Gedwongen ontslag
“Ik had het je toch gezegd! Het is veel te risicovol om van baan te veranderen! Kijk nou eens wat je ons aan doet!….” gilde Maria bijna hysterisch tegen haar man Geert.
“Waar moeten we nu de rekeningen van betalen, de kinderen oh mijn hemel de kinderen…. de buren…” vervolgde ze; ik zag hoe haar man schaamtevol omlaag keek. Hij kon er helemaal niets aan doen dat hij gedwongen ontslagen werd. Dik tien jaar had hij een stabiele baan als een ambtenaartje, een niets-betekenende baan maar het bracht wel constant geld in het laatje. Maar het begon vorig jaar bij Geert te kriebelen, hij wilde het bedrijfsleven in, snelle lease auto’s en strakke pakken dragen. Maar het ging kort nadat hij de overstap gemaakt had fout, slechte omzetcijfers en aangezien hij als een van de laatste bij de zaak was gekomen, zou hij vast en zeker als eerste op de schopstoel zitten.
“Mens ik kan er toch ook niets aan doen!….” riep hij terug maar Maria was voor geen rede vatbaar. De altijd zo kalme vrouw, zo beheerst, charmant en lief was nu een kwaaie! Ze hadden samen inmiddels vier kinderen.
“…. Nee nee nee….. daar kon je niets aan doen, maar het was wel jouw keuze om van baan te veranderen….zucht…. Geert, ik kan er niet meer tegen; we hebben zo vaak discussies…..” nu keek Maria mij aan. “….. Nou zeg maar ruzies… over geld… en waar gaat het allemaal naartoe?… En maar de schijn ophouden….voor de buren…” Nu sprong Geert op.
“Wat? Ik? Jij! zul je bedoelen! Altijd maar het duurste, hockey, muziekles voor de kinderen, ach ja het kan er wel vanaf!…” Het was tijd om in te grijpen.
“Jongens jongens rustig rustig…. het feit is nu eenmaal daar, wat gaan jullie doen….” zei ik. Maria keek heel sip, staarde vervolgens naar de grond.
“Ik ga je verlaten Geert…” ze keek me aan “…. Jack mag ik tijdelijk met je mee?… Ik kan hier nu even hier niet zijn…. Ik neem Carrie en Helen mee… “
“Maria nee, dat is niet de oplossing, Maria….?..” protstesteerde Geert nog tegen maar ze was opgestaan en liep de trap op om haar spullen in te pakken. Geert liep haar achterna; af en toe hoorde ik luid gestomnmel en geschreeuw. Ik denk dat het wel een half uur duurde nadat het stil werd toen ik voetstappen op de trap hoorde. De deur ging open en ik zag Geert achter Maria met rode ogen.
“Zo… zullen we gaan alsjeblieft Jack?….” het huilen stond haar ook nader dan het lachen.
“Carrie, Helen!…..oh daar zijn jullie….” de twee blonde dochters stonden al in de hal klaar en zeiden niets, ze waren een beetje bleek in het gezicht maar huilen? nee. Klaarblijkelijk zagen ze hier naar vooruit.
Ik opende de deuren van de auto en laadde de spullen in. Maria en de kinderen zaten al in de auto als ik me naar Geert wendde en hem de hand reikte. Maar hij sloeg het af.
“Ik hoop dat je je zin hebt nu……” siste Geert.
“He?….” zei ik.
“Ik weet heus wel dat je al die tijd een oogje op mijn vrouw had, nu is het eindelijk zover…..” zei hij boos. “….. al die jaren dat je hier tegenover ons hebt gewoond! Ik wist het wel…!!…” riep hij.
“Ja Geert, zeker weten, ik heb hier jaren van gedroomd; je hebt het zelf verprutst; oh wat ga ik genieten van Maria!…” zei ik cynisch terug en schudde het hoofd. “….. ik bel je over een weekje Geert, laat het even bekoelen nu…..” We reden de straat uit en zonder om te kijken, zag ik.
De eerste kilometers werd er niets gezegd, het was Helen die de stilte verbrak.
“Jack?….. Mogen wij ook bij jou slapen?….”
“natuurlijk Helen, we mogen allemaal bij Jack slapen; jullie zullen het mooi hebben.” antwoordde Maria, haar moeder.
“Heb je ook een groot huis Jack?….” vroeg Carrie.
