Kwart voor drie, Zaterdagnacht.. De muziek gaat al wat zachter, het einde van een stapavond nadert. Ondanks m’n 35 jaar is een zaterdagavond in een stampende disco toch nog best gezellig. Zie er nog jong uit en vragen doe ik ’s avonds niet. Heb een hoop lekkers rond zien lopen, en met een leuk meisje gezoend. Kort rokje, strak topje, navelpiercing en een geile tong. Een jaar of 22 denk ik zo. Maar ze wilde niet mee nog een afzakkertje halen, ze ging met d’r vriendin naar huis. Mij met een stijve achterlatend.. Ach, je kan niet alles hebben, dacht ik.
Ik liep naar de uitgang, stapte op m’n fiets en keerde huiswaarts. Een paar verdwaalde regendruppels vielen naar beneden. M’n bloes werd nat.
Thuisgekomen schudt ik mezelf een lekkere baco in. Nog een afzakkertje voor het slapen gaan. Dan valt me op dat m’n shirt wel erg nat is geworden.. Het plakt aan me lijf. Ik besluit om gauw effe te douchen, dan voelt het weer lekker fris aan.
Zo gezegd zo gedaan, en twee minuten later loopt er een frisse straal water over me lijf. Beetje inzepen.. Vooral m’n vanavond gladgeschoren pik voelt erg lekker aan, door de zeep wordt alles nog gladder. en van de gedachte aan dat korte rokje en strakke topje wordt ‘ie ook best weer stijf…
Maar dat was niet de bedoeling, en na een paar minuten stap ik onder het water uit. Een badjas ligt al klaar en ik sla die losjes om me heen. Zo laat ’s nachts zijn er toch bijna geen mensen op straat, en wie me toch ziet heeft geluk denk ik maar.. En met een half stijve pik die uit me halfopenhangende badjas bungelt loop ik terug de kamer in naar de klaarstaande baco.
Twee slokjes later gaat ineens de deurbel. Ik schrik me bijna een hoedje. Wie moet er nou nog zo laat iets van mij ? Ik kijk even terloops door het raam en zie alleen maar dikke regendruppels naar beneden lopen. Het is flink gaan regenen ineens
Ik loop naar de voordeur om te kijken wie daar staat. Onderweg doe ik m’n badjas iets beter dicht. Staat een beetje vreemd om met je lul uit je badjas de deur open te doen (nou…). Met elke centimeter dat de deur open gaat groeit mijn verbazing. Voor me staat m’n buurmeisje. Kletsnat. De haren sluik naar beneden, druppelend van de regen, haar oranje voorbindtopje strak om haar lichaam, haar jeansrokje onder de natte plekken en een beteuterd gezicht. Ik zie haar borsten door haar topje heen. Door de regen is het een beetje doorschijnend geworden
‘Ik ben m’n sleutel vergeten en kan er thuis niet in. Als ik aanbel worden m’n ouder wakker en die mogen niet weten dat ik zo laat thuis ben. Mag ik niet effe bij jou naar binnen ? Ik wordt zeiknat’ komt er zachtjes uit. Ik knipper effe met me ogen om te kijken of ik niet sta te dromen, maar zeg snel ‘Tuurlijk joh… Kom snel naar binnen..’ En terwijl ik ze binnen laat en ze langs me de hal in loopt kijk ik met genoegen naar haar blote rug en rokje dat net over d’r billen zit. Een perfecte uitvinding, die lage heupkleding. En m’n lul begint langzaam te steigeren. Ze draait zich om. Als ze inademt stijgen haar tieten een beetje omhoog. Door het natte topje zijn haat stijve tepels goed zichtbaar. Voor haar 17 jaar heeft ze mooie borsten, dat zie ik zo.
