……..”
“Hmmmm mevrouw Irene Irene hmmmm Irene hijg…” kreunde de jongeman bij het voelen van de tong van de moeder van zijn klasgenoot.
Gelijk voelde hij de sterke slanke vingers van de vrouw aan zijn kruis.
“hmmmm oh jongen ik heb het wel gezien hijg dat je een joekel van een pik tussen je benen hebt hmmm”
Meteen maakt Jan zijn gulp open en knoopte zijn broek los, twee seconden later had hij broekje al op de enkels zodat zijn lul de vrijheid kreeg en mevrouw Irene naar hem met grote ogen keek.
“Oooooh jongen toch! inderdaad! Je broekje ging er bijna kapot van hmmmm…….” en zachtjes liet de rijpe vrouw haar nagels over de gehele lengte van zijn lul gaan. Jan kneep zijn ogen dicht, hij voelde zijn lul nog harder en groter worden zodat de voorhuid vanzelf over zijn dikke eikel plopte en er nog een paar cm bij kwamen!! De rijpe vrouw opende de knoopjes van het topje en maakte haar BH los. Nu kon Jan ze eindelijk zien, die enorme borsten! Ze hadden een heerlijk duidelijk tanline! Op de plekken waar haar bikinitopje zat waren haar vooruit priemende borsten melkwit!! Meteen dook Jan bovenop haar en likte de memmen!
“Hijg hmmmm njah goed zo hmm lik ze! zuig ze maar Jan ooooh heerlijk! zo lang geleden dat ik een man heb gehad!” De andere borst werd gestreeld terwijl hij zoog en hij voelde weer een hand aan zijn lul waar hij neukbewegingen in maakte. Hij lag nu zo een beetje tussen de benen van de rijpe dame.
Nu hield Jan het niet meer hij kwam omhoog en stootte naar voren. De ervaren vrouw zag het aankomen want ze trok haar string opzij zodat de jongen nu ineens zijn eikel tussen haar schaamlippen duwde en hij mevrouw Irene ineens penetreerde!!
“Jan!!!! JAN!!! Ooooohh!.....” gilde de vrouw.
“Irene! ooooh hmmm njah njah njah!!!....” als een wilde begon jan zijn lul in de rijpe natte gleuf van zijn natte droom te rammen! De vrouw kromde haar rug van genot bij het voelen van zijn jonge kale teelballen tegen haar anus!! Met beide handen greep Jan haar borsten vast en stootte nog harder in haar!
“Irene ik kom in je! Ik kom in je!!!” gilde hij.
“Oooj Jan! Kom maar in je tante Irene! aarch oooh hij wordt zo dik! oooh je stampt hem zo diep in mij! ooh lekkere jongeman! ooooh!”
Hij duwde zijn lul bijna helemaal erin en met de laatste paar cm maakte hij kleine stootjes om zich klaar te maken!
“Njah njah……. nja nja…. njah! NJAH! AH!!!!” gilde Jan en met de laatste stoot sproeide de jongen zijn sperma in de smachtende gleuf van mevrouw Irene, direct in haar cervix!! Hij voelde de hakken van de vrouw tegen zijn kont aan duwen ten teken dat ze hem door moest neuken terwijl hij klaar kwam en dat deed hij ook! Pompend spoot hij nog meer sperma in haar!
“uuuurchhhh hijg hijg oooh jongen je spuit zo veel! pompen, neuken! beuken! aaarch…..” kreunde de vrouw onder hem.
Het zou een lange nacht worden!!!
Vervolg op verzoek