Eindelijk vakantietijd en een mooie gelegenheid om eindelijk es een keertje er zelf op uit te trekken. De eerst week zouden mijn vriendin en ik apart gaan en de tweede week zouden we elkaar in zuid frankrijk treffen. Ik vond een leuke kleine camping in het zuiden en al snel zat ik gzellig onder de parasol voor mijn tentje. Naast mij zaten een viertal jonge fransosen die zicht nogal luidruchtig zich gedroegen. Nou ben ik zelf ook jong geweest dus liet ik ze maar een beetje hun gang gaan. Op gegeven moment hoorde ik dat ze aan het voetballen waren. Ik stond op om langs mijn tent te gluren. Lang groot slank en geen greintje vet eraan. Dat ik naar hun aan het kijken was viel hen ook op want al snel vloog de bal op mijn gebied.
"Excusez moi…." zei de jongeman aan wie ik de bal terug gaf en glimlachte. "Geeft niets…" zei ik als ongewild mijn oog op de enorme bungelende worst in zijn wijde bermuda viel. Wow die had een grote, dacht ik nog.
De nacht viel en volgens de campingregels moest het om 12 uur stil zijn op de camping. Nou was ik toch wel een beetje moe van de reis dus lag ik er al vroeg in. Ik werd wakker van gekreun en gelach van mijn buren.
"Hey….. kan het wat rustiger?…." riep ik een beetje geiiriteerd. En mijn opmerking deed de jongens ook even het zwijgen opleggen maar een paar minuten later begon het gelach vanuit hun tent alweer.
"Ja nou zeg! Is het nou genoeg!" riep ik en kroop mijn tent uit en ging voor de grote tent staan waar het gelach vandaan kwam.
"Hi hi hi hi what?…" hoorde ik lachend vanuit de tent in gebroken engels. Ik opende de rits en zag tot mijn verbazing de vier jongens spiernaakt in de grote slaapcabine liggen!
Twee jongens waren in een standje 69 elkaar aan het pijpen. De andere twee keken me met glimmende ogen aan en staken hun handen uit.
"Kom….. binnen….." fluisterden ze. Gefascineerd staarde ik naar het pijpende stel als ik mijn hand vastgepakt voelde worden en ik met zachte dwang naar binnen getrokken werd.
Langzaam sloot een van de jongens de rits achter me terwijl de andere jongen plaats voor me maakte.
"You like?….." zei hij zachtjes als hij naar de twee pijpers Franscois en Alain keek. Beiden waren driftig bezig om elkaar zo stevig mogelijk in de mond te neuken. Hun jonge strakke spieren spanden zich aan in het zachte licht van de schijnwerper.
"Uuuh…. eeeh….." zei ik een beetje verlegen als ik omlaag keek en zag hoe Jean zijn slanke vingers over de inmiddels opgezwollen bobbel in mijn broekje streelde.
"Hmmmmm looks good hmmmm….." zei hij. Hij lachte als hij zag dat ik naar zijn enorme opgezwollen jonge paal staarde. Ze wisten niet dat ik al maanden geen sex meer had gehad. Ik had nog nooit aan een pik gelikt of gezogen. En nu bevond ik mij in een tent met vier schitterende jonge franse pikken! Dit was de kans om te proberen! Ik glimlachte als ik zijn hand in mijn nek voelde glijden en Jean mijn langzaam omlaag duwde naar zijn paal.
"Non…. non….." fluisterde ik een beetje zogenaamd tegenstribbelend maar ik gehoorzaamde. Ik had mijn mond al open als ik de hete pik in mijn mond voelde glijden en ik de voorgeil van deze franse boy voelde.
"Aaaarch… cest bon!!!….aaah…" kreunde de jongens als mijn lippen zich om zijn snikkel sloten en ik zijn pik op mijn tong voelde kloppen.
"Hmmmp hmmp hmmp….." kreunde ik als ik nu voelde hoe Pierre achter mij, mijn broekje omlaag aan het trekken was om zo mijn lul de vrijheid te geven. Al pijpend hielp ik hem een beetje zodat ik nu wijdbeens in een hondjesstandje mij kon concentreren op de lul in mijn mond. Ronduit heerlijk geil was dit! Ik was een beetje bang dat ik af zou knappen op dit homo gedoe maar het was heerlijk! Zeker toen ik de vingers van Pierre aan mijn lul voelde om de voorhuid over mijn snikkel te trekken.