“Och je moest eens weten Carrie…. veel groter dan het onze…. Je weet toch dat Jack tegenover ons woonde een paar jaar geleden na de scheiding woont hij nu in een groter huis….” zei Maria.
“Ooooh leuk…..” fluisterde Helen tegen haar zusje.
Ik zette de auto onder de carpoort stil en opende voor hun de deur. Nieuwsgierig keken de drie vrouwen in het rond.
“Oooh wat een grote huiskamer….. oh een vleugel!..” riep Helen en ging erachter zitten en speelde een riedeltje.
“Kom meiden ik zal jullie de logeerkamer laten zien.”
“Moeten wij samen in 1 kamertje?….” vroeg Carrie teleurgesteld. Ik glimlachte.
“Kijk nou maar eerst…..” zei ik en opende even later de logeerkamerdeur waarna hun mondjes open vielen.
“Ooooh wat een grote kamer! Oooh en… hey jipie, televisie en video? wow!…..” riep Helen.
“Mogen we posters ophangen?…..”zei Carrie.
“Natuurlijk Carrie, je mag doen wat je wilt….” Ik keek door het raam en zag dat Maria de koffers uit de auto aan het halen was.
“Ik ben weer naar beneden….” reip ik als de meiden de bedden al springend aan het uitproberen waren, ze giechelden en juichden.
Ik snelde naar beneden en bij de auto pakte ik Marias hand om te voorkomen dat ze de grootste koffer vastpakte,
“Oooh….. eh dank je….” glimlachte Maria als ik haar hand vast hield.
“Kom….. ik zal je jouw kamer laten zien….” zei ik zacht.
“Oh?…. Ik dacht dat ik bij jou op de kamer zou slapen….. Althans daar hoopte ik eigenlijk een beetje op……” ze keek me aan, haar ogen glinsterden, een bijna ondeugend blik had de vrouw in scheiding!
“Eh….. als je dat wilt…. okee……” zei ik en we liepen de trap op en Maria opende de deur van de logeerkamer van de meiden.
“Eh Carrie, Helen…. jullie hoeven niet perse bij elkaar te slapen hoor, er is nog zo een kamer….”
“Jipie!…..” riep Carrie en rende naar de kamer en riep: “Deze kamer is van mij!…..”
Ik opende de slaapkamerdeur en Maria keek in het rond.
“Oooh wow wat een mooie slaapkamer en wat een groot bed zeg! Jij weet wel waar je in slaapt zeg!…” ik liet de mooie vrouw even gaan, ze streek over het antieke dressoir en voelde het bed.
“Oooh hmmmm een waterbed…. luxe hmmm …..eh mag ik?….” daarbij doelend of ze in mijn kleren kasten mocht kijken. Ze opende de kast van de pakken…..
“Oooh wat een hoop pakken heb je ooh….”
“Niet slecht voor een ambtenaartje he?….” zei ik.
“Nee hihi,…. hmmm tja ik zei het nog tegen Geert….. ik……” dat drukte de stemming en dat wist Maria ook dus stopte ze.
“Zal ik even wat spullen uitpakken en zo?….. Even opfrissen?…..”
“Natuurlijk Maria ga je gang, ik zal ervoor zorgen dat de meiden hetzelfde doen. Ik zie je beneden wel okee?……”
Maria liep naar me toe en sloeg haar armen om me heen en zoende me plots teder op de mond. Eindelijk voelde ik nu die heerlijke paardelippen tegen de mijne; ik rook de geur van duur sjiek parfum, heerlijk.
“Dank je wel Jack dat we bij je mogen slapen…”
Vanuit de gang hoorde ik Carrie bij Helen op de kamer. Langzaam opende ik de deur.
“Help nou effe Helen!…. Ik krijg die matras niet goed!….” beiden hadden een lollie in de mond. Ze droeg een kort rokje en zo voorovergebogen was het bij Helen omhoog gekropen; ze droeg een blauwe tanga! Ik kon zo dat bilspleetje zien zitten en verleidelijk keek het meisje naar me om, de lollie al zuigend in haar mondje.
“Eh gaat het?…..” zei ik nerveus.
“Hmmmm nja hoor….. hihi….” zeiden ze plagerig, ze wisten exact dat ze me nu aan het opwinden waren!
Carrie keek me aan als ze haar shirtje omhoog trok en me zomaar haar borstjes liet zien. Helen had zich omgedraaid en voorovergebogen liet ze het toe dat haar zusje het rokje nog verder over haar rug omhoog trok!
