Spannendverhaaltje.nl

Banco, het vervolg

-
21-08-2010
Beiden waren we vrij vandaag, dus wat was er leuker dan na onze 1e ontmoeting eens een stukje verder te gaan. Om 11 uur belde ik aan, we dronken koffie op het balkon, het weer was mooi, om niet te zeggen warm.
Marijke had in de tussentijd zelf wat spulletjes gekocht, die ze tevoorschijn haalde. He, wat leuk, een hele zak met van die miniwasknijpers, waar je normaal gesproken kaarten mee aan een lijn hangt, een mooie halsband, met kettingen waaraan pols en enkelboeien zaten, een blinddoek, en een pesapparaat.

Ik complimenteerde haar met deze spulletjes, die moeten we maar eens even gaan proberen, naar binnen jij, uitkleden. Een begin van een glimlach kwam op haar gezicht, ze had er zin in.

Naakt zat ze voor me, haar handen netjes in haar nek, wat bood ze zo toch weer een mooie aanblik, haar benen iets uitelkaar, zodat haar kutje goed te zien was, eerst maar eens die halsband om, de kettingen los, polsboeien om, enkelboeien, en op je rug op de tafel. Door de ogen van de boeien nu een kort touw, waarmee ik haar eaglespread vastbond, aan de poten.Machteloos lag ze nu voor me, tijd om de knijpertjes eens te gebruiken. De eerste kwamen rondom haar tepels, 6 kon ik er hier kwijt, ze heeft van die lekkere kleine tepeltjes, de puntjes liet ik vrij voor wat anders, langzaam werke ik omlaag, om tenslotte bij haar kutje aan te komen. Waarschijnlijk zal het een eufenisme zijn, maar deze was nat, zo nat dat het me niet lukte om de kleine knijpertjes erop te krijgen, wat jammer.

Jammer voor marijke dan, want in mijn tas zat ook een pak wasknijpers, van die houten, deze hadden aanmerkelijk minder moeite, ik kreeg er in totaal 20 op haar schaamlippen, ging verder met de miniknijpers op haar dijbenen, langaam omlaag.

God, was was het warm zeg, is even bijkomen van al die inspanningen, ik pakte een stoel, en ging dit kunstwerk eens rustig bekijken, het leek wel een stilleven, maar toch miste ik nog wat. Ja, op haar tepelpunten plaatste ik een paar klemmetjes, van die milde, die met een schroefje aan te draaien zijn tot gemene krengen, is zien hoeveel ze kon verdragen. Hm, niet slecht, ik had ze al driekwart dichtgedraaid, voordat ze echt begon te kreunen, voorlopig genoeg dus, ze moesten nog een tijdje blijven zitten tenslotte.

Tijd voor wat anders nu, het leuke van klemmetjes is altijd het erafhalen, voelen hoe je bloedstroom weer op gang komt. Dat erafhalen kan natuurlijk op verschillende manieren, gewoon voorzichtig met je vingers, een voor een, maar leuker is het natuurlijk om dit met een zweepje te doen. Is zien, welke zou ik hiervoor gebruiken, het paardrijzweepje, of de strengenzweep.

Met het paardrijzweepje zou ik ze er een voor een moeten afslaan, met de strengenzweep zouden er meer tegelijk afgaan. Ik vertelde al dat het warm was , geloof ik, dus veel inspanning is dan niet goed, de strokenzweep dus.Bij sommige klappen verdwenen er 2 klemmetjes, soms 3 en af en toe zelfs 4 of 5, de tintelingen gierden door Marijke haar lijf.

Ontwijken kon ze de klappen door haar bondage echter niet, dus lijdzaam onderging ze het, af en toe zag ik haar gezicht vertrekken, een tand die op een lip beet, een heerlijk gezicht. Ook de geluiden die ze maakte, het gekreun, genieten dus.

Alle knijpers waren er nu af, alleen haar tepelklemmen zaten nog op, deze draaide ik nog een slag vaster. Een ijsblokje bracht haar voorkant wat verkoeling, langzaam langs de striemen gaand,een spoor van waterdruppels achterlatend.

Haar voorkant had voorlopig genoeg aandacht gehad, tijd voor de andere kant, das zo leuk bij slavinnetjes, de voorkant is bol, de achterkant plat.De touwen losgemaakt, moest ze zich omdraaien, de touwen weer vastgezet, ongemakkelijk lag ze nu , haar billen ter beschikking gevend, heerlijk gezicht, de benen wijd uitelkaar. Haar glinsterende kutje gaf mij ongevraagd antwoord op wat ze er tot nu toe van vond, is even voelen, 2 vingers gleden makkelijk naar binnen, het kom hier gebaar makend waren een reden om haar een luid gekreun te ontlokken. Bibberend lag ze tegen haar orgasme te vechten, ze wist dat nog niet was toegestaan. Het lukte haar, het lukte haar, nee, hevig schokkend, even dacht ik dat ze de touwen zou breken, kwam het.

Streng sprak ik haar toe, dat dit toch niet de bedoeling was, dat straf nu zeker op zijn plaats was. Wat kon ze anders doen dan dit te beamen. Uit 2 delen zou deze bestaan, te beginnen met het rietje, 10 striemen, zonder genade. Om het iets makkelijker te maken deed ik haar een balletje in haar mond, zodat niet de hele buurt hoefde mee te genieten van haar geschreeuw. Langzaam opbouwend naar de 1e striem aaide ik haar billen, onverwachts een harde tik gevend met mijn hand, Weer verder nu, maar nu met de riet aaiend, zette ze zich schrap, op deze manier een geweldig mikpunt gevend. De 1e striem kwam tevoorschijn, bij de 4e werden haar ogen vochtig, bij de 9e gingen haar vingers gekruisd.Je weet wat ik gezegd heb slavin, 10 zonder genade, ze knikte, lag lijdzaam af te wachten op de laatste klap, deze kwam , hard, en onverwacht.

Een mooi gezicht, horizontaal, vertikaal, diagonaal, mijn broek begon zich te roeren. In de houding waarin ze nu lag, kon ze daar vast wel verbetering in brengen, dus het balletje uit haar mond, stond ik met mijn broek omlaag voor haar, aanwijzingen gevend wat ze met haar tong moest doen. Veel aanwijzingen had ze niet nodig, ze deed het gewoon geweldig, het liefst schreef ik nu dat ik haar hele gezicht onderspoot, maar voor de veiligheid verdween alles in een rubber zakje.

Deel 2 van je straf heb je nog tegoed, het pes-apparaat werd voorzien van een verse 9 volt batterij.

Word vervolgd
Aantal keer gelezen:
252
Beoordeel dit verhaal:
(10 beoordelingen)