Spannendverhaaltje.nl

het blijft in de familie

-
21-08-2010
Joke,

Wij hadden altijd al een erotische verhouding op afstand, zodat niemand in de familie met b.v verjaardagen of zo kon merken. Maar op een of ander manier trok zij mij wel aan en hopelijk ook andersom.
Op een middag, midden hartje zomer, mijn beide dochtertjes waren op dat moment op school, had ik thuis niks te doen en mijn vriendin werkte en was ik met het huishouden thuis zover klaar, dat ik mij eigenlijk wel een beetje verveelde. Dus belde ik Joke op en vroeg of zij koffie wilde drinken met mij. "Kom maar hier, dan drinken wij hier wel koffie, OK?" Dus ik snel op de fiets weliswaar met een halfstijve pik opweg naar haar toe.
Daar aangekomen belde ik netjes aan en niet lang daarna deed zij de deur open en zag ik tot mijn geile blijdschap dat zij gekleed was in bikini, misschien een maatje te klein, want ook al was zij klein van lengte, een beetje mollig was zij wel, althans aan de billen.
Zij ging mij voor naar de huiskamer en liep tegelijk door naar de keuken toe en geleidelijk aan kwamen wij gezellig aan de praat, de gesprekken werden op den duur steeds pikanter, maar net niet helemaal, mischien durfde zij niet of ik niet, desalniettemin voelden wij weer een erotische spanning komen in de keuken,
"San" vroeg ze,"vind je het niet erg, als ik hier in de keuken door ga met het alvast voorbereiden voor het avondeten?Kom anders maar effe hier, dan kletsen wij hier wel bij, OK?"
Dus ging ik achter haar staan, terwijl zij met de rug naar mij stond. Ik voelde mijn lul weer opzwellen. "Donders"dacht ik, ik moet wel uitkijken, straks werkt het helemaal averechts en krijg ik het voor mijn kop!".
Maar volgens mij had zij het niet in de gaten, maar ik zag wel, dat zij steeds de benen tegen mekaar ging wrijven, alsof zij jeuk had. Onze gesprekken verliep hartstikke goed, maar op het laatst werd het toch weer aangestuurd op sex, films en zo.
Op een gegeven moment ging ik achter haar staan en begon haar nek te strelen, ik zag, dat zij haar ogen van genot dichtdeed. Maar mijn handen zakten af naar naar schouders en algauw begon zij te kreunen en zei:"stop vooral niet en ga a.u.b door!".
Zo langs de zijkant van haar geil uitziende lijfje beland ik onder haar oksels en begon haar zo onder haar armen naar voren te bewegen en kwam ik op een gegeven moment aan de onderkant van haar grote borsten.
Toen twijfelde ik eventjes, maar resoluut begon ik algauw haar prammen te kneden en streelde lichtjes haar inmiddels keiharde bruine tepels, Af en toe kneep ik er zachtjes in.
Zij had met ogen dicht haar hoofd zijwaarts afgewend naar mijn rechterschouder toe en zachtjes fluisterde ik in haar oor:"lekker Jo'?" "Mmm....mmmm"
Mijn rechterhand zakte af naar beneden toe en zachtjes streelde ik de binnenkant van haar rechterdij, algauw kwam ik tegen haar kruis aan en voelde duidelijk wel, dat zij kletsnat was en niet zo'n klein beetje ook!
Nog steeds met ogen dicht fluisterde zij mij:"wat wij nu doen, is dat eigenlijk wel verstandig?"
Terwijl ik mijn hand in haar slipje ging, vroeg ik haar of ik nu moest stoppen. Maar zij antwoordde mij niet, keek mij alleen aan met zaadvragende ogen en ik zag, dat zij haar lippen van elkaar deed en plots kuste zij mij. Algauw voelde ik haar tong tegen mijn lippen en terwijl onze tongen een woeste dans deden, liet ik een vinger in haar kutje gaan en voelde dat zij nu erg dikke lipjes had. Haar klit was nu zo gevoelig, dat ze bijne klaarkwam, toen ik mijn duim tegenaan liet gaan.
Haar ademhaling kwam nu met horten en stoten en snel fluisterde zij mij:"laat mij snel eventjes komen, please!"
Haar heupen gingen alle kanten op en probeerde zij haar slipje tegen mijn vinger aan te rijden.
