Spannendverhaaltje.nl

Het internaat 2

-
21-08-2010
Het internaat 2
De meiden gaven wat meer aandacht aan Manuela en bespraken de gewone meisjeszaken. Zaterdag vroegen ze haar mee voor en wandeling. Na enige aarzeling stemde ze in. De ploeg wandelde door de bossen en over de hellende weiden. De hellingen in het terrein waren zeer vermoeiend en iedereen zweette. Bij de beek werd voorgesteld om te gaan zwemmen. De meisjes kleedden zich uit en sprongen naakt in het water. Manuela bleef aan de kant staan.
“Kom Manuela. Kleed je uit en kom in het water.”
De vrouw had het er moeilijk mee, maar deed dan wat de meisjes vroegen. Ze bleek een schitterend figuur te hebben. Grote ronde tieten, een platte buik, smalle taille en brede heupen. Ze had een flinke bos haar op haar kut. De meisjes klapten in hun handen en Manuela dook in de beek. Na enige tijd spelen en zwemmen gingen de meisjes naar de kant en liepen naar de struiken, waar ze door de mannen opgewacht werden. Iedereen keek nu naar Manuela. Zij kwam naar de kant en nu kwam een man van tussen de struiken. De meisjes kwamen nu ook met hun man tevoorschijn en legden een deken neer. De mannen waren naakt. Ook de man die op Manuela wachtte. Zij stond doodstil en geschrokken te kijken. Ze zag dat de meisjes begonnen te geilen met de mannen en ze kregen vingers in hun kutjes. Manuela werd er geil van, maar ze durfde zich niet te bewegen.
“Kom, lief vrouwtje! Manuela, nietwaar? Ik ben Siegfried. Kom bij me. Ik zie dat je me wilt.”
“Manuela, schaam je niet. We doen het toch allemaal. Wij zijn geil. Jij toch ook?”
“Meisjes, hoe durven jullie. Dat kunnen jullie toch niet doen. Kleed jullie aan.”
“Nee hoor. We laten ons eerst stevig neuken.”
Manuela keek naar Siegfried. Het was een mooie man. Breed geschouderd en smalle heupen. Ze keek naar zijn kloppende stijve lul. Deze was erg groot en dik. Ze werd inderdaad geil als een konijn. Ze was al een zeer lange tijd niet geneukt en smachtte naar en goede beurt. Ze verlangde er naar om weer een lul in haar kut te krijgen en klaar te komen met een schot sperma in haar buik. Langzaam en aarzelend liep ze op de man toe. Het leek of de pik haar hypnotiseerde. Ze staarde ernaar.
Hij nam haar in zijn armen en kuste haar heet. Zijn tong dwaalde in haar mond en nu kuste ze hem terug. Ze voelde zijn vingers in haar kut. Schokkend drukte ze haar onderlijf tegen zijn hand. Hij kuste haar tieten en nam haar tepels in zijn mond. Manuela was totaal verloren en greep zijn pik vast. Ze gingen op een deken liggen en Siegfried begon haar hele lichaam te kussen en te likken. Hij was nu bij haar kut en likte haar de hemel in. Ze kreunde van genot en kwam trillend klaar.
“Stop alsjeblieft, lieverd. Kom in me en neuk me. Geef me je lul en neuk me suf. Spuit mijn kut vol met je sap. Kom, ik wil geneukt worden.”
Siegfried strekte zich op haar uit en drukte zijn paal langzaam en genietend in haar. Dan stootte hij stevig op haar in en Manuela kwam schreeuwend klaar. Keer op keer. De man kwam schokkend klaar en stortte zijn zaad diep in de vrouw.
“Ja schat, spuit. Spuit me vol. Meer. Meer. Jaaaa!”
Verschillende meisjes waren al klaar en keken verbaasd naar de hete teef. Zo geil hadden ze niet verwacht hun juf te zien.
Siegfried kwam van de vrouw en stond op. Hij ruilde met Rolf en Sigrid kreeg de grote lul. Manuela keek verbaasd naar de man.
“Wat is dat nou? Partnerruil?”
“Ja liefje. Alle meiden krijgen een andere paal in hun lijfje. Je moet maar zeggen hoever je kunt komen. De meisjes krijgen driemaal een beurt. Maar als jij verder kan komen mag je het voorbeeld geven.”
Hij begon Manuela te beffen en hield haar zijn pik voor. Manuela zag dat alle meisjes de mannen lagen te pijpen. Ze greep de lul en hapte hem op en begon geestdriftig te zuigen en te likken. Ze likte zijn eikel en dan gleed haar tong over zijn hele stam. Ze nam zijn kloten in haar mond. Weer likte ze zijn eikel en stak de punt van haar tong in het gleufje.
Rolf werd gek. Hij drukte haar op de rug en ramde zijn pik in haar kut en neukte haar ruig. Stampend haastte hij zich naar de bevrediging. Manuela kreeg nu orgasme na orgasme. De vrouw genoot op een ongelooflijke manier. Samen kwamen ze klaar en ze kreeg weer een schot zaad in haar kut. Toen het over was lagen ze naast elkaar.
“Oh jongen, wat was dat lekker. Ik had het nodig en ik ben de meisjes dankbaar dat ze het geregeld hebben. Maar ik heb ze steeds gezien als kinderen en nu zie ik ze liggen neuken met verschillende mannen. Ik kan het nog niet geloven. Maar het is wel een geile bende en ik voel me er bij thuis.”
Rolf kuste haar en stond op. Er kwam weer een andere man. Weer beffen en pijpen en de volgende lul gleed in haar. Weer kreeg ze een beurt en wel een zeer langdurige. Toen hij eindelijk klaar kwam lagen beiden uit te blazen. Weer kwam er een andere man. Voor de vierde maal kreeg ze een paal in haar lijf. Ze genoot als nooit tevoren. De meisjes kregen ook een vierde beurt. De meisjes waren nog erg jong en een vierde maal was toch wel zwaar voor hen, doch ze kwamen allemaal weer klaar.
