Spannendverhaaltje.nl

HELEEN 11 - BUITENSEX

-
21-08-2010
Heleen voelde de rillingen door haar lichaam gaan. Waar was ze in vredesnaam aan begonnen en hoe had ze zich ooit kunnen laten ompraten door Kitty. Kitty, die naast haar liep, leek in geenszins zenuwachtig, maar haar rode wangen gaven aan dat ze opgewonden was. Het zwarte rokje, dat kort genoeg was om haar blote dijbenen te laten zien, veerde zachtjes mee op de bijna kinderlijke tred van Kitty en het strakke topje liet ook weinig te wensen over. Alleen haar zwarte krullen die weelderig over haar rug en schouders vielen ontrokken de blote delen van haar lichaam aan het oog van de vele jongens die hier ’s nachts rondliepen.
Het was al tegen twee uur en de meeste kroegen en disco’s zaten propvol. Heleen was net met Kitty een paar uur uitgeweest met als achterliggende reden datgene wat ze nu gingen doen. Vanmiddag hadden ze in een sekswinkel de aankoop gedaan en vannacht zouden ze het gebruiken. Onbeheerst rilde Heleen even en een warme gloed trok door haar lichaam en eindigde tussen haar benen. Ze moest zich beheersen haar vingers niet onder haar gele rokje te stoppen. Waarom had ze ook van die opvallende kleren aangetrokken. Met het gele topje en haar lange gevlochten kastanjebruine haar was ze voor de jongens een bloedmooi meisje, jammer voor hen dat ze niets voelde voor jongens. Ze had hier liever met Tessa gelopen, bedacht ze zich, maar ze had het aan Kitty beloofd. Hoe kon ze dit ook beloven aan haar nymfomane zusje.
‘Hier is het steegje’ zei Kitty en ze trok Heleen mee.
Heleen keek even onbehaaglijk naar de donkere diepte van het smalle steegje en vroeg zich af of dit werkelijk de plek was.
Samen, hand in hand, liepen ze het donker in. De volle maan verlichte de bovenkant van de muren, maar het licht kwam niet verder naar beneden zodat Heleen de grond niet kon zien.
‘Weet je zeker dat het hier is?’ Vroeg ze fluisterend aan Kitty.
‘Ja, straks om de hoek is een klein pleintje. Daar gaan de jongeren heen.’
Kitty trok Heleen weer mee en ze liepen om een hoek heen. Nu zag Heleen de verlichte plek waarover Kitty had gesproken. Het was kleiner dan ze had verwacht, maar werd verlicht door een zwakke lantaarnpaal waar nu een meisje met haar rug tegenaan stond. Ze kreunde zacht en had haar ogen waren dicht. Ze leek in het zwakke licht iets te zweten. Ze had kort blond haar en een jong gezicht. Jonger misschien nog dan Kimberly. Haar handen lagen op haar borsten die door het dunne truitje zichtbaar waren.
Heleen en Kitty liepen langzaam verder en zagen nu ook de reden van het kreunen. Voor het meisje zat een jongen van wie zijn hoofd half verdween onder het korte rokje van het meisje. Met zijn handen had hij haar bovenbenen vast en zijn hoofd bewoog iets. Het kreunen zwol op en het meisje drukte het hoofd van de jongen dieper tussen haar benen.
Kitty keek Heleen lachend aan, maar Heleen voelde zich niet zo op haar gemak hier.
Ze liepen verder en Heleen zag nu dat de jongen en het meisje niet de enige waren. Op het kleine grasveldje dat tegen een garage lag, lagen twee naakte lichamen op elkaar. Het meisje gilde bijna, terwijl de jongen haar ruig zat te neuken.
Verderop werd een knappe jongen met golvend bruin haar door een meisje gepijpt. De stijve penis verdween bijna helemaal in de mond van het meisje en Heleen voelde een rilling over haar lichaam gaan. Ze was blij dat ze lesbisch was. Kitty glimlachte naar de jongen en hij lachte terug, terwijl hij met zijn handen het hoofd van het meisje vasthield. Het meisje leek bijna te moeten overgeven, maar Heleen wende zich af en keek naar Kitty.