"Arcchh…!…" kreunde ik als ik even Jeans lul uit mijn mond liet glijden en onder me door keek en zag hoe Pierre mijn lul op volle oorlogsterkte aan het trekken was.
"Allez……" gebood Jean me aan om hem weer te pijpen. Ik keek opzij en zag dat Francois op zijn buik lag, een kussen onder zijn onderlichaam en Alain zijn glimmende pik in zijn anus had geperst en nu voorzichtig heen en weer ging. De ogen van Jean rolden op en neer ten teken dat hij de zevende hemel ingeneukt werd!
Onmiddellijk dook ik gemotiveerd op de paal van Jean en propte de paal zo diep mogelijk in mijn mond en zoog keihard.
"Oooooh ai!! ooooh….." gilde de jongen als ik oook nog eens een van zijn tepels tussen mijn vingers nam en erin kneep. Dat maakte hem zo hitsig dat hij me bij de haren greep en me supersnel en hard in mijn mondje begon te naaien!
"Aaaaah si….. oui!!! yes!!!…" kreunde hij. Ik kon niets anders doen dan me proberen staande te houden en niet om te vallen. Maar Pierre hielp me door zich tussen mijn benen te knielen en zijn lul tussen mijn dijbenen te doen en me tegelijkertijd vanachteren af te trekken.
Mijn ballen begonnen ontzettend te jeuken en ik stond op spuiten als ik de vingertoppen van Pierre's vingers over mijn spuitgaatje voelde glijden. Dat merkte Pierre ook een brabbelde wat in het Frans zodat de jongens stopten en me op de rug lieten liggen. Geheel overgelaten aan hun hete passie keek ik de jongens aan.
"Do you want to come?….." zeiden ze en ik knikte zodat de twee boys nu aan aan weerszijden aan mijn lul begonnen te likken.
"Ooooh yes I am coming!!….." kreunde ik. Meteen sloten er twee handjes om mijn lul en zag ik hoe ze mijn lul op mijn gezicht richtten.
"Ooooh ik kom!!! ooooh!" gilde ik en zag hoe ik vier mooie dikke stralen sperma op mijn buikje pompte, de rest blubberde uit mijn snikkel op mijn onderbuik en glimlachend keken de twee me aan.
"Hmmmm very good very good hmmm……" Het was Pierre die zijn mond om mijn klaargekomen pik sloot en de resten uit mijn buis zoog. Jean nam een klein likje en proefde het sperma. vervolgens begon de geile boy al het sperma van mijn buik op te slurpen en keek me aan. Ik knikte als ik voelde wat er ging komen. Ik opende mijn mond als hij boven me ging hangen en in lange dikke slierten mijn eigen sperma in mijn mondje liet glijden!
"Hmmp hmmp hmmp!…oooh hmmp hmmp…." we tongden nadat ik een enorme lading van mijn eigen romige sap had doorgeslikt en ik zijn vingers over mijn lichaam voelde strelen.
"Do you want more?……" fluisterde hij zacht en ik knikte. Hij gebood Pierre aan de andere kant te knielen en terwijl de twee boys elkaar een beetje tongden zaten ze zichzelf hard af te trekken.
"oooh wow….." kreunde ik "twee pikken, twee jonge harde jongenspikken hmmm oooh geef me je sperma…" kreunde ik geil als ik met mijn ballen speelde en mijn lul over de binnenkant van mijn onderarm bereed.
"Aaaah je joui!! I come now!…" gilde er een als hij zijn snikkel op mijn open mond richtte en ik schrok van de enorme spuitkracht en hoeveelheid aan sperma van deze jonge franse god!
"I come too!!!! aaaahhh!" hoorde ik als ik van beiden kanten een regen van sperma in mijn mond voelde spuiten. Ik slikte en slikte en slikte. Bitter, zout…. droge afdronk! Dik stroop dat ik met moeite door kon slikken en tussentijds moest ik likken en zuigen om alles eruit te halen wat er in hun franse teelballen zat! Heerlijk!!!!!
"Fantastique! aaaarch…." hoorde ik Pierre kreunden als de beiden boys elkaar begonnen te tongen en ik recht in de twee ogen van hun halslappe bungelende jongenspikken staarde. Ik keek opzij en zag dat het andere stelletje van positie had geruild en ze nog steeds driftig aan het kontneuken waren.
Dit was slechts het begin van een hete nacht!!
Voor een vervolg reacties aan auteur middels onderstaande link en vergeet de titel niet te vermelden.