Vervolg op Anandi de internetslaaf (part 1)
Daar lag ze dan op een bed in een hotelkamer, vastgebonden aan enkels en polsen. Met haar kont de lucht in, haar lichaam geolied in zonnebloemolie en op elke tepel een tepelklem. Ze lag nog steeds met haar gezicht in het kussen, de pijn van de klemmen te verbijten, want de voor haar onbekende man had erger beloofd als ze ook maar een teken van pijn liet merken. Je hebt angst van wat komen gaat, maar vind dit ook bloedgeil. Je voelt je lichaam glibberen tussen de handen van de man, die zich tot dan toe Tommy noemde.
Met één hand glij ik nu over je rug naar beneden, de vingertoppen glijden door naar beneden, cirkelen een paar keer over je sterretje. Dit voelt wel lekker, het is een erogene zone die je nog niet eerder hebt laten beroeren. Dan schieten mijn vingers plotseling verder naar beneden. Ruw duw ik twee vingers tot diep in je geile kut, een kreun ontsnapt van je lippen. Het gaat makkelijk, en dat komt niet alleen door de olie. Nu stop ik er een derde vinger bij, terwijl ik pompende bewegingen blijf maken. Met de vingertoppen schuur ik langs dat ruwe plekje in je kut wat ik al snel heb gevonden. Voor het eerst voel je nu wat de g-spot is en het zet werkelijk je sluizen open. Je geile kut wordt door en door nat.
Mijn andere hand blijft onder je lichaam graaien naar die kleine parmantige tietjes van je. Af en toe stoot ik tegen de klemmen. Ik hoor tegenstrijdige geluiden uit het kussen komen. Het is gegrom, af en toe afgewisseld met zwaar gehijg en soms een geluid wat lijkt op een hoge kreetje. Ik laat je tietjes los en pak je nu bij je haren en trek je gezicht uit het kussen. Je kijkt me aan en zie een enorme geile blik in je ogen. Je mond hangt open happend naar adem die je duidelijk te kort komt. Ik geef nog een ruk aan je haar, je hoofd zo ver mogelijk naar achteren trekkend. "Wat ben jij een geile teef!", zeg ik haar, "Waarom vertel je het niet aan je man, dan kun je je elke nacht zo laten misbruiken!". Voordat je kunt antwoorden, haal ik mijn natte vingers uit je kut en duw ze in je mond. "Proef maar eens hoe geil je bent!", zeg ik en duw mijn vingers zo diep mogelijk. Je proeft een mix van de zonnebloemolie en je eigen kutsappen en het smaakt heerlijk. Ik laat mijn hand uit je pijpbekje glijden en stop de vingers weer in je heerlijke grot. Opnieuw begin je zwaar te hijgen en te kreunen. Met moeite duw ik er nu een vierde vinger bij, de geile blik in je ogen vertrekt even. Ik rek je kut verder en verder en begin weer pompende bewegingen te maken.
Bij elke stoot in je kut zie ik een pijnlijke trek op je gezicht. Ik laat je haren los en met vlakke hand geef ik een flink klap op je billen, toch geef je geen kik. "Ah, je begint het al aardig te leren, eens kijken of je het vol kunt houden", zeg ik haar. En ik geef nog een paar harde tikken op haar billen, die langzaam rood beginnen te worden. Maar nog steeds geen kik, nu geef ik ook een lel tegen je tietje. Je draait je hoofd weg, zodat ik niet kan zien dat je je verbijt. Nog een tik op die tiet en nog één. Bij mijn laatste klap schiet de klem van je tepel en dat was de druppel. Een luide kreet komt uit je mond: "AAAAAAaaaaaaauuuuuwww!!!". Meteen laat ik mijn vingers uit je kut glijden en pak de eerste gewichtjes. De tepelklem duw ik terug om de paars aangelopen tepel en aan alletwee de klemmen hang ik een gewicht. "Ik had je gewaarschuwd, maar blijkbaar wil je niet luisteren!", zeg ik bits.
Ik begin weer opnieuw, de vier vingers gaan al wat makkelijker door je kut. Hard wrijven mijn vingers over je g-spot. Af en toe een harde klap op je bil. De gewichten aan je tepels doen hun werk, ze doen pijn maar je kunt het verdragen. Vooral omdat de genotsgolven die door je kut gaan sterker en sterker worden. Het gehijg gaat over in zwaar kreunen. Het kreunen gaat over in owhs en ahws en je voelt dat er een geweldig orgasme aan zit te komen. Mijn hand pompt in en uit je zuigende kut als de zuigers van een geoliede motor. Ik versnel het tempo en met mijn vrije duim stoot ik tegen je klit. Ik voel dat je gaat komen, je onderlichaam trilt. Je kunt het nog net uitbrengen: "Ik ga komen, alsjeblief, ohw mijn god, laat me komen!". Dit is voor mij het teken, ik stop onmiddelijk.
En het gevoel ebt weg, shit je was er bijna...
Einde deel 2
Reageer gerust op: sex.verhalen@xs4all.nl