‘Je moet dat natte spul effe uit doen anders wort je ziek. Wil je effe opwarmen onder de douche ?’ vraag ik. ‘Als dat zou kunnen’..antwoord ze.’ Nou, als jij dan onder de douche springt, dan doe ik je kleren in de droger. Kan je ze straks weer aan. Ik pak wel ff iets om aan te trekken. Loop maar ff mee’. Ik pak d’r handje en als een mak lammetje loopt ze achter me aan naar de douche. Ze gaat de douche binnen en ik zoek op de slaapkamer een lang T-shirt. Effe later hoor ik het water kletteren. Ik loop zachtjes de douche op en kijk in m’n ooghoeken naar haar silhouet dat zich aftekent op de beslagen douchedeur. Met haar hoofd wat achterover laat ze het warme water over zich heen lopen. Haar tietjes staan hierdoor fier omhoog en met stijve tepels vormen ze een super geil gezicht. Het strakke buikje en de bolling van haar billen gaan langzaam over in een stel lange benen. Onder m’n badjas staat m’n pik stijf omhoog en laat een duidelijke bolling zien. ‘Hier liggen handdoeken en een T-shirt’ roep ik.’Ik neem je natte spullen mee naar de droger.’ Terwijl ik haar topje, een lapje stof en wat draden, haar jeans minirokje en een minuscuul stringetje van de grond raap.
Tien minuten later zit ik weer aan de baco, de droger zoemt zacht vanaf de berging en het gekletter van de douche is al even gestopt. En effe later komt Dymphy, m’n buurmeisje, de kamer binnen. Een bacootje staat voor haar klaar in de stoel tegenover mij. Gelukkig is m’n pik iets slapper geworden en ligt die rustig naar beneden. ‘Is die voor mij?‘ Zegt ze. ‘Ja, Baco. Ik neem aan dat je dat wel lust ?’ en effe later kwebbelen we wat over koetjes en kalfjes, de zaterdagavond, uit gaan regen en een vergeten sleutel.. Als ze lacht schudden haar tietjes in het T-shirt heen en weer. En ondanks dat ze geen slipje aan heeft, kan ik toch niets zien en doet ze alsof het de gewoonste zaak va de wereld is om in mijn huiskamer in alleen een T-shirt aan de baco te zitten. Ik merk dan ook niet dat mijn badjas ondertussen langzaam een beetje open gevallen is.
‘Waarom scheer jij je lul kaal?’ vraagt ze ineens. Het drong niet meteen tot me door, maar toen ik effe later naar beneden keek realiseerde ik me dat m’n jongeheer voor haar zichtbaar tussen de revers van de badjas zichtbaar werd. ‘Oeps… dat was niet de bedoeling’. ‘Ja, dat vraag ik niet… waarom doe je dat, en is ‘ie helemaal kaal ? vroeg ze nogmaals. ‘Euh.. Ja, ik scheer hem elke zaterdag kaal, en dat doe ik omdat ik dat prettig vind’ antwoord ik. ‘Doe je badjas eens iets verder open, ik wil het eens goed zien. Heb nog nooit een kale lul gezien’ zegt ze tot m’n grote verbazing. Een beetje aarzelend doe ik m’n badjas iets verder open zodat m’n lul nu goed zichtbaar is. ‘Wel een mooi gezicht zo.. ‘ En terwijl ze me aan zit te kijken begint het bloed langzaam weer naar beneden te stromen en wordt m’n lul langzaam dikker. ‘En jij dan’ vraag ik’ Hoe ziet het er bij jou uit dan ?’ vraag ik. Nou, ik zorg wel dat m’n bikinilijn bijgewerkt is, maar de rest laat ik staan’ zegt ze. ‘He jammer antwoord ik gelijk. ‘Hoezo?’ Nou’, zeg ik terug’ Ik vind een gladgeschoren kutje ook erg geil om te zien’ Even kijken we elkaar aan en we zien allebei dezelfde glinstering in elkaars ogen. Ik sta op, waardoor m’n badjas nog iets verder open valt. M’n lul staat nu recht naar voren zichzelf langzaam op te richten. Ik loop naar haar toe en pak haar hand. ‘Tijd voor iets leuks’ zeg ik. Voor de tweede keer loopt ze als een lammetje achter me aan naar de badkamer. Ik leg een handdoek op de grond voor de badkuip en laat een beetje water in de kuip lopen. Ik draai haar om en zeg dat ze op de rand moet gaan zitten. Met twee handen aan de zijkant trek ik langzaam haar T-shirt uit. Tussen haar nu nog gesloten benen zie ik een paar donkere krulletjes. Ze kijkt me strak aan en haalt diep adem. Haar tietjes staan strak naar voren, en haar tepels worden langzaam hard. ‘Wat ga je doen’ vraagt ze. ‘Ik ga je kaal scheren. Super glad.’ ‘Ja maar’ stribbelt ze. ‘Niks maar.. Ik vind het een super geil gezicht, en volgens mij zou jij het ook wel eens willen weten hoe het er kaal uit ziet’ Er kwam geen antwoord, haar zwijgen was genoeg repliek om door te gaan
