Ik moest diep in de computer graven voordat ik haar file te pakken had, Tineke De Bruin hmmm. Deze blonde roodharige schone van ergens in dertig had ik al een tijdje niet meer gezien.
"Dat klopt dokter maar ik heb ook altijd goed gesport en zo…"
"Wat kan ik voor je doen?…."
"Nou dokter… eh de laatste tijd heb ik last van wat buikloop en eh…. nou ja… eh het jeukt gewoon verschrikkelijk…." zei ze.
"Hmmmm dus je krabt eraan? Het kan zijn dat je wat last heb van aambeien, laten we er maar even naar kijken." stelde ik voor en wees haar naar de wachtkamer.
"Kleed je maar uit Tineke…. ik kom er zo aan…." Eern paar minuten later kwam ik binnen, daar stond de jonge vrouw in haar bloesje en een zwarte G string. Ik moest er even van slikken, ik mag dan wel gyneacoloog zijn maar dat neemt niet weg dat ik geen man van vlees en bloed ben. "Denk aan je werk, denk aan je werk, het is gewoon werk…." zei ik tegen mezelf.
"Als je even voorover wilt buigen over de onderzoekstafel heen dan kijk ik even Tineke…." wat ze dus deed waardoor ik dus nu haar nagenoeg perfecte kont zag, diep in haar bilspleet liep de oh zo supergeile string.
Ik pakte een paar latex handschoenen en boog me naar Tinekes billen toe. "Okee Tineke ik trek je string nu een beetje opzij dat ik er naar kan kijken okee?…" zei ik, ik begon te zweten van opwinding.
"Okee dokter…." zei de jonge vrouw afwachtend. Ik trok het dunnen stuke stof opzij en daar verscheen de mooie rose anus van de vrouw. Zo mooi had ik ze zelden gezien. Ze slaakte een zucht als ik met mijn wijsvinger even op de rand duwde.
"Doet dat pijn Tineke?….." vroeg ik.
"Eh nee…… maar het jeukt zo…." zeurde ze een beetje.
"Okee dan Tineke, ik neem wat vaseline en zal even aan de binnenkant gaan voelen, dit kan wat onplezierig aanvoelen, maar probeer je te ontspannen okee?…."
"Eh ja eh dokter……" zei de jonge vrouw. En langzaam duwde ik tegen haar kringspier aan en verwachtte een hoop weerstand maar in plaats daarvan opende het kontgaatje van deze patiente zich zo soepel en makkelijk dat mijn vinger bijna naar binnen gezogen werd.
"Hijg…. gaat het nog Tineke?…" zei ik hijgend.
"Eh ja dokter……" zei ze heel kalm. Deze bitch was het volgens mij gewend om tijdens het vrijen aan anale sex te doen, dit kontje was zo getrained, het kon niet anders. Ik draaide onderzoekend in het rond om uitstulpingkjes te vinden maar vond niets.
"Nou Tineke, ik kan niets ongewoons voelens aan de binnenkant…." zei en wilde me terug trekken.
"Eh misschien zit het dieperrrrr eh verder achterin…." bespeurde ik daar een zwoele kreun?
"Eh Tineke…. een vraagje, tijdens het vrijen, doe je dan aan anale sex?"
"Meestal wel…. eigenlijk alleen maar anaal want ik slik de pil niet en ik wil geen risico's nemen dus…"
"Ja maar als het anaal gaat, gebruiken jullie dan een condoom?…."
"Nee dokter…." zei ze simpel als ik mijn vinger eruit had getrokken en haar roosje zich sloot.
"Kleed je maar weer aan Tineke…. eh ik zal je een anti biotica kuurtje voorschrijven… en kom over een paar weken terug okee? Als dat niet helpt dan moeten we misschien een darmspoelinkje overwegen.
"Oh nee dokter, geen darmspoeling, ik wil geen slang in mijn kont hebben hoor….." zei ze ongerust.
"Kalm aan maar Tineke, ik heb er goed vertrouwen in dat de kuur helpt." Maar ik wilde haar dolgraag weer terug zien, en dat kontje mijn hemel oooh die wilde ik nog zeker een keertje penetreren! Dus ik schreef een nep-recept uit zodat het voor haar leek alsof ze anti biotica aan het innemen was maar in plaats daarvan slikte ze gewoon nep-pillen.
"Nou eh dokter dank u wel en tot over een paar daagjes…." ze schudde me stevig de hand.