Plotseling beet zij hard in mijn tong, toen zij klaarkwam en voelde ik mijn vinger verdrinken in heel wat kutvocht.
Met een pioenrode kop keek zij mij aan en vroeg:" wat nu?"
"Kijk 's naar beneden" en dat deed zij en zei toen gauw:" laten we nu maar naar boven gaan, voordat er iemand anders ons ziet."
Boven in hun slaapkamer aangekomen kon ik moeilijk van haar afblijven en begon wederom haar zware borsten te strelen, maar snel duwde ze mij op het bed en kleedde zich en moest ik het ook doen. Terwijl zij naast mij kwam pakte zij mijn pik vast en begon mij zachtjes te trekken, waarop ik op mijn beurt haar kutje ginge vingeren. Zij bukte zich en al snel waren wij bezig te tongen. Ze stopte en vroeg:" zal ik jou nu lekker verwennen?" . Ik zei:" niet met jouw handjes!", waarop zij antwoordde:" ik heb veel gaatjes, die gevuld moeten worden en mijn eerste gaatje is mijn mond! IK zal eerst de druk weghalen, want volgens mij zit jij tegen spuiten aan, of niet San?"
Ik beaamde dat, maar vroeg of ik effe mocht zuigen aan haar zware borsten met de keihadre tepels. Snel bukte ze naar voren en nam ik een tepel in mijn mond en probeerde zoveel mogelijk van haar rechtertetter op te sabbelen, maar dat lukte maar gedeeltelijk, want het was echt groot!
Ik likt aan haar tepel, zoog ze diep in mijn mond en af en toe beet ik er lichtjes in. "Vergeet mijn andere tiet niet, San! Neem ze alsjeblief in je mond, want de laatste tijd doet Gerard er niks meer aan!"
Na een aantal minuten haalde zij met moeite haar tepel uit mijn mond en zakte ze naar beneden toe om mijn pik op te slokken, want dat was het!
Terwijl ik bijna tegen de plafond knalde van pure geiligheid, trok ik haar heupen dichter naar mij toe, Alsof zij mij begrepen had, deed Joke haar rechterbeen over mij heen en liet haar vochtige kut op mijn mond zakken. Snel likte ik over haar klitje en voelde haar verstrakken van genot, toen liet ik mijn tong tegen haar schaamlipjes gaan en voelde haar trillen, ik probeerde haar lipjes met mijn tong te openen, wat heel gemakkelijk ging en ging ik als een gek tekeer. Zo nu en dan liet ik mijn tong tussen haar bilnaad gaan en likte ik ook heer bruine sterretje van haar anus. Als ik dat deed, deed zij haar mond heel diep zakken en verzwolg mijn pik helemaal, ik had niet zo'n lange pik, maar wel erg dik. Zo tussen haar tetters door, zag ik, dat zij moeite had om mijn lul door de omvang helemaal te nemen.
Ik was blij, dat zij niet helmaal kaal was, netjes waren haar haartjes afgeschoren tot een brede streep.
Mijn mijn tong had het behoorlijk druk om Joke weer te laten komen. Maar ik voelde plots, dat mijn zaad begon te borrelen om naar boven te gaan en waarschuwde haar, dat zij moest stoppen. Even keek Joke mij aan en snel met oogjes dicht nam zij mijn hele snikkel weer tegen haar huig aan. Toen ik voelde, dat ik begon te spuiten, zette ik mijn wijsvinger tegen haar anus aan en omdat het toch al vrij nat was, drukte ik door en voelde eigenlijk geen weerstand. Maar toen ik in haar mond begon te spuiten, voelde ik haar billen trillen en zag, dat haar poesje begon te krampen. Ook zij kwam weer klaar, maar nu in mijn mond.
Terwijl Joke alles probeerde door te slikken, wat met moeite lukte, likte ik haar kutje zoveel mogelijk droog.
Netjes likte zij de restante zaad van mijn eikel af en slikte met genoegen door.
Zij had alles gewoonweg doorgeslikt!!"
Zo kwamen wij tot rust en kwam zij iets hoger te liggen dan mij, omdat zij haar prammen weer aanbood. "Nog wat zuigen, want volgens mij wilde ji dit al jaren, of niet soms?"