Ik laat m’n badjas van me af glijden en laat haar ff m’n lul bekijken die langzaamaan steeds stijver wordt. Dan hurk ik, doe m’n benen uit elkaar om m’n lul de ruimte te geven, daarmee meteen haar benen ook uit elkaar duwend. Ik pak het scheermesje en de schuim. Voor me zie ik een mooi driehoekje beharing, met daaronder verborgen een kort klein gleufje. Ik neem wat schuim in m’n hand en zeep haar goed in. Met glinsterende ogen kijkt ze naar beneden hoe haar driehoekje ingezeept wordt en naar m’n pik die langzaam steeds harder wordt. Rustig haal ik de eerste laag haren weg. Na een paar minuten veeg ik de schuimrestjes weg en een bijna haarloos kutje is het resultaat. Een supergeil kort gleufje waarvan de schaamlippen elkaar bijna raken zit voor me. Ik ben ondertussen op volle oorlogssterkte beland. M’n lul staat keihard recht omboog, met m’n eikel als kloppen hart er bovenop. 22 cm hard vlees. En een meisje dat er verwonderd maar ook verlekkert naar kijkt.
Een tweede beetje schuim wordt verdeeld over het bijna kale heuveltje. Voor de tweede keer gaat het vlijmscherpe mes over haar heuvel, langs beide schaamlippen en tot bij haar anus om de laatste restjes ook weg te krijgen. Met een beetje ijskoud water spoel ik de restjes weg. ‘En ? wat vind je er van’ vraag ik. ‘Jij vind het wel geil zo te zien’ zegt ze’ Je hebt een enorme paal gekregen. EN ja, het is wel een geil gezicht. Nu hoef ik ook geen string aan soms, zie je toch niet dat er niks onder zit, want je ziet geen haar’, zegt ze terwijl ze een knipoogje trekt. Ik breng m’n mond langzaam nar de hare en zijn komt dichter bij de mijne. Een ruige tongzoen is het gevolg. Ik pak haar bij haar heupen en trek haar naar me toe. Onze buiken raken elkaar. Ze zit nu net iets hoger dan waar mijn eikel zit te kloppen. Langzaam laat ik haar iets zakken. Totdat mijn harde eikel tussen haar schaamlippen zit. Ze merkt het en kijkt me even diep in de ogen. Ondertussen breng ik met een hand mijn dikke eikel naar het begin van haar kutje. Op het moment dat ze voelt dat m’n eikel voor haar ingang zit laat ze zichzelf een stukje zakken Te weinig om m’n eikel in haar te laten glijden, maar genoeg om m’n harde paal op z’n plaats te laten zitten. Ze glimlacht weer, en langzaam laat ze zich verder zakken. Langzaam maar zeker glijdt mijn harde lul haar strakke kutje in. Stukje bij beetje, tot ik haar baarmoedermond voel. Met gesloten ogen zit ze op me. Ik ga achterover liggen en druk haar iets naar achter. Haar nauwe grotje klemt zich om mijn paal. Langzaam gaat ze weer omhoog en ik kijk toe hoe m’n paal uit dat gladgeschoren kutje tevoorschijn komt. Dan begint ze langzaam te versnellen. Ik heb maar een paar bewegingen nodig om tot het maximum te komen. Terwijl ze me nu als een volleerd amazone zit te berijden blijft ze me aankijken. Een geile glinstering in haar ogen verraadt dat ze tegen een hoogtepunt aan zit. Ik voel het in me lul als haar kutje ineens samenknijpt. Op dat moment beweegt ze naar beneden en perst me in haar. Ik kan me niet meer langer inhouden en met een extra duw van mij diep in haar spuit ik m’n warme zaad in haar kutje. Een lange dikke straal voel ik door m’n eikel omhoog gepompt worden en met kracht in haar spuiten.
Zeker 5 minuten zitten we zo verstrengeld in elkaar na te genieten. Het zaad loopt ondertussen, vermengd met haar sap langs m’n balzak. Ik kijk naar haar gladde kutje en glimlach. ‘Lekker he’ zegt ze. Ze moest eens weten.
Wordt vervolgd.