De rest van die dag zat ik alleen maar aan die heerlijke kont, die strakke billen van Tineke te denken. Eenmaal thuis onder de douche kon ik het niet nalaten om de hand aan mezelf te slaan en me stevig bij het beeld van Tineke me af te trekken en een warme lading zaad te sproeien.
De praktijk was eigenlijk gesloten die dag maar ik wilde graag voor Tineke een uitzondering maken, bovendien zouden we dan ook niet gestoord worden.
Ik opende de deur voor haar als ze in een wolk van parfum langs me liep. Ze had een rok en bloes aan en een paar zwarte hoge laarzen.
"Okee Tineke, ga zitten, hoe is het nu met je?…"
"Nou dokter het is minder geworden voor even maar sinds gisteren is het weer erger geworden….."
"Sex gehad?…." vroeg ik.
"Nee, vanaf mijn laatste bezoekje niet meer…." zuchtte ze, het viel me op dat Tineke ook op haar stoel heen en weer draaide, van ongedurigheid ongetwijfeld.
"Okee laten we dan maar weer een kijkje nemen.." zei ik en ze stond op, ditmaal bleef ik staan kijken hoe deze roodharige babe haar rokje losmaakte en me daarbij aan keek. Tergend traag bijna haast alsof ze het erom deed. Ze keek me aan als ze uit zichzelf over de tafel heen boog en haar benen wat spreidde, ze had haar laarzen zelfs nog aan. Oooh die zwarte string! Ik kwam dichterbij en uit zichzelf trok Tineke de string al opzij.
"Ziet u wat dokter?.. hmm?…" zei ze.
Ik duwde mijn vinger naar binnen, in alle opwinding vergat ik een latex handschoen aan te trekken.
"ooooh…." zei ze plots als ze mijn warme vinger naar binnen voelde glijden. "u vergeet uw handschoentjes…" zei ze.
"Oh ja maar dat is niet erg Tineke….." zei ik snel als ik haar nauwe soepele vlees om mijn vinger voelde zuigen. Ditmaal begon ik in plaats van een cirkelvormige beweging te maken, juist een neukende beweging te maken, langzaam in en uit de anus van Tineke.
"Doet dit pijn Tineke?……" zei ik hijgend.
"Eh hijg nee … dokter nee…. hijg….." ik ging door nu wat sneller zodat ik haar eigenlijk nu met mijn vinger aan het kontvingeren was. Ik zag hoe Tineke haar benen wat meer spreidde zodat ik mijn vinger nog dieper erin kon duwen en ze kreunde zachtjes.
"Arch….. nee dit is niet pijnlijk hoor…. arccch…." zei de jonge roodharige babe.
"Eh misschien als ik er een tweede vinger bij doe dan kan ik beter voelen….." zei ik transpirerend van opwinding. Ze keek om.
"Ja dokter misschien is dat beter……" en keek weer voor zich uit. Leunend naast haar tegen de tafel aan duwde ik met de andere hand haar bilhelften een beetje van elkaar en duwde een tweede vinger tegen haar kringspier waarna die evenzo gemakkelijk naar binnen gleed en ik nu Tineke met twee vingers aan het vingers was.
"Arch… aaach….." hoorde ik Tineke plots kreunen en ik schrok als ik plots haar vingertoppen over de harde bobbel in mijn broek voelde strelen.
"Dokter…. mischien al u die vinger erin duwt dan kunt u dieper voelen………" ze had me door maar gelukkig was ze niet boos, deze vrouw was er botergeil van geworden van dit anale onderzoekje! Ik liet mijn broek zakken en stond achter haar, mijn pik was al knoertehard en ik trok de voorhuid ver naar achteren zodat mijn paal maximale grootte had en duwde mijn glimmende snikkel tegen de rose anus van Tineke waarop ze diep kreunde.
"Oooh ja duw hem erin dokter ooh jaach!.." kreunde ze als ze me hielp door de string opzij te houden.
"Oooh God Tineke!….." kreunde ik als mijn snikkel soepel in de superstrakke nauwe aars gleed van Tineke en ik nu haar met lange halen begon te neuken.
"Oooh oooh dokter die vinger is nog groter dan die van mijn vriend aaaarch… urch……!" steunend op de tafel ragde ik mijn hamer nu met volle halen in haar endeldarmen, dit was zo lekker!!!!
"Ooh Tineke hmmmmm heb je nog jeuk?…." zei ik.