Zo onder het sabbelen van haar tepel, probeerde ik een hele borst in mijn mond te nemen, maar dat lukte mij gewoon niet, het was gewoon te groot!
Ik voelde mijn snikkel al weer opkomen en algauw voelde ik haar handje erom heen en zachtjes trok zij mij af.
"San, wil ji j mij nu goed pakken, ik ben zo ontzettend geil!"
Snel lag ik op haar, maar aangezien ik vrij zwaar was, duurde het niet lang, voordat zij zich om mij heen rolde en zo kwam zij bovenop te zitten. Zij deed niks met haar kut, maar mijn heupen gingen aardig te keer en ragde mijn lul diep in haar kut. Ik had haar billen vast goed en kneep er af en toe in. Maar toen fluisterde Joke in mijn oor: "maak je vinger s goed nat" en vervolgens deed zij haar ogen weer dicht en likte aan mijn linkeroor.
Terwijl ze bijna klaarkwam, drukte ik mijn vinger in haar anus en voelde, dat zij aardig ontspannen was, al gauw duwde ik er nog een vinger erin en zo werden haar kutje en kontje rauw geneukt.
Al heel snel begon haar ademhaling te piepen, ze schreeuwde niet, band, dat iemand zou horen. Terwijl ze haar tong in mijn mond duwde, begon ze hard te kreunen, toen ze klaarkwam.
Ik had nog genoeg zaad om haar vol te spuiten en dat voelde ze dan ook. "Ohh San, wat geil, ik voel je sperma tegen m'n baarmoeder aan! Dit hadden wij jaren terug al moeten doen!"
Terwijl Joke probeerde tot rust te komen, ging zij van mijn lul af en zag tot haar verbazing, dat mijn snikkel hard bleef. Ze keek mij met een geile blik aan en vroeg : "ben jij zo geil op mij?"
Ik zei:" och Jo', na een verjaarag of zo en ik had je weer gezien, dan moest ik me inhouden om niet spontaan in m'n broek te spuiten, wist je dat?"
"Het zelfde gold voor mij San, als Gerard al sliep, dan vingerde ik me klaar, alleen al met de gedachte aan jou."
Zo bleven wij evenjes liggen, toen ging Joke wat drinken halen en na een paar slokjes , keek ze naar mijn pik en zei :" volgens kun je alweer, het is steeds hard gebleven, m'n geile zwagerslul!"
Ik vroeg haar om haar van achteren te neuken, waarop zij grif toestemde, snel draaide Joke zich om en ging vrij laag met haar forse billen omhoog tegen mijn lul aan. Ik deed niks, maar voelde haar schaamlipjes mijn lul opslokken en al heel snel begon ze zelf heen en weer te bewegen. Snel nam ik het van haar over en pakte haar heupen vast en begon als een sneltrein in haar te stoten. Ik zag, dat zij haar zware tetters vasthield en erin kneep. Vooral de harde bruine tepels kregen een goede knijpbeurt.
Terwijl zij lag te kreunen en te steunen van genot, zag ik plots haar sterretje open en dicht gaan. ik drukte mijn ringvinger tegen haar anus aan en ploepte er zo in. Al heel snel duw ik er nog 2 vinger s erin en sopte haar anusje, tot ik genoeg vond om nu m'n pik er in de doen. Snel haalde ik m'n snikkel uit haar vochtige kut en plaatste mijn eikel tegen haar bruine ster aan en drukte door. Zij ontspande heel goed en makkelijk gleed mijn lul in haar darmen. De hele tijd zei ze niks, maar toen ik vervolgens begon te beuken, zei Joke met een pijnlijke trek op haar gezicht :"Zachtjes aan San, rustig aan......!"
Maar al heel snel liet zij zich door mij helemaal beurs neuken. Terwijl ik in haar kont karnde, vingerde ze haar eigen kut.
Ik voelde mijn zaad opborrelen en kort daarop spoot ik haar darmen vol. Met een jammerend gesnik kwam Joke klaar, toen zij voelde spuiten.
Maar heel snel trok ze mijn lu uit haar kont en draaide zich vliegensvlug naar mij toe en begon de laatste paar spermadruppeltjes op te likken.
Nu we van mekaar geproefd hadden, besloten wij de komende tijd door te gaan, want wij hadden zoveel gemist!
Aantal keer gelezen:
81
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)