Spannendverhaaltje.nl

Dol dwaze dagen

-
21-08-2010
Ik werk in het centrum van de stad en tijdens mijn middagpauze loop ik regelmatig
even de Bijenkorf binnen. Hoewel ik zelf 39 jaar ben, vind ik het vooral leuk om
naar wat oudere dames te kijken. En bij de bijenkorf wordt je wat dat betreft op
je wenken verdient. Er lopen veel, vaak wat chiquere dames op leeftijd rond die hun hun best hebben
gedaan om er goed uit te zien.
Jaarlijks heeft de bijenkorf een soort uitverkoop. Ze noemen dat de dol dwaze dagen.
Gedurende drie dagen hebben ze dan tal van aanbiedingen en is het enorm druk bij
in het warenhuis.
Tijdens de eerste dag van deze dol dwaze dagen liep ik tijdens mijn pauze de bijenkorf binnen.
Het zag er zwart van mensen die op zoek waren naar een leuke aanbieding.
Op een gegeven moment kwam ik bij een bak waar allerlei kledingstukken in lagen die voor stuntprijzen van de hand gingen.
Rondom de bak stonden misschien wel dertig mensen elkaar te verdringen en in de
bak te graaien. Mijn oog viel op een chamante dame, van een jaar of vijftig die ik helaas
alleen van de achterzijde kon bewonderen. Ze had grijs halflang haar met een blonde strepen
erdoor. Ze droeg zwarte laarzen, een mooie zwarte kanten rok en zwarte panty's. Verder droeg
ze een kort jasje.
Ik besloot een gokje te wagen en ging schuin achter haar staan. Over haar schouder heen keek
ik mee in de bak en terwijl ik voorover boog, raakte ik heel voorzichtig haar rokje aan.
Ze reageerde niet omdat ze volop geconcentreerd in de bak aan het zoeken was. Ik probeerde
het een tweede keer. Mijn hand ging weer richting haar rokje en snel kneep ik even in haar linkerbil.
Nu reageerde ze wel, ze keek meteen mijn richting uit, maar ik keek strak vooruit naar de bak en deed of
ik van niks wist. We gingen beide voor met zoeken en na ongeveer een halve minuut, deed ik een stap
terug, ging achter haar staan en kneep met mijn handen vol in haar billen. Meteen sprong ze rechtop
en bleef als versteend staan. Ik fluisterde in haar oor: Als je het lekker vind kun je meer krijgen, volg me maar.
Het hart klopte in mijn keel, zou ze meegaan. Ik liep naar de roltrop en keek naar haar. Ik zag een lichte
aarzeling in haar ogen. Maar toch ze kwam mijn kant uit. Ik ging de roltrop af en ze ging met me mee naar beneden.
Eenmaal beneden pakte ik haar hand en snel baande we ons een weg door de mensenmassa.
We kwamen bij de boekenafdeling en bleven achter een rek boeken even staan. Ineens zag ik een gordijn
naar een andere afdeling. Tijdens de normale weken, is hier altijd een soort koopjesmarkt maar nu was het gordijn dicht. Ik schoof het gordijn voorzichtig open en trok de dame mee naar binnen. In de ruimte achter het gordijn was nu een soort magazijn waar overal stonden kledingrekken stonden. We liepen helemaal achterdoor en ondertussen vroeg ik naar haar naam.
Ik heet Anja zei ze, ik heet Rob zei ik. Mag ik vragen hoe oud je bent. Gok maar zei ze. Ik zei 50, ze glimlachte
och jongen, dank je voor het compliment maar ik ben al 57 ! Toen we bij het laatste
rek kwamen, pakte ik haar vast en begon haar te zoenen. Voorzichtig duwde ik mijn tong bij haar naar binnen en zij reageerde meteen fel en gaf me een tongzoen terug. Ondertussen deed ik haar jasje uit en knoopte haar blouse los. Met mijn handen kneedde ik haar zachte volle rijpe borsten door haar zwarte bhtje heen. Ook Anja liet zich niet onbetuigd en begon aan mijn broek te trekken. Ze maakte mijn broek los en pakte met haar hand mijn inmiddels keiharde paal uit mijn broek. Vrijwel onmiddelijk rukte ze zich los uit onze tongzoen en ging ze in een vloeiende beweging door haar knieen. Ze pakte mijn keiharde pik in haar mond en begon me heerlijk te pijpen.
Ze slokte mijn pik helemaal bij haar naar binnen en ik had het niet meer. Ik stond op springen en kwam bijna klaar....
Stop zei ik, ik wil je neuken teef. Anja stopte onmiddelijk en zei. Ok kom maar op eens kijken of je er wat van kunt. Ze draaide zich met haar rug naar me toe, deed haar armen omhoog en zocht steun in een kledingrek.
Snel maakte ik haar rok los en stroopte haar pantys af. Omdat het me niet snel genoeg ging
scheurde ik haar slipje van haar kont. Anja zei niks maar wachtte geduldig. Ik ging nu achter haar staan, deed
haar bennen uit elkaar en naaide haar keihard van achteren. De rijpe deerne was kletsnat. Ze kreunde hard en beet in een kledingstuk om niet te hard te schreeuwen zodat het gehoord werd in de winkel.
Ik voerde mijn tempo op en onderwijl gaf ik haar klapjes op haar billen en spoorde haar aan. Het was heerlijk om haar zo te naaien. Na enkele stoten kwam ze klaaaaaaaaaaaar aaaaaaaaaahhhhhhhhhhh. Ook ik hield het niet meer en spoot mijn warme zaad in haar rijpe grot oooooooooooooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhh
Daarna trok ik mijn pik uit haar gleuf en veegde Anja met haar kapotgescheurde slipje haar kut snel schoon.
We fatsoeneerde onze kleren en Anja liep weg. Toen ze ongeveer tien meter weg was, draaide zich om en liep naar me terug. Hier dit is voor jou, als een aandenken. Ze duwde mij haar slipje in mijn hand, helemaal nat van onze sappen.
Ze gaf me nog een vluchtige keus en verdween achter het gordijn.
Ik liep naar het restaurant om even een kopje koffie drinken, alvorens weer terug te gaan naar mijn werk.
Een week later keek ik toevallig naar de lokale omroep. In een speciale reportage werd de nieuwe burgemeester voorgesteld. Ik wist niet wat ik zag maar, naast hem stond Anja! Het bleek dat zij de vrouw van de nieuwe burgemeester is. De verslaggever vroeg haar of ze iets wist van de stad. Jawel zei ze het is een mooie groene stad en je kunt er heerlijk winkelen, zo kom ik altijd graag bij de bijenkorf....
Voor een vervolg mail naar robbiev123@hotmail.com






Aantal keer gelezen:
150
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)