“Carrie? hihi….. niet doen…..” giechelde Helen.
“Kom op Helen….. eventjes maar…..” net doende alsof ik er niet was probeerden de twee jonge nimfen elkaar uit te kleden, giechelend, stoeiend. Mijn lul was keihard en snel trok ik de deur achter me dicht.Het gegiechel verstomde, nu waren beide meisjes spiernaakt, met de lollie in hun mondjes keken ze me verleidelijk aan als ze hun rugjes kromden en zo als twee jonge kittens poseerden. Uitnodigend….. hongerig….. ze draaiden van me weg zodat beide meisjes nu hun rose gleufje toonden! Helen draaide zich op haar rug en tilde een been omhoog. Helemaal kaal, heerlijk slank Carrie ging naast haar zitten.
“Speel je met ons mee Jack?… hmmm?….” zoals Helen daar zo uitnodigend lag,… ik hield het niet meer, ze waren al bijna 17 dus…..
“Ehm ik zou best willen schatjes…..” kreunde ik. Ik liet mijn broek zakken en toonde de schatjes nu mijn stijve hamer.
“Oooh kom eens hier…..” kreunde de blonde Helen; daar stond ik dan voor het bed, het heerlijke blanke lijfje van Helen uitnodigend, de beentjes wat gespreid, een kaal meisjeskutje….. pulserend, smachtend, hunkerend….. Ik boog me over Helen heen en terwijl Helen nog steeds aan die lollie zoog voelde ik hoe Carrie de voorhuid naar achteren trok en zo mijn lul richting het kutje van haar zus stuurde. Ik duwde naar voren en starend, bijna loensend van geilheid keek Helen me aan als ik nog harder duwde en haar gaatje zich opende en ik dat superstrakke gleufje binnen gleed!
“Ooooh jaaach ooh!…” stamelde Helen als ze daarna hard aan de lolie zoog.
“oooh wat mooi zoals die paal i nje glijd ooooh wat een geil spelletje is dit! Ooh….” stamelde Carrie als ze mijn lul los liet en mijn billen streelde.
“Oooh Helen, dit is ongelovelijk! oooh wat ben je strak ooh Helen eindelijk!” met lange halen ragde ik mijn tamp in een uit dat kale kutje. Steunend op mijn handen keek ik omlaag, Helen zoog nog steeds aan die lollie.
“Lekker schatje? hijg hijg….” kreunde ik.
“Hmmm hmmm plop…. njaaach jaa ga door… dieper dieper!…..sneller!” geilde Helen onder me als ze nu ook haar onderlichaam bewoog en ermee over mijn lul kronkelde.
“Ooh ja schatje ooh Helen ooh ja….. ooh Carrie wat doe je toch met me!….” riep ik als k plots tien vingertjes aan mijn teelballen voelde kriebelen, waardoor de spermaproductie nog es een keertje extra werd gestimuleerd en mijn ballen enorm opzwollen!
“Hmmm neuk haar jaaaa neuk haar goed hmmm diot is zo geil!…. Oooh….” ik keek opzij en zag dat Carrie zichzelf aan het vingeren begon. Twee heerlijke kutjes nu in deze kamer wat een luxe!
“Hmmmm plop… ga je in mij klaar komen? Ga je een babietje in mij maken?….” kreunde de blonde Helen bijna smekend.
“Ja Helen hijg hijg…. ik ga alles in je heerlijke jonge lijfje pompen oooh ja oh ja oooh…… ik kom Helen!” gilde ik als ik mijn lul zo diep mogelijk in haar schoof en klaar kwam. Gutsend, pulserend, spuitend spoot het romige sperma in dat jonge gleufje en de ogen van Helen werden groot.
“Ooooh mijn god! Oooh wat veel!….ai aaah….. ooh ik kom ook…..” huilde het meisje onder me als ze gigantisch schokkend klaar kwam. Langzaam trok ik me uit dat kale kutje en wreef mijn snikkel schoon over haar schaamlipjes en klitje.
“Ooooh mijn hemel dat was lekker!…..” fluisterde Helen lief als we nu Carrie aan keken die jankend op haar rug wijdbeens zich vingerde en klaar kwam.
“Oooh Carrie toch hihihi…..” zei Helen als ik opstond en beide meisjes tegen elkaar gingen liggen.
“Komen jullie straks nog een boterham eten?….” vroeg ik waarop ze beiden knikten.
Vervolg op verzoek