‘Daar is nog een plekje’ zei Kitty en Heleen voelde er eigenlijk niets voor om nog langer te midden van deze jongeren te blijven, maar Kitty trok haar mee en ging uitdagend met haar rug tegen de kale muur staan.
‘Nou Heleen’ zei Kitty en trok haar rokje op om haar blauwe slipje te laten zien. Heleen stapte naar voren en kuste Kitty. Ze voelde die ongelooflijke warmte weer en vergat de geluiden om haar heen. Ze zette haar tas op de grond en trok net als Kitty haar slipje uit en liet haar rokje terugvallen.
Uit haar tas pakte ze de voorbinddildo die ze deze middag hadden gekocht en trok hem enigszins onhandig aan. Kitty giechelde toen Heleens rokje terugviel en de dildo als een stijve penis van onder haar rokje naar voren stak.
Heleen stapte naar voren en drukte haar lippen tegen die van Kitty en terwijl ze kusten, trok Heleen Kitty’s topje tot boven haar borsten en begon ze de ronde borsten te masseren. Kitty kronkelde onder haar handen en Heleen probeerde de dildo naar haar kutje te geleiden. Het was niet zo makkelijk als ze had gedacht, maar het feit dat ze buiten, openlijk tussen meerdere jongeren, aan het neuken waren, maakte veel goed.
Met één hand pakte ze de dildo vast en legde hem tegen de schaamlippen van Kitty. Kitty kreunde toen Heleen haar heupen naar voren bewoog en de dildo in Kitty’s kutje verdween. Het plastic duwde tegen Heleens venusheuvel en het rare gevoel bracht een nieuwe spanning in haar lichaam. Met haar onderlichaam maakte ze neukbewegingen en Kitty kreunde zacht.
Heleen kreeg er handigheid in en met steeds snellere bewegingen neukte ze haar zusje. Kitty kronkelde en kwam met een harde: ‘Ooh Heleen’ klaar. Kitty hing om Heleen heen en kwam weer wat tot haar positieven. Het viel Heleen op dat de andere jongeren alleen aandacht aan henzelf besteedden, al keken de jongens soms in hun richting. Niet aan denken, dacht Heleen en het opgewonde gevoel hielp daar goed bij. Ze trok de voorbinddildo los en gaf hem aan Kitty die hem snel voorbond. Heel wat soepeler dan Heleen.
Kitty duwde Heleen tegen de muur en stak ruw haar hand onder haar topje. Kitty’s handen waren klein, maar konden haar borsten toch helemaal omvatten. Heleen kreunde bij het gevoel. Haar harde tepels drukte tegen de handpalmen van Kitty. Kitty kust haar in haar hals en toen voelde ze de punt van de dildo tegen haar kutje drukken. Ze ontspande wat en de dildo gleed naar binnen. Het gevoel was anders dan wanneer ze een dildo met haar handen naar binnen bracht. Zou het ook zo voelen als een jongen haar zou neuken?
Dat waren voorlopig Heleens laatste gedachten. Kitty stootte haar hele lichaam tegen Heleen aan en de dildo leek helemaal te verdwijnen in haar kutje. Ze voelde het orgasme opgebouwd worden in haar onderbuik. Warme golven stroomde van haar nek, borsten en kutje naar haar onderbuik. Ze kon het intense kreunen niet onderdrukken en duwde zich hard tegen de koude muur. Haar benen trilden toen het orgasme zich aandrong en het was euforisch toen het orgasme losbrak en door haar hele lichaam vloog. Het duurde een tijdje voordat Heleen weer op adem was.
Kitty had haar slipje al weer aan en de voorbinddildo in de tas gestopt.
‘Geil was het hè’ zei Kitty met felblauwe glinsterende ogen. Ze hield het zwarte slipje van Heleen voor haar neus. Heleen greep het en trok het snel aan.
Samen liepen ze weg tussen nieuwe jongeren die elkaar zaten te pijpen, beffen en neuken. Heleen was
enigszins blij toen ze de hoofdstraat weer inliepen en gaf Kitty nog snel een kus op haar mond.
Aantal keer gelezen:
151
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)