"Nee dokter…. dit is de juiste medicijn die ik altijd nodig had gehad hmmmmm de juiste grootte hmmmm….. die van mijn vriendje was gewoon niet groot genoeg arch ooh rammen beuken neuken oh jachh!…" stamde de roodharige schat onder me, haar nagels in het leer van mijn onderzoekstafel borend!
"Njah njah njah hmm misschien heb je gelijk Tineke arch hmmmm maar ik denk dat je nog wat extra medicijn nodig hebt om de binnenkant van je darmen goed te spoelen….arch…" kreunde ik als ik stevig mijn onderlichaam tegen haar gespierde billen aan kaatste.
"Njach oh jaaach geef het me, toe dan… geef het me spuit mijn darmen maar helemaal onder met je medicijn oooh spuit dan? oh ja? oh ja? ooooh ik ben zo geil nou oooh…." kreunde Tineke onder me!
Ik trok mijn lul nu even helemaal uit haar heerlijke kontschacht en Tineke keek me smachtend aan.
"Ooh toe? stop je pik er weer in oooh….." kreunde Tineke. Maar in plaats daarvan duwde ik mijn pik zo ineens tussen haar schaamlippen in haar neukgleuf waarop ze schrok en gilde.
"Neeee! alsjeblieft niet in mijn poesje, anders wordt ik zwanger!… nee stop stop stop!…."
"ssssh sssht Tineke…." kalmeerde ik haar "Je hoeft niet bang te zijn… zo snel wordt je niet zwanger hoor…." zei ik als smoes en scheen haar te kalmeren, het werkte zo goed dat ze er van begon te genieten, dat ik haar nu in haar neukschacht aan het naaien was.
"Ooooh ik ben zo nat en geil dokter oooh….. neuk me dan….. jaaach dieper ooh dieper ooooh wat is dit lang geleden dat ik hierin geneukt ben oooh…." stamelde ze. "Arch… ooh ik voel je zo diep in me!"
"Hijg hijg hijg…. misschien ligt het daar wel aan Tineke dat je zolang niet in je poesje geneukt bent arch hmmm ooh mijn god wat ben je strak schatje ooh Tineke!…" kreunde ik als ik me voorover boog en haar nek zoende. De vrouw keek om, vol passie.
"Sneller, harder, doe het alsjeblieft….. neuk me alsof ik je vriendin ben….." kreunde ze.
"Ik heb geen vriendin Tineke…… wil jij mijn vriendin worden?….hmmmm njah njah njah!"
"Oh ja… oh zeker….. zeker weten arch arch!" en ineens knepen haar schaamwanden zich samen ten teken dat ze klaarkwam, hierdoor voelde ze nog nauwer aan dan haar aars! En ik hield het ook niet meer.
"MirjaAAAAAAAm aaaaAAAh!' gilde ik als ik diep in haar baarmoeder klaar kwam en haar met mijn dikke stralen sperma begon vol te pompen!
"Ooooh je komt in mij!!! Oooooh nee! Ooh ik kom!! ik Kom!!!" gilde Tineke onder me en schokkend kwam ze klaar. Ik trok mijn lul eruit en wreef mijn eikel schoon over haar rose kontgaatje. Bevredigd lag Tineke uit te hijgen op de tafel en keek me een beetje beschuldigend aan van: je bent in mij gekomen, nou wordt ik zwanger van jou. Maar direct daarna verscheen een glimlachje.
"Dit was ongelofelijk…… zucht…" fluisterde ze. Ik boog me nu over haar been en legde mijn lul in haar bilspleet waarop ze haar billen samenkneep zodat het aanvoelde alsof ze me met haar hand aan het aftrekken was. Zo molk ze nog een paar stroperige druppels uit mijn eikel in haar bilspleet!
"Wanneer moet ik weer terug komen voor een afspraak ….. dokter?…." zei ze glimlachend als ik haar hals kustte.
"Nou? Wat denk je ervan om de behandeling zometeen bij mij thuis voort te zetten?" We kwamen omhoog en de halfnaakte Tineke drukte haar athletische lichaam tegen me aan.
"Hmmmm dat lijkt me een heerlijk idee.." en kustte me, ze opende haar mond en mijn tong gleed naar binnen en hard, keihard zoog ze aan mijn tong, met zoveel kracht dat het gewoon akleig pijn deed! Wat een demonstratie, zeg maar voorrproefje van haar zuigkracht!!! nadat we ons aangekleed hadden reed ze achter me aan, naar mijn huis……
Vervolg op verzoek.