Ondanks hun vermoeienis genoten ze intens. Manuela genoot schreeuwend. Ze gilde haar extase uit en schokkend kwam ze de man tegemoet. Ze bleef klaar komen. Toen de man klaar kwam ging zij mee. Daarna bleven ze rusten. De man stond op en de volgende hield haar zijn lul voor. Zonder aarzelen greep ze die en begon hem te pijpen. Gelukzalig likte en sabbelde ze tot de pik weer rechtop stond en onmiddellijk kreeg ze die weer in haar kut. Ze neukte de man alsof het haar eerste beurt was. Toen ze samen weer klaar kwamen gaf ze aan dat ze genoeg had. Ze lag uitgeput met haar benen wijd op de deken.
“Oh lieve meisjes, wat ben ik jullie dankbaar. Mijn leven is gelukkig veranderd. Ik was verloofd en we zouden trouwen. Ik kwam er achter dat hij de halve stad op z’n pik nam. Hij neukte onder andere een vrouw van zes en veertig en haar twaalfjarige dochtertje. Toen was het genoeg voor mij. Ik sloot me, dom genoeg, op. Het was werkelijk dom. Ik had niets meer en hij neukte gewoon verder. Nu is het voor mij geen kwestie meer van liefde, maar van neuken. Niet mijn hart maar mijn kut is belangrijk. Ik ben nu heerlijk bevredigd.”
Ze stond op en iedereen kleedde zich aan. Zij liep even verder met Rolf. Hij was de leider van de groep. Ze sprak met hem, maar niemand kon iets horen. De man grinnikte.
“Maar ben je niet bang dat ze in paniek raken?”
“Welnee. Als ze schrikken is het al zover. Dat komt wel goed. Maar er moet nog één vent bijkomen.”
“Goed, daar zorg ik voor. Alles komt in orde.”
De suf geneukte ploeg sloop nu terug naar het instituut. Na gewassen te zijn lagen allen spoedig in bed en sliepen direct. De volgende dag nam Manuela Sigrid apart.
“Luister meisje, vanavond gaat het even anders. Vraag niets, want ik verklap niets. Je neemt twee vriendinnen mee en we sluipen met vier naar buiten. Morgen gaan de anderen.”
Sigrid was verwonderd maar vroeg niets. Ze waarschuwde Giovanna en Julia. Ze maakte de anderen duidelijk dat ze op de volgende nacht moesten wachten. Die avond slopen de vier naar buiten. In het bos stonden vier mannen te wachten. Spoedig waren allen naakt en werden de vrouwen flink opgegeild. De mannen kwamen nu in hen en draaide zich met hen om. Ze zeiden dat de vrouwen rechtop op hun pik moesten gaan zitten. Plotseling kwamen nu vier andere mannen naakt uit de bosjes.
Ze hielden de meisjes hun stijve lul voor. Manuela greep direct de paal vast en sloot haar mond erom. De meiden zagen en hoorden hoe ze vol plezier slobberde en zoog op de lul. De meiden deden het nu ook. Zij waren niet echt bedreven en de mannen hielden hun hoofd vast en begonnen hen in hun mond te neuken. Spoedig kwamen de mannen klaar en spoten schokkend een straal zaad in hun mond. Dapper slikte de meisjes dit in. Nu wipten ze op de palen in hun kut en snel kregen ze een straal sperma in hun liefdesgrotje. Na even gerust te hebben maakten de meiden ieder twee lullen stijf. De helft van de mannen gingen liggen en de meisjes lieten zich op de pik zakken. Plotseling voelden ze dat de andere mannen langs hun bilnaad streken. Ze hadden er geen erg in dat hun anus werd ingesmeerd met een glijmiddel. Nu voelde ze een lul tegen hun kontje. Langzaam kwam die in hen. Nu deed het pijn en de meisjes gaven een schreeuw. Toch drukten de mannen door en ze zakten in de kontjes tot aan hun kloten. Ze begonnen te neuken en spoedig was de pijn verdwenen en veranderde in lust. Na enige tijd kregen ze een schot zaad aan beide kanten. De meisjes kraaiden hun genot uit. Zo waren ze nog niet eerder klaar gekomen. Na een korte rust kregen ze weer twee lullen in hun lijfje en werden opnieuw aan twee kanten geneukt. Na enige uren en vier beurten, lagen de meisjes afgeneukt op de deken. Ook Manuela.
“Wat was dat lekker zeg! Was dat jou idee, Manuela?”
“Inderdaad. Ik heb het eerder gedaan en nu vond ik het tijd dat jullie het ook meemaakten. Zeg niets tegen de anderen. Die krijgen het morgennacht.”
“Niet lang geleden waren we nog keurige maagdjes en nu zijn we in mond, kut en kont geneukt. We worden regelmatig door verschillende kerels gebruikt. We zijn knap hoerig bezig. Maar het is zalig,” zei Giovanna.
De anderen waren het met haar eens. Toen ze gekleed waren strompelden ze wijdbeens terug. Ze konden niet eens normaal lopen. Maar ze wisten wat genot was. De volgende nacht waren de andere meiden aan de beurt. Ook zij werden suf geneukt.
Vanaf nu neukten de ‘nette dames’ op alle mogelijke manieren. Ze werden steeds geiler en hoeriger. Ze wisten allen dat ze, wanneer ze voorgoed thuis waren, nooit meer de kans kregen om zo het beest uit te hangen.






Aantal keer gelezen